Geriausios belaidės ausinės iki 50 eurų - Aligeriausi.lt

Geriausios belaidės ausinės iki 50 eurų

2020-11-11

Belaidžiai garso įrenginiai tampa vis populiaresni, ir nors tokie prekės ženklai kaip „Apple“, „Sony“ ir „Samsung“ užima pirmaujančią poziciją šioje naujoje garso technologijų srityje, „ChiFi“ rinka neatsilieka.

Aukštesnės klasės belaidės ausinės, tokios kaip „Sony WH-1000XM3“ ir „Apple AirPods Pro“, šiuo metu nustato auksinį standartą, derindamos audiofilų vertą garso kokybę ir daugybę aukštųjų technologijų funkcijų. Tačiau šios belaidės ausinės gali būti gana brangios, kai kurių kaina yra didesnės nei 300 eurų, o aukščiausios klasės modeliai gali kainuoti ir 1000 eurų.

Laimei, yra keletas puikių Kinijoje gaminamų „HiFi“ ausinių, kuriuos galite įsigyti internetu už palyginus labai nedidelę kainą. Nepaisant to, kad šios technologijos pramonės gigantai yra tokie kaip „Sony“ ir „Apple“, yra kur kas įperkamesnių belaidžio ryšio ausinių. Pateiktame sąraše rasite daugybę puikaus garso ir kokybiškai pagamintų ausinių.

Geriausios AliExpress belaidės ausinės

Jei seniai norite belaidžių ausinių, tačiau neketinate išleisti šimtų eurų, kad gautumėte aukščiausios kokybės garso kokybę, peržiūrėkite mūsų geriausių AliExpress belaidžių ausinių sąrašą!

Haylou GT1 Pro

top chinese wireless earbuds

„Haylou GT1 Pro“ yra viena populiariausių belaidžių ausinių modelių, ypač tarp žaidimų mėgėjų. Nors jos siūlo puikų, subalansuotą garsą, dėl kurio jos yra puikus pasirinkimas, „Haylou GT1 Pro“ žaidėjai ypač mėgsta dėl savo permainingo boso, virtualaus erdvinio garso, aptakaus, lengvo ir minimalistinio dizaino.

„GT1 Pro“ taip pat gali pasigirti įspūdingu 26 valandų akumuliatoriaus tarnavimo laiku, todėl galite klausyti muzikos nors ir kiaurą parą, nepraleisdami jokio ritmo. Jos taip pat yra su intuityviais jutikliniais valdikliais ir yra suderinamos su jūsų telefono balso padėjėju, pvz., „Siri“ ar „Bixby“.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Xiaomi AirDots 2

xiaomi wireless earbuds aliexpress

Vienos iš populiariausių belaidžių ausinių šiandien, „Xiaomi Redmi AirDots 2“, yra masiškai sėkmingo „AirDots“ – „Xiaomi“ patekimo į belaidžių ausinių erdvę įpėdinis. Nors lengva pagalvoti, kad visa tai yra „Xiaomi“ prekės ženklo ažiotažas, „AirDots 2“ nenusivils technologijų giganto gerbėjai.

Dėl tvirtos formos ir dizaino „AirDots 2“ atrodo aukščiausios kokybės ir jaučiasi itin patogiai bei saugiai ausyje. Garso kokybė galbūt nėra pačios aukščiausios kokybės, yra labiau suapvalintas, tačiau gali šiek tiek sušlubuoti, kai garsas tampa per aukštas.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Baseus W09 TWS

baseus chinese wireless earbuds review

Nors „Baseus“ yra gana naujas žaidėjas belaidžių ausinių rinkoje, tačiau jis tikrai kelia bangas. Tai pažangus TWS modelis „W04 Pro“ ir šiandien yra viena iš populiariausių vartotojams, ieškantiems pigių, aukštos kokybės belaidžių ausinių. „W09“ siūlo daugiau tokių pat, tačiau su keliomis papildomomis funkcijomis.

