Geriausios elektroninės cigaretės iš AliExpress - Aligeriausi.lt

Geriausios elektroninės cigaretės iš AliExpress

2021-03-07

Elektroninių cigarečių rinka pastaruoju metu itin greitai auga, o pasiūla didėja kasdien. Elektroninių cigarečių paskirtis yra padėti vartotojams sumažinti rūkymą. Rūkant cigaretes išsiskiria daug žalingų medžiagų, to išvengiama rūkant elektronines cigaretes. Skysčių sudėtyje yra tik kristalinis nikotinas ir glicerolis, skirtas sukurti garams, jokių dervų ar papildomų priemaišų. Taip pat perkant skystį, galite pasirinkti norimą nikotino kiekį, ar išbandyti skysčius be nikotino. 

Pasaulyje yra labai daug elektroninių cigarečių variantų, tačiau jums nereikia mokėti didelės sumos už jas internete, mes esame tam, kad padėtume jums išsirinkti geriausią variantą.  Daugelis žmonių nerimauja, kad nusipirkę elektronines cigaretes iš Aliexpress gaus prastos kokybės produktą. Tačiau dauguma elektroninių cigarečių yrai gaminama Kinijoje. Net jei perkate žymiausią prekės ženklą pasaulyje, labai tikėtina, kad produktas bus pagamintas Kinijoje. 

Elektroninių cigarečių kaina „Aliexpress“ skiriasi priklausomai nuo rūšies. Jei nesate bandę elektroninės cigaretės, galite pasirinkti paprasčiausią variantą už kelis eurus. 

1. Vaptio Wall Crawler elektroninė cigaretė

„Vaptio Wall Crawler“ yra patogi elektroninė cigaretė su puikiai atrodančiu dizainu. Galėsite pasirinkti iš juodos, raudonos, mėlynos ir sidabro spalvos.

  • Talpa yra 5 ml. 
  • Jis turi maksimalią 80 W galią. 
  • Galinga 8650 mAh baterija.
  • 1,3 colių spalvotas ekranas, kuriame pateikiama išsami informacija apie baterijos veikimo laiką.

Kaina nuo €15.16

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Joyetech garinimo prietaisas

Ženkite į ateitį su “Joyetech eGo AIO 2” rinkiniu, kuris įkūnija elegantišką ir patogų garinimą. Ši elektroninė cigaretė – tai atsakymas tiems, kurie ieško griežto, į cigaretę panašaus traukimo be kenksmingų dervų ir cheminių medžiagų. Modernus dizainas, patogumas ir saugumas.

Pagrindinės savybės:

Kompaktiški matmenys: Šis 123 mm aukščio ir 19 mm skersmens vape pen yra patogus laikyti kišeneje.

Galingas akumuliatorius: Vidinis 1700 mAh akumuliatorius užtikrina ilgesnius garinimo seansus. Stebėti akumuliatoriaus veikimo trukmę nesudėtinga dėl unikalaus septynių spalvų LED indikatoriaus. Be to, greitai sugrįžkite prie pilnos galios, nes įkrovimo laikas trunka tik 90 minučių.

Saugus ir patikimas skysčio bakas: Iš viršaus pripildomame bake yra indikatorius, apsaugantis nuo perpildymo. Jame telpa iki 2 ml mėgstamo garinimo skysčio. Saugumą nuo ištekėjimo užtikrina užrakto mechanizmas.

Tikslus oro srauto valdymas: Viršutinis dangtelis ne tik uždengia baką, bet ir atlieka oro srauto reguliavimo funkciją. Sureguliuokite jį pasukdami į abi puses, kad pasiektumėte tobulą traukimą.

Kaina €28.19

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Dead Rabbit elektroninė cigaretė

Pasinerkite į revoliucinę garinimo patirtį su “Dead Rabbit 3”. Šis rinkinys skirtas tiek entuziastams, tiek kasdieniams naudotojams, nes jame puikiai dera galia, tikslumas ir stilius. Tvirta 4400 mAh baterija užtikrina ilgą naudojimą.

Pagrindinės funkcijos:

OLED ekranas: Dviejų fazių įtampos reguliavimas leidžia pritaikyti akumuliatoriaus įtampą, varžą ir kt. Lengvai stebėkite ir reguliuokite naudodami intuityvų OLED ekraną.

