Geriausios belaidės ausinės iki 50 eurų [2024] - Aligeriausi.lt

Geriausios belaidės ausinės iki 50 eurų [2024]

2020-11-11

Belaidžiai garso įrenginiai tampa vis populiaresni, ir nors tokie prekės ženklai kaip „Apple“, „Sony“ ir „Samsung“ užima pirmaujančią poziciją šioje naujoje garso technologijų srityje, „ChiFi“ rinka neatsilieka.

Aukštesnės klasės belaidės ausinės, tokios kaip „Sony WH-1000XM3“ ir „Apple AirPods Pro“, šiuo metu nustato auksinį standartą, derindamos audiofilų vertą garso kokybę ir daugybę aukštųjų technologijų funkcijų. Tačiau šios belaidės ausinės gali būti gana brangios, kai kurių kaina yra didesnės nei 300 eurų, o aukščiausios klasės modeliai gali kainuoti ir 1000 eurų.

Laimei, yra keletas puikių Kinijoje gaminamų „HiFi“ ausinių, kuriuos galite įsigyti internetu už palyginus labai nedidelę kainą. Nepaisant to, kad šios technologijos pramonės gigantai yra tokie kaip „Sony“ ir „Apple“, yra kur kas įperkamesnių belaidžio ryšio ausinių. Pateiktame sąraše rasite daugybę puikaus garso ir kokybiškai pagamintų ausinių.

Geriausios AliExpress belaidės ausinės

Jei seniai norite belaidžių ausinių, tačiau neketinate išleisti šimtų eurų, kad gautumėte aukščiausios kokybės garso kokybę, peržiūrėkite mūsų geriausių AliExpress belaidžių ausinių sąrašą!

1. Lenovo LP5

Lenovo LP5 belaidės ausinės suderina aukštos kokybės garsą su elegantišku dizainu ir patogiomis funkcijomis. Jos turi 13 mm judančią ritę ir polimerinę kompozicinę diafragmą, užtikrinančią skaidrius aukštus dažnius ir tikslų garso perteikimą plačiame dažnių diapazone. Šios ausinės tinka žaidimams ir vaizdo įrašų žiūrėjimui.

Bluetooth 5.2 užtikrina stabilų ir greitą ryšį, pagerina garso patirtį dėl mažesnių energijos sąnaudų ir didesnio perdavimo greičio. Ausinės suprojektuotos taip, kad būtų kompaktiškos ir lengvos, su lengvu, iPhone gaminius primenančiu įkrovimo dėklu, kuris užtikrina iki 24 valandų baterijos veikimo laiką greitai įkraunant per USB-C jungtį.

LP5 ausinės yra atsparios vandeniui pagal IPX5 standartą, todėl yra atsparios lietui ir prakaitui, tinka sportui ir veiklai lauke. Jos palaiko AAC ir SBC kodekus, todėl užtikrina aukštos kokybės garsą įvairiems muzikos žanrams. Be to, jose įdiegta triukšmo mažinimo technologija, kuri kartu su dviem mikrofonais užtikrina aiškius skambučius ir sumažina aplinkos triukšmą.

Kaina €10.52

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Baseus Bowie EZ10 TWS

Baseus Bowie EZ10 TWS ausinės pasižymi įmantraus dizaino, ergonomiško patogumo ir pažangios garso technologijos deriniu, todėl yra puikus pasirinkimas norintiems už prieinamą kainą patirti puikią klausymosi patirtį. Šiose ausinėse yra 10 mm judančios ritės garsiakalbis, užtikrinantis gerą žemų dažnių garsą.

Jos suprojektuotos taip, kad būtų patogios, įmaunama konstrukcija užtikrina prigludimą, todėl tinka ilgai nešioti nesukeliant dirginimo. Unikalus dėklas be gaubto, kuriame įrengti galingi magnetai, užtikrina iki 25 valandų baterijos veikimo trukmę. Greito įkrovimo funkcija vos per 10 minučių suteikia 2 valandas klausymo.

Naudojant Bluetooth 5.3 technologiją, Bowie EZ10 užtikrina greitą ir stabilų ryšį. Ausinės yra atsparios vandeniui pagal IPX4 standartą, todėl nesuges lyjant lietui ar prakaituojant.

Žaidėjams ir tiems, kurie mėgsta vaizdo turinį, Bowie EZ10 imponuoja savo mažo vėlavimo režimu – iki 100 ms, taip užtikrindamas vientisą garso ir vaizdo patirtį. Du mikrofonai užtikrina aiškų balso įrašymą skambinant net ir aplinkoje, kurioje yra foninio triukšmo

Kaina €11.37

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Xiaomi AirDots 2

xiaomi wireless earbuds aliexpress

Vienos iš populiariausių belaidžių ausinių šiandien, „Xiaomi Redmi AirDots 2“, yra masiškai sėkmingo „AirDots“ – „Xiaomi“ patekimo į belaidžių ausinių erdvę įpėdinis. Nors lengva pagalvoti, kad visa tai yra „Xiaomi“ prekės ženklo ažiotažas, „AirDots 2“ nenusivils technologijų giganto gerbėjai.

Dėl tvirtos formos ir dizaino „AirDots 2“ atrodo aukščiausios kokybės ir jaučiasi itin patogiai bei saugiai ausyje. Garso kokybė galbūt nėra pačios aukščiausios kokybės, yra labiau suapvalintas, tačiau gali šiek tiek sušlubuoti, kai garsas tampa per aukštas.

