AliExpress prekių iš Europos katalogas - Aligeriausi.lt

AliExpress prekių iš Europos katalogas

2024-03-04

Apsipirkite AliExpress paprasčiau – sudarėme internetinių AliExpress parduotuvių, kurios turi sandėlius Europoje, katalogą. Tai populiariausios ir geriausiai įvertintos parduotuvės. Prekių siuntimasis iš kitų Europos šalių turi daug pranašumų – jokių muito mokesčių, labai greitas siuntimas į Lietuvą, lengvas grąžinimas ir garantijos užtikrinimas. Šiose parduotuvėse rasite visko – nuo pažangiausios elektronikos, išmaniosios buitinės technikos iki mokomųjų žaislų.

1. VEVOR Bestautos – auto prekės

VEVOR Bestautos yra populiari internetinė parduotuvė pirkėjams, ieškantiems įvairių automobilių dalių ir priedų. Ši parduotuvė, pripažinta AliExpress Top pardavėju, gali pasigirti puikia reputacija, nes siūlo platų aukštos kokybės produktų asortimentą. Pirkėjai gali rasti visko – nuo katalizatorių iki oro kompresorių galvučių, skirtų pramoninėms mašinoms. Parduotuvė garsėja savo atsidavimu kokybei ir tiekia gaminius, atitinkančius tiek pavienių automobilių entuziastų, tiek profesionalių mechanikų poreikius.

Žiūrėti visas prekes

2. DearBeautyForever – grožiui

DearBeautyForever parduotuvė AliExpress – tai lobynas grožio mėgėjams, siūlantis daugybę grožio ir asmens priežiūros prietaisų. Ši parduotuvė išsiskiria įvairialypiu naujoviškų gaminių pasirinkimu, pavyzdžiui, grožio prietaisais veidui, elektrodų pagalvėlėmis kūno masažui ir pažangiais odos priežiūros sprendimais. Pirkėjai gali naudotis tokiais privalumais kaip nemokamas pristatymas visoje Europoje ir lengvas prekių grąžinimas.

Žiūrėti visas prekes

3. Vatos Toy Store – vaikams

Vatos parduotuvėje rasite įspūdingą žaislų pasirinkimą. Ši parduotuvė didžiuojasi savo plačiu asortimentu: nuo nuotolinio valdymo automobilių ir STEM konstravimo žaislų iki kūrybinių rinkinių, skirtų gėlių puokštėms konstruoti. Populiariausi produktai – nuotolinio valdymo ir konstravimo žaislai “2 viename”, nešiojamos lenktynių trasos su žaisliniais automobiliais ir mokomieji STEM rinkiniai, kuriuose pramoga derinama su mokymusi. Ši parduotuvė siūlo platų asortimentą, todėl kiekvienas vaikas gali rasti tai, kas jį sudomins ir paskatins kūrybiškumą.

Žiūrėti visas prekes

4. ChangYiMei – dekorui

“ChangYiMei” parduotuvė garsėja plačiu namų ir švenčių dekoro produktų pasirinkimu. Nesvarbu, ar pirkėjai ieško unikalaus namų dekoro, aksesuarų, ar naujoviškų prietaisų, ši parduotuvė turi platų pasirinkimo spektrą. Jei ieškote, kaip pigiai papuošti savo vestuves, jubiliejų ar kitą šventę – viską rasite vienoje vietoje.

Žiūrėti visas prekes

5. LUVODI HOME – veidrodžiai

LUVODI HOME garsėja specializuotu namų dekoro ir interjero prekių pasirinkimu, ypač daug dėmesio skiriant naujoviškiems ir stilingiems veidrodžiams. Šioje parduotuvėje siūlomi įvairūs šviečiantys LED vonios veidrodžiai, pasižymintys garams ir vandeniui atspariomis savybėmis. Jų gaminiai išsiskiria gebėjimu sklandžiai įsilieti į modernaus interjero dizainą, suteikdami ir praktiškumo, ir elegancijos.

Žiūrėti visas prekes

6. VEVOR – elektroniniai prietaisai

VEVOR buities prietaisų parduotuvė AliExpress yra geriausia vieta pirkėjams, ieškantiems įvairių elektroninių prietaisų ir įrankių. Ši parduotuvė siūlo įspūdingą produktų asortimentą: ledo gaminimo įrenginius, mėsmales, ultragarsinius valytuvus ir kt., skirtus tiek profesionaliam, tiek buitiniam naudojimui. Nesvarbu, ar jums reikia virtuvės prietaisų, valymo įrangos, ar kitų elektrinių įrankių, VEVOR prietaisų parduotuvė gali pasigirti plačiu pasirinkimu, skirtu įvairiems poreikiams patenkinti.

Žiūrėti visas prekes

7. Romboss – mokomieji žaislai

Oficiali Romboss parduotuvė yra rojus tėvams ir pedagogams, ieškantiems įdomių, lavinamųjų žaislų, skatinančių kūrybiškumą ir mokymąsi. Ši parduotuvė specializuojasi magnetinių konstruktorių rinkinių srityje, kurie skatina vaikus tyrinėti ir mokytis žaidžiant. Jų gaminiai sukurti pagal Montessori ugdymo filosofiją, skatinančią praktinį mokymąsi ir pažintinį vystymąsi.

Žiūrėti visas prekes

8. Liectroux EU – išmanioji buitinė technika

Oficialioje Liectroux EU parduotuvėje siūlomas platus išmaniosios buitinės technikos asortimentas, daugiausia dėmesio skiriant robotams dulkių siurbliams ir langų valytuvams, skirtiems palengvinti ir efektyviau prižiūrėti namus. Šioje parduotuvėje, kurioje klientų pasitenkinimo lygis yra aukštas, galima rasti tokių gaminių kaip “Liectroux X6 LDS” robotas dulkių siurblys, pasižymintis lazerine lidar navigacija, šlapio ir sauso šlavimo galimybėmis. Be to, parduotuvė siūlo “Liectroux YW509” langų valymo robotą, kuriame naudojama dviejų krypčių vandens purškimo sistema, skirta efektyviam stiklinių paviršių valymui.