Temperatūros valdymas: Nuo 100 ℃ iki 300 ℃ tiksliai sureguliuokite garinimo temperatūrą, kad pasiektumėte tobulą efektą.

Galia: Reguliuokite galią nuo 5 W iki 200 W, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

Dead Rabbit sukurtas vaperiams, kurie ieško neprilygstamo našumo kartu su nepriekaištingu dizainu, žada tokią vapinimo kelionę, kokios dar nėra buvę.

Kaina €21.85

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Ego CE4 elektrininė cigaretė

Jei nesate tikri, ar elektroninės cigaretės yra jums, siūlome išbandyti šią elektroninę cigaretę, korios kaina yra vos 5 eurai. Ji turi 1100 mAh bateriją, įįkraunama per USB nuo bet kokio elektros šaltinio. Cigaretę paprasta naudoti. Vienu įkrovimu gausite apie 900 įpūtimų.

Skysčio talpa yra apie 1,6 ml. Gaminiui taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaina €9.01

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. eGo 2200mAh elektroninė cigaretė

Tai viena populiariausių „Aliexpress“ elektroninių cigarečių. Atraskite idealų našumo, saugumo ir estetikos derinį su eGo 2200mAh elektronine cigarete. Kruopščiai suprojektuotas ir pradedantiesiems, ir patyrusiems vapintojams, ši elektroninė cigaretė yra puikus priedas tiems, kurie ieško patikimos patirties.

Savybės:

Didelės talpos baterija: 2200 mAh talpos akumuliatorius leidžia mėgautis ilgesniu naudojimu.

Ryškios spalvos: Nuo klasikinės pilkos ir juodos iki ryškios rožinės, geltonos ir kitų spalvų.

Lengvas valdymas: Patogus 5 paspaudimų įjungimo / išjungimo užraktas užtikrina paprastą naudojimą ir apsaugo nuo netyčinio įjungimo.

Apsauga nuo trumpojo jungimo: Apsauga nuo galimos žalos dėl netyčinio elektros šuolio.

Modelis: 93,5 mm ilgio ir 18,5 mm skersmens, kad būtų patogu laikyti.

Baterijos talpa: 2200 mAh

Pūtimų skaičius: Pilna baterija žada iki 1500 įpūtimų, todėl idealiai tinka tiek retkarčiais, tiek reguliariai rūkantiems asmenims.

Kaina €12.85

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Pluscig V10 elektroninė cigaretė

„Pluscig V10“ yra 900 mAh talpos plona elektroninė cigaretė, kurios veikimo principas yra labai panašus į IQOS gaminių. Cigaretė yra penkių salvų. Prieš rūkant reikia leisti cigaretei įšilti, tai užtrunka apie 3 minutes. Įkrovimo laikas trunka apie 1,5–2 valandas.

Žmonėms, norintiems mažiau rūkyti, tai yra puikus prietaisas, kuris kaunuoja daug mažiau nei panašūs gaminiai. Pirkdami kartu gausite visą priežiūros rinkinį su valymo šepetėliais ir įkrovimo laidą.

Kaina €19.48

APŽIŪRĖTI PREKĘ

7. Elektroninė cigaretė – gitara

Unikalaus stiliaus garinimo prietaisas, kurio dizaino elementai primena gitarą, išsiskiria ne tik našumu, bet ir savita estetika.

Pagrindinės savybės:

Galingas veikimas: Iki 80 W reguliuojamo galingumo, puikiai tinkančio tiems, kurie mėgsta stipresnią galią.

Didelės talpos baterija: 2000 mAh baterija, užtikrinanti ilgesnes garinimo sesijas ir retesnius įkrovimus.

Didelė talpykla: Į 2 ml talpos garintuvą telpa pakankamai e. skysčio, kad būtų galima gausiai garinti be nuolatinio papildymo.

LED ekranas: Lengvai stebėkite savo nustatymus aukštos kokybės LED ekrane.

Kompaktiški matmenys: 108*46*20 mm išmatavimai, ergonomiškai suprojektuotas, kad būtų patogu laikyti ir patogu nešiotis kišenėje.

Įvairių spalvų variantai: Galite rinktis klasikinę sidabrinę arba elegantišką juodą spalvą, kad atitiktų jūsų stilių.

Gitaros įkvėptas dizainas: Unikali gitaros formą primenanti forma – tai stiliaus ir nostalgijos derinys muzikos mėgėjams.

Kaina €18.89

APŽIŪRĖTI PREKĘ