„Baseus W09 TWS“ pagrindiniai pliusai yra greitis ir patogumas. Su magnetinio jungiklio dėklu ir greitai suporuotomis ausinėmis, „W09 TWS“ yra puikus pasirinkimas, jei norite nedelsiant girdėti. Jos taip pat turi stulbinantį 150 valandų akumuliatoriaus tarnavimo laiką, kuris lenkia daugumą kitų ausinių. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Haylou T16 

„QCY“ pigius „HiFi“ garso prietaisus į rinką atneša jau daugiau nei dešimtmetį ir iki šiol tai dar nenuvylė. „QCY M10 TWS“, pagaminta padedant „Xiaomi“, yra puiki galimybė vartotojams, norintiems triukšmą slopinančių ausinių už biudžetui palankias kainas.

„QCY M10 TWS“ yra su visais privalumais, kurių tikitės iš „Xiaomi“ produkto – jutikliniai valdikliai, „Bluetooth 5.0“ ir net triukšmo slopinimas. Žaidimų entuziastai ypač pamils „QCY M10“ dėl savo puikaus erdvinio garso, dėl kurio žaidimai būna labiau įtraukiantys ir malonesni.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Baseus W04 Pro

aliexpress wireless earbuds review

„Baseus W04 Pro“ yra vienos geriausių belaidžių ausinių, kurias radome iš „AliExpress“, ir tai, kad jas galima įsigyti už mažiau nei 20 eurų, mus nustebino. „Baseus“ turi platų belaidžių garso įrenginių pasirinkimą, ir nors kiekvienas jų yra puikus savo nišoje – žaidimų, muzikos, patogumo ir kt., – „Baseus W04 Pro“ yra tikrai vienos iš geriausių belaidžių ausinių, kurias galite gauti net ir už didesnę kainą. 

„Baseus W04 Pro“ turi trigubo dažnio sąranką, kad būtų užtikrinta tikroji „HiFi“ garso kokybė. Tai taip pat jaučiasi kaip labiau nugludintas produktas, pridėjus automatinį prisijungimą, belaidį įkrovimą ir neįtikėtiną 350 valandų muzikos atkūrimą vienu įkrovimu.

Mes nesakome, kad jis yra tobulas, tačiau už jūsų mokamą kainą ir gautą vertę jis yra gana arti to.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Edifier X3 Bluetooth

top choice wireless earbuds from china

Jei „Baseus W04 Pro“ yra mūsų belaidžių ausinių ausinių čempionas, „Edifier X3“ yra artimas antrininkas. Nors „W04 Pro“ yra puiki belaidžių ausinių pora daugeliui žmonių, „Edifier X3“ suteikia papildomų funkcijų.

„Edifier X3 Bluetooth“ yra mūsų geriausia rekomendacija profesionaliam naudojimui. Jos atsparios vandeniui ir dulkėms, turi didelę 10 mm garso tvarkyklę, specialią nuotolinio valdymo programą, aktyvų triukšmo slopinimą ir puikų mikrofoną. Taigi, nesvarbu, ar bendraujate su savo viršininku, žaidimų komanda ar šeima, draugais, viską girdėsite ir jie būtų čia pat.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

BlitzWolf FYE7 TWS

aliexpress earbuds review

Jau kurį laiką stebime „BlitzWolf“ dėl unikalios rinkos nišos, kuriai jie tarnauja. Skirtingai nuo kitų bevielių ausinių, sukurtų bendram naudojimui – žaidimams, muzikai, filmams ir dar daugiau – „BlitzWolf FYE7 TWS“ sukurtas taip, kad žemų dažnių mėgėjai būtų labai patenkinti. Dviguba dinaminė tvarkyklė sukuria tokį puikų žemų dažnių garsą, kad skamba lyg iš daug brangesnio įrenginio.

