Geriausios elektroninės cigaretės iš AliExpress - Aligeriausi.lt

Geriausios elektroninės cigaretės iš AliExpress

2021-03-07

Elektroninių cigarečių rinka pastaruoju metu itin greitai auga, o pasiūla didėja kasdien. Elektroninių cigarečių paskirtis yra padėti vartotojams sumažinti rūkymą. Rūkant cigaretes išsiskiria daug žalingų medžiagų, to išvengiama rūkant elektronines cigaretes. Skysčių sudėtyje yra tik kristalinis nikotinas ir glicerolis, skirtas sukurti garams, jokių dervų ar papildomų priemaišų. Taip pat perkant skystį, galite pasirinkti norimą nikotino kiekį, ar išbandyti skysčius be nikotino. 

Pasaulyje yra labai daug elektroninių cigarečių variantų, tačiau jums nereikia mokėti didelės sumos už jas internete, mes esame tam, kad padėtume jums išsirinkti geriausią variantą.  Daugelis žmonių nerimauja, kad nusipirkę elektronines cigaretes iš Aliexpress gaus prastos kokybės produktą. Tačiau dauguma elektroninių cigarečių yrai gaminama Kinijoje. Net jei perkate žymiausią prekės ženklą pasaulyje, labai tikėtina, kad produktas bus pagamintas Kinijoje. 

Elektroninių cigarečių kaina „Aliexpress“ skiriasi priklausomai nuo rūšies. Jei nesate bandę elektroninės cigaretės, galite pasirinkti paprasčiausią variantą už kelis eurus. 

1. Vaptio Wall Crawler elektroninė cigaretė

„Vaptio Wall Crawler“ yra patogi elektroninė cigaretė su puikiai atrodančiu dizainu. Galėsite pasirinkti iš juodos, raudonos, mėlynos ir sidabro spalvos.

  • Talpa yra 5 ml. 
  • Jis turi maksimalią 80 W galią. 
  • Galinga 8650 mAh baterija.
  • 1,3 colių spalvotas ekranas, kuriame pateikiama išsami informacija apie baterijos veikimo laiką.

Kaina nuo € 17,11

2. Vaptio 50W elektroninė cigaretė

Jei ieškote itin kompaktiško prietaiso, siūlome elektroninę cigaretę „Vaptio 50W“. Cilindro formos elektroninė cigaretė, kurią galima lengvai įdėti į kišenę. Joje yra įmontuota 2200 mAh talpos baterija su 50 vatų galia. Ji turi magnetinį antgalio dangtelį su oro srauto angomis.

„Frogman“ filtras užtikrina didelį kiekį garų. Cigaretė yra 2 ml talpos.

Pakuotėje rasite „F2“ rinkinį, penkis „Frogman“ filtrus, „Glass Tube“, USB laidą, vartotojo vadovą.

Kaina € 17,11

3. AirisTech „Herbva 5G elektroninė cigaretė

„AirisTech“ elektroninė cigaretė yra įvairių spalvų, tokių kaip juoda, mėlyna, sidabrinė, auksinė ir įvairiaspalvė. Jis turi 400 mAh talpą. Galią galite pasirinkti paspausdami maitinimo mygtuką kelis kartus. „Airis 8“ turi įmontuotą izoliuotą oro kanalą, kuris padeda išlaikyti skystį šviežią.

Ši elektroninė cigaretė turi visiškai nuimamą kandiklį, tai užtikrina lengvą cigaretės higieną – bet kada galėsite lengvai nuimti ir išvalyti.

Kartu su cigarete gausite du skirtingus kandiklius. Pirmasis yra stiklinis kandiklis, kuris tikrai suteiks geriausią skonį, tačiau jis lengvai dūžta, todėl kartu pridedamas nesulaužomas plokščias antgalis su kompoziciniu kandikliu.

Vienas pagrindinių „Herbva 5G“ pranašumų yra tas, kad ji labai greitai pasiekia tinkamą šildymo temperatūrą. Paprastai pasiekti norimą temperatūrą reikia tik maždaug 20 sekundžių.

Kaina € 30,32

4. Ego CE4 elektrininė cigaretė

Jei nesate tikri, ar elektroninės cigaretės yra jums, siūlome išbandyti šią elektroninę cigaretę, korios kaina yra vos 5 eurai. Ji turi 1100 mAh bateriją, įįkraunama per USB nuo bet kokio elektros šaltinio. Cigaretę paprasta naudoti. Vienu įkrovimu gausite apie 900 įpūtimų.

Skysčio talpa yra apie 1,6 ml. Gaminiui taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaina € 5,14

5. HB 80W Mod Kit elektroninė cigaretė

Viena populiariausių „Aliexpress“ elektroninių cigarečių yra „HB 80W mod“. Net už 4500 mAh talpos baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Cigaretę taip pat galite įsigyti su papildomais lipdukais, kurie dizainą daro daug žaismingesniu ir išskirtinesniu. Galėsite reguliuoti temperatūrą ir taip išgauti norimą dūmų efektą. 

Taip pat suteikiama 90 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei esate nepatenkinti produktu. 

Kaina € 16,07

6. Pluscig V10 elektroninė cigaretė

„Pluscig V10“ yra 900 mAh talpos plona elektroninė cigaretė, kurios veikimo principas yra labai panašus į IQOS gaminių. Cigaretė yra penkių salvų. Prieš rūkant reikia leisti cigaretei įšilti, tai užtrunka apie 3 minutes. Įkrovimo laikas trunka apie 1,5–2 valandas.

Žmonėms, norintiems mažiau rūkyti, tai yra puikus prietaisas, kuris kaunuoja daug mažiau nei panašūs gaminiai. Pirkdami kartu gausite visą priežiūros rinkinį su valymo šepetėliais ir įkrovimo laidą.

Kaina € 16,94

7. GOIN G3 elektroninė cigaretė

Itin stilingo minimalistinio dizaino elektroninė cigaretė už neįtikėtinai mažą kainą. Pirkdami kartu gausite 3 pakaitinius filtro antgalius.

  • Baterijos talpa 350 mAh
  • Skysčio talpa 1,4 ml
  • Metalinis korpusas
  • Įkrovimo laikas 28 min
  • Apsauga nuo perkaitimo
  • Keramikinis filtras

Kaina € 8,47