Žiūrėti visas prekes

9. Ainuo Jiaju – siurbliai

Ainuo Jiaju parduotuvė specializuojasi ties rankiniais dulkių siurbliais. Čia rasite platų pasirinkimą siublių, kurių kainos jus nustebins. Daugelis prekių kainuoja mažiau nei 100 eurų. Puikūs klientų atsiliepimai neleidžia abejoti kokybe. Taip pat čia galite įsigyti ir gynūnų šukas-siurblį, kuris pastaruoju metu tapo tikra inovacija.

Žiūrėti visas prekes

10. Reolink – apsaugos sistemos

Oficiali Reolink parduotuvė AliExpress yra labai gerai vertinamas apsaugos kamerų ir stebėjimo sistemų šaltinis, tenkinantis tiek namų, tiek verslo poreikius. Ši parduotuvė turi platų apsaugos sprendimų asortimentą, įskaitant PoE (Power over Ethernet) kameras, WiFi kameras ir baterijomis maitinamas kameras, siūlančias pažangias funkcijas, pavyzdžiui, didelės raiškos vaizdo įrašus, naktinį matymą, judesio aptikimą ir nuotolinio stebėjimo per mobiliąsias programėles galimybes. Reolink gaminiai sukurti taip, kad juos būtų lengva įrengti ir naudoti, todėl sudėtingos apsaugos technologijos yra prieinamos plačiajai auditorijai.

Žiūrėti visas prekes

11. JINGYANGPV – saulės energijos produktai

Oficiali JINGYANGPV parduotuvė yra specializuota saulės energijos produktų pardavėja, tenkinanti įvairius energijos poreikius, daugiausia dėmesio skirianti tvarumui ir atsinaujinančios energijos sprendimams. Jų produktų asortimentą sudaro įvairios saulės baterijos ir priedai, pavyzdžiui, lanksčios saulės baterijos su ETFE antikorozine plėvelės danga. Šios saulės baterijos tinka įvairioms reikmėms, todėl jas galima naudoti nuotolinėse elektros energijos sistemose, kemperiuose, laivuose ir ne tinkle veikiančiuose saulės energijos projektuose.

Žiūrėti visas prekes

12. FOSSiBOT – patvarūs išmanieji telefonai ir planšetės

Oficiali FOSSiBOT parduotuvė yra pirmaujanti atsparių išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių tiekėja, skirta vartotojams, kuriems reikalingi patvarūs ir didelio našumo įrenginiai, skirti naudoti lauke. Jų gaminiai yra sukurti taip, kad atlaikytų atšiaurias sąlygas, pasižymi IP68 atsparumu vandeniui, dulkėms ir smūgiams. Parduotuvėje siūlomi įrenginiai su didelėmis baterijomis, galingais procesoriais ir didelės skiriamosios gebos kameromis, užtikrinantys patikimumą ir funkcionalumą bet kokiomis sąlygomis. Be to, FOSSiBOT planšetiniai kompiuteriai, pasižymi didele atminties talpa, greitu įkrovimu ir tvirta konstrukcija, todėl idealiai tinka naudotojams, kuriems reikia patikimų prietaisų keliaujant.

Žiūrėti visas prekes

13. FURONGHUA – profesionali technika ir kiti namų preitaisai

FURONGHUA parduotuvės turinį sunku apibūdinti vienu žodžiu, nes čia apstu visko. Šios parduotuvės asortimentą sudaro rankiniai nešiojamieji lankinio suvirinimo aparatai, elektros jungtims skirti saulės žnyplių rinkiniai, rankiniai preso perforatoriai odos dirbiniams ir kt. Be to, parduotuvė siūlo naujoviškus sprendimus, pavyzdžiui, automatinius armatūros rišimo aparatus, silikono sandarinimo įrankius, vejapjovių galąstuvus ir lašelinio drėkinimo rinkinius.

Žiūrėti visas prekes

14. AOKEDING – automobilių žibintai

Oficiali AOKEDING parduotuvė siūlo platų aukštos kokybės automobilių žibintų ir priedų asortimentą. Joje siūlomi įvairūs produktai, įskaitant LED priekinius žibintus, galinius žibintus ir kitus specializuotus automobilių apšvietimo komponentus, skirtus pagerinti transporto priemonės išvaizdą ir matomumą kelyje. Tokie produktai, kaip “Hyundai Sonata” dinaminio signalo LED žibintai, “VW Beetle” priekiniai žibintai su LED projektoriaus lęšiais ir “Audi A3” priekinių žibintų projektoriai, rodo, kad parduotuvė daug dėmesio skiria stilingiems ir funkcionaliems apšvietimo patobulinimams, skirtiems įvairiems automobilių modeliams.

Žiūrėti visas prekes

Apsipirkite AliExpress greičiau – pasinaudokite greitu siuntimu iš Europos sandėlių. Šiose parduotuvėse galima įsigyti visko – nuo automobilių aksesuarų ir grožio prietaisų iki mokomųjų žaislų, išmaniųjų prietaisų. Turėdamos savo sandėlius Europoje, jos užtikrina greitesnį pristatymą, lengvesnį grąžinimą ir apsipirkimo patirtį, atitinkančią didelius šiuolaikinių vartotojų lūkesčius. Tikimės, kad šis parduotuvių katalogas lietuvių kalba padėjo jums rasti tai, ko ieškote.