Kaina €28.33

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Baseus Bowie M2s

Baseus Bowie M2s ANC ausinėse už prieinamą kainą suderintos pažangios funkcijos, todėl jos patogiai priglunda, užtikrina puikią garso kokybę ir veiksmingą triukšmo slopinimą (ANC). Jos turi Bluetooth 5.3, užtikrinantį stabilų ryšį, ir palaiko SBC ir AAC.

Hibridinis triukšmo slopinimas gali sumažinti aplinkos triukšmą iki 48 dB įvairiais režimais, pritaikytais įvairioms aplinkoms. Ausinės vienu įkrovimu veikia iki 30 valandų, be to, yra greito įkrovimo galimybė.

Naudotojai gali mėgautis dinamišku garsu dėl aukštos kokybės ausinių garsiakalbių ir titano membranų. Be to, dvigubi mikrofonai ir dirbtinio intelekto triukšmo slopinimas užtikrina aiškius skambučius, o Baseus programėlė pagerina patirtį naudodama pritaikomus nustatymus.

Kaina €21.52

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. HAYLOU W1 

HAYLOU W1 Bluetooth ausinės pasižymi pažangiomis garso technologijomis už prieinamą kainą. Dvigubi garsiakalbiai užtikrina detalius aukštus ir sodrius žemus bei vidutinius tonus. Šiose ausinėse naudojamas Qualcomm QCC3040 lustas, palaikantis Bluetooth 5.2 ir užtikrinantis geresnį ryšį. Be to, jose yra aptX Adaptive kodekas, skirtas dinamiškam našumo reguliavimui.

Suprojektuotos taip, kad būtų patogios ir stabilios, jos saugiai priglunda prie ausies. W1 ausinių baterija veikia iki 20 valandų. Jos taip pat turi triukšmo slopinimo funkciją, kad skambučiai būtų aiškesni, ir IPX4 atsparumo vandeniui klasę, nors pats įkrovimo dėklas nėra atsparus vandeniui.

Jutikliniai valdikliai leidžia lengvai valdyti muziką ir skambučius. Nors jos užtikrina ryškų ir aiškų vokalą, ypač aukštesniuose dažniuose, kai kuriose apžvalgose pažymima, kad jos pritaikytos aukštesniems dažniams, o tai gali turėti įtakos tam tikrų muzikos žanrų garso balansui. HAYLOU W1 ausinės giriamos už garso kokybę, patikimą pritaikymą ir išsamias funkcijas.

Kaina €25.24

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Edifier X3 Bluetooth

top choice wireless earbuds from china

Jei „Baseus W04 Pro“ yra mūsų belaidžių ausinių ausinių čempionas, „Edifier X3“ yra artimas antrininkas. Nors „W04 Pro“ yra puiki belaidžių ausinių pora daugeliui žmonių, „Edifier X3“ suteikia papildomų funkcijų.

„Edifier X3 Bluetooth“ yra mūsų geriausia rekomendacija profesionaliam naudojimui. Jos atsparios vandeniui ir dulkėms, turi didelę 10 mm garso tvarkyklę, specialią nuotolinio valdymo programą, aktyvų triukšmo slopinimą ir puikų mikrofoną. Taigi, nesvarbu, ar bendraujate su savo viršininku, žaidimų komanda ar šeima, draugais, viską girdėsite ir jie būtų čia pat.

Kaina €13.66

APŽIŪRĖTI PREKĘ

7. Lenovo Thinkplus TH10 TWS

Lenovo Thinkplus TH10 TWS stereofoninės ausinės sukurtos įtraukiančiam garsui. Jose dera patogumas, stilius ir aukštos kokybės garsas. Ausinėse įdiegta Bluetooth 5.0 funkcija, užtikrinanti stabilų ir efektyvų ryšį, todėl lengvai prisijunkite prie savo įrenginių ir mėgaukitės sklandžiu garso atkūrimu. Suprojektuotos dinaminio vokalizmo principu ir 40 mm garsiakalbiais, jos skleidžia aiškų ir galingą garsą 20-20000 Hz dažnių diapazone, patenkindamos įvairiausius muzikinius skonius.

Pagrindinis TH10 ausinių aspektas – patogumas: pusiau atviri ausų kaušeliai ir atminties putų pagalvėlės puikiai priglunda prie ausų ir izoliuoja išorinį triukšmą. Įrengtas aktyvusis triukšmo slopinimas, todėl galėsite susitelkti į muziką ar skambučius, netrukdomi išorinių garsų. Šios ausinės yra universalios ir tinkamos naudoti įvairiomis aplinkybėmis. Be to, jos yra atsparios vandeniui, todėl idealiai tinka treniruotėms ar veiklai lauke.

TH10 ausinės užtikrina ilgesnį baterijos veikimo laiką, nes jose įmontuota įkraunama baterija, kuri vienu įkrovimu užtikrina puikų atkūrimo laiką. Dėl to ausinės tinka ilgoms kelionėms, darbo sesijoms ar ilgesniam klausymuisi, o greito įkrovimo funkcija suteikia daugiau patogumo.

Kaina €9.03

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kiniškų belaidžių ausinių pirkimas iš Aliexpress

Visos aukščiau paminėtos belaidės ausinės yra puikūs variantai, ir jie visi AliExpress siūlomi labai nebrangiai. Kiekvienos iš šių ausinių turi funkcijas, tinkančias įvairiausiems vartotojams, neatsižvelgiant į bet kokį biudžetą, ir tikimės, kad galėjome padėti jums rasti geriausias belaides ausines pagal jūsų poreikius.