„BlitzWolf FYE7“ atlieka puikų darbą gamindamas aiškų, perforuotą bosą, tačiau jos taip pat siūlo gana standartinį funkcijų rinkinį – puikų ryšį, praeinamą baterijos veikimo laiką, unikalų, bet patogų dizainą – ir jie sujungiami į vieną labai gerai pagamintą porą. Tai puikios ausinės, ypač jei jums patinka bosai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Whizzer B6 TWS

Nors dauguma šiandien rinkoje esančių belaidžių ausinių stengiasi tobulinti baterijas ar garso kokybę, „Whizzer“ laikosi kitokio požiūrio. „Whizzer B6“ tarsi konkuruoja savo produktų kategorijoje.

Jos išsiskiria išradingai sukurtu įkrovimo dėklu, kuris atsiveria kaip spaustukas. Pačios ausinės yra išskirtinai suformuotos, kad būtų vienos patogiausių jūsų ausims. Jos taip pat turi IPX7 sertifikatą, tai reiškia, kad jos atsparios drėgmei, todėl nereikia jaudintis į ausines pateksiančio prakaito.

Jos yra šiek tiek brangesnės nei kitos belaidės ausinės, esančios šiame sąraše, tačiau yra aukščiausios kokybės ir išsiskiria iš minios.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

HAVIT I95 Touch TWS

tws earbuds aliexpress

Kalbant apie „ChiFi tech“, sunku pagalvoti apie žymesnę kompaniją nei HAVIT. Jie gyvuoja nuo 1998 m., turėdami patirtį, įgytą su HAVIT I95 Touch TWS, lengva suprasti, kaip jiems taip gerai sekasi ir po daugiau nei 20 metų.

„HAVIT I95 Touch TWS“ yra brangiausia belaidžių ausinių pora šiame sąraše, tačiau jose yra pakankamai funkcijų ir patobulinimų, kad būtų vertos didesnės kainos. Jos turi puikų valdymą, itin išmanias funkcijas, didelį energijos vartojimo efektyvumą ir dar daugiau.

Galbūt tai nėra pranašesnis prietaisas visais atžvilgiais, jei norite užtikrinto ir laiko išbandyto prekės ženklo kaip „HAVIT“, „I95 Touch“ nenuvils.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

T11 HiFi Bluetooth

top wireless earbuds aliexpress

Nepaisant to, kad tai pigiausia belaidžių ausinių pora šiame sąraše, „H&A HiFi Bluetooth“ ausinės yra su šauniausiomis funkcijomis, kurias galite rasti nešiojamame garso įrenginyje. Jos turi intelektualius jutiklinius valdiklius, kad galėtumėte lengvai valdyti garso atkūrimą, o tai, kad jame yra „Bluetooth 5.0“, reiškia, kad jūs gaunate puikų ryšį ir daug mažesnį energijos suvartojimą nei su senesnėmis ausinėmis.

„H&A HiFi Bluetooth“ ausinės yra puikus biudžeto pasirinkimas, kuris prilygsta kitiems brangesniems prekės ženklams. 2200 mAh įkrovimo dėklas su įmontuotu LED ekranu, rodančiu, kiek dar turite įkrovos, o „IPX7 Waterproof“ sertifikatas suteikia geresnę apsaugą nei kai kurios 100 eurų vertos ausinės.

Apskritai, jei vis dar nesate tikri dėl šių pigių belaidžių ausinių kokybės, išbandykite „H&A HiFi Bluetooth“ ir prisijunkite prie dešimčių tūkstančių žmonių, kurie buvo visiškai patenkinti savo produktu.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kiniškų belaidžių ausinių pirkimas iš „Aliexpress“

Visos aukščiau paminėtos belaidės ausinės yra puikūs variantai, ir jie visi „AliExpress“ siūlomi labai nebrangiai. Kiekvienos iš šių ausinių turi funkcijas, tinkančias įvairiausiems vartotojams, neatsižvelgiant į bet kokį biudžetą, ir tikimės, kad galėjome padėti jums rasti geriausias belaides ausines pagal jūsų poreikius.