Apple laikrodžių kopijos ir aksesuarai iš Aliexpress [atnaujinta] - Aligeriausi.lt

Apple laikrodžių kopijos ir aksesuarai iš Aliexpress [atnaujinta]

2020-11-27

Visi nori Apple produktų, tačiau ar jie verti tokios kainos? Aliexpress galima įsigyti Apple produkto repliką už dešimteriopai mažesnę kainą. Ar ji bus prasta ir nekokybiška? Tikrai ne. Čia mes atrinkome keletą geriausių Apple Watch kopijų, kurias galima rasti Aliexpress.

Apple laikrodžių analogai

COLMI P71

Išmanusis laikrodis su visomis Apple iWatch funkcijomis ir beveik identišku dizainu.

Kaina €14.41

Ypatybės:
Širdies ritmas (automatinis matavimas), deguonies kiekis kraujyje, kraujospūdis, miego stebėjimo funkcija, priminimas gerti vandenį, priminimas judėti, moterų fiziologinis ciklas, Zen režimas, sveikatos palaikymo programa APP.

Skambinimo balsu funkcijos:
Skambinimas balsu, kontaktai, skambučio atmetimas, balso asistentas.

Kitos funkcijos:
Išmanieji pranešimai, žadintuvas, žaidimai, žibintuvėlis, laikmatis, chronometras, orai, išmaniojo telefono muzikos ir fotoaparato valdymas, Find My Phone, laikrodis, skaičiuotuvas, ekrano išjungimo laiko nustatymas, netrukdymo režimas, IP68 atsparumas vandeniui.

Sporto funkcijos:
Veiklos įrašymas (žingsniai, kalorijos, atstumas), 100+ sporto režimų, duomenų ataskaita.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Watch 9

Kaina €34.76

Prietaisas, kuriame sklandžiai dera stilius, funkcionalumas ir pažangiausios technologijos. Šis modernus laikrodis pasižymi įspūdingu 2,05 colių HD jutikliniu ekranu, su ryškia 420 x 485 taškų raiška. Ekrane galima keisti ryškumo lygius ir rinktis iš daugiau kaip 500 unikalių ciferblatų.

Daugiau nei 100 sporto režimų, pradedant bėgimu ir važiavimu dviračiu, baigiant joga ir plaukimu. Šis laikrodis ne tik seka jūsų žingsnius, atstumą ir kalorijas, bet ir integruojasi su programėle RDFIT, kad prijungus prie išmaniojo telefono GPS ir būtų rodomi maršruto žemėlapiai. Laikrodis yra atsparus vandeniui pagal IP68 standartą, todėl jis pakankamai tvirtas bet kokiomis oro sąlygomis, nors patariama jo nenaudoti nardant arba itin karštoje aplinkoje.

Naujoviška ,,Dynamic Island” funkcija pagerina naudotojo sąveiką, realiuoju laiku rodydama muzikos, laikmačių ir įkrovimo būsenos atnaujinimus tiesiai ant riešo. Palaikykite ryšį su išmaniaisiais skambučių, pranešimų ir programėlių perspėjimais.

Šis išmanusis laikrodis taip pat veikia kaip išsamus sveikatos monitorius, kuriame įrengti kraujospūdžio, deguonies kiekio kraujyje, širdies ritmo, miego stebėjimo ir net kūno temperatūros jutikliai.

Jis taip pat siūlo papildomas funkcijas, tokias kaip skaičiuotuvas, orų atnaujinimai, muzikos atkūrimo valdymas, balso asistentas ir dar daugiau. Visos šios funkcijos pasiekiamos per sklandų Bluetooth ryšį. Tvirtas akumuliatorius užtikrina iki 7 dienų įprasto naudojimo arba iki 45 dienų budėjimo režimu, o greitas įkrovimas trunka vos 1,5 valandos.

Laikrodis yra sukonstruota su nerūdijančio plieno rėmeliu ir turi įvairių dydžių dirželius.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

D20 Pro

Kaina €5.53

Šis išmanusis laikrodis sukurtas taip, kad neatsiliktų nuo jūsų kasdienių poreikių, todėl jis pasižymi vientisu funkcionalumo ir patogumo deriniu.

Pagrindinės specifikacijos:

  • Suderinamumas su programomis: veikia su išmaniaisiais telefonais, kuriuose įdiegta Android 4.4 ir naujesnė versija, taip pat iOS 9.0 ir naujesnė versija.
  • Įkrovimas: galima tiesiogiai įkrauti per USB jungtį.
  • Vartotojui patogi sąsaja: lengvai valdykite naudodami jutiklinį mygtuką ir mėgaukitės aiškiu vaizdu 1,4 colio TFT LCD ekrane.

Sveikatos ir fitneso stebėjimas:
Tiksliai stebėkite savo kasdienio aktyvumo lygį. Stebėkite savo žingsnius, sudegintas kalorijas, širdies ritmą ir nueitą atstumą bei miego kokybės analizę.

Pranešimai:
Gausite pranešimus apie skambučius, tekstinius pranešimus ir programėles. Naudokitės tokiomis patogiomis funkcijomis kaip nuotolinis kameros valdymas ir skambučių paėmimas tiesiai nuo riešo.

Medžiaga ir dizainas:
Pagaminta iš odai nekenksmingo minkšto TPU, lengva konstrukcija užtikrina patogumą. Atsparus vandeniui, tinka kasdieniam naudojimui (ne plaukiojimui ar panardinimui).

Praktiški įrankiai:
Į komplektą įeina priminimas apie sėdimąją veiklą, žadintuvas ir kalendorius, kad išlaikytumėte tvarką. Laikrodyje taip pat yra būtinų įrankių, tokių kaip deguonies kiekio kraujyje matuoklis ir širdies ritmo matavimo prietaisas, kad galėtumėte sekti savo sveikatos rodiklius.

Kalbų palaikymas:
Pridedama “FitPro” programėlė palaiko kelias kalbas, įskaitant anglų, prancūzų, ispanų, japonų ir kt.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Apple laikrodžių aksesuarai iš Aliexpress

Apple laikrodžio dirželiai

Odos imitacijos dirželiai puikiai tiks prie oficialesnio jūsų stiliaus.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Apple laikrodžio įkrovimo stovas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Greitojo įkrovimo stovas

Su šiuo stovu galėsite vienu metu krauti savo telefoną, Apple ausines ir laikrodį.

APŽIŪRĖTI PREKĘ