Geriausios AliExpress kosmetikos parduotuvės - Aligeriausi.lt

Geriausios AliExpress kosmetikos parduotuvės

2021-01-23

„Aliexpress“ yra daugybė prieinamų kiniškų makiažo prekių ženklų. Tačiau ne visi jie yra aukščiausios kokybės ir dažnai gali susidurti su prastesne kokybe, kuri gali jus nuvilti.

Pasirinkti gerą makiažą yra tikrai svarbu. Taigi, jei norite atrodyti dar gražiau, bet nesate tikri dėl makiažo pirkimo iš Kinijos, pateikiame keletą populiariausių prekės ženklų, į kuriuos galite atsižvelgti pirkdami kinišką makiažą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą šauniausių makiažo prekių ženklų, kuriuos rasite „Aliexpress“.

1. Zoreya kosmetikos parduotuvė

Populiariausi produktai yra jų makiažo šepečiai. Tai, kad ši parduotuvė yra Nr. 1 yra mūsų sąraše, yra jų atsiliepimų balas. Aliexpress platformoje turėti 99% bendrą rezultatą yra labai sunkus uždavinys ir apie parduotuvę pasako labai daug.

Nuoroda į parduotuvę rasite čia.

Pupuliariausias ir geriausiai vertinamas jų produktas yra šis makiažo šepetėlių rinkinys.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Lagee kosmetikos parduotuvė

Parduotuvė garsėja blakstienų priauginimui skirtais produktais. Naudoti juos yra saugu ir lengva. Medžiaga jaučiasi kaip natūralūs žmogaus plaukai. Jei laukiate, kada atsidarys jūsų blakstienų priauginimo salonas, gaukite iš šio pardavėjo savo prekes ir sutaupykite daugybę pinigų!

Paruotuvė nuoroda čia.

3. Focallure kosmetikos parduotuvė

Ši parduotuvė gyvuoja jau 5 metus ir jai sekasi labai gerai. Šis konkretus prekės ženklas specializuojasi įvairiose kosmetikos srityse. Tai apima lūpų dažus, akių šešėlių paletę, skystą makiažo pagrindą ir skaistalų pudrą.

Nuoroda čia.

Akių tušas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Akių kontūro pieštukai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. iMAGIC kosmetikos parduotuvė

„IMAGIC Professional Cosmetics“ yra Honkongo ir Rusijos bendros įmonės prekės ženklas, įsteigtas 2014 m. Įsipareigojęs kasmet kurti naujas kategorijas, produktus, kurie ir toliau tarnauja klientų poreikiams.

Turėdami 97,2% teigiamų įvertinimų, jie nenustoja stebinti savo klientų aukščiausios kokybės prekėmis. Nuo spalvingų šešėlių palečių iki makiažo priedų jūs tikrai rasite daugybę kokybiškų prekių savo makiažo krepšelui.

Parduotuvės nuoroda čia.

Akių šešėlių paletė

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Makiažo kempinėlių rinkinys

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. Efero kosmetikos parduotuvė

Ši parduotuvė parduoda sveikatingumo produktus. Šioje parduotuvėje taip pat prekiaujama liekninamaisiais masažuokliais, burnos priežiūros priemonėmis ir odos priežiūros priemonėmis. Šia parduotuve galite pasikliauti savo kūno poreikiais nuo galvos iki kojų patenkinti.

Nuoroda čia.

Pėdų kaukė

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Veido kremas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

 Lūpų kaukės

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. UCANBE kosmetikos parduotuvė

„UCANBE“ prekės ženklas kilo iš įmonės darbuotojų sakančių „Tu gali būti gražesnė ir labiau pasitikinti savimi.” Jie parduoda žvilgančius akių šešėlius, makiažus, blizgučių kremo pastas, kurios tikrai tiks bet kuriai skirtingų rasių moteriai visame pasaulyje.

Nuorodą rasite čia.

Spalvotų akių šešėlių paletė

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Makiažo pagrindas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

7. MZ Makeup kosmetikos parduotuvė

„MZ Makeup“ yra geriausias Aliexpress lūpų dažų pardavėjas. Nuo matinių iki metalinių lūpų dažų ir blizgių akių šešėlių – jauskitės gražiau neišleisdami daugiau!

Nuoroda į parduotuvę rasite čia.

Lūpų dažai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Lūpų blizgiai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Labai rekomenduojama pirkti kinišką makiažą iš bet kurios iš šių geriausiai įvertintų parduotuvių. Dabar, kai turite pagrindinį makiažo apsipirkimo „Aliexpress“ vadovą, pats laikas prisijungti prie interneto ir užsisakyti krepšelį jų sau ar artimiesiems.

Savaime suprantama, kad geriausius atsiliepimus turintys pardavėjai pristato geriausios kokybės daiktus. Taip pat svarbu, kad makiažą pirktumėte iš pardavėjo, kuris specializuojasi kosmetikos gaminių pardavime. Venkite prabangių kosmetikos produktų padirbinių pardavėjų, tokia kosmetika dažniausiai yra labai prastos kokybės.