Geriausios veido kaukės iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Geriausios veido kaukės iš Aliexpress

2020-12-01

Kaip visi žinome, COVID-19 plinta labai greitai. Visi pamename, kaip anksčiau sunku buvo gauti veido kaukių ir kaip brangiai jos tada kainavo. Šią vasarą buvo stebimas ženklus veido kaukių kainų kritimas, to priežastis – jos tapo prieinamesnės dėl didesnio Kinijos gamyklų tiekimo.

Veido kaukės padeda apsaugoti aplinkinius nuo vandens lašeliuose plintančių virusų. Dėvint veido kaukę, jų sklaida ore ženkliai sumažėja. Tačiau kaukės turi būti geros kokybės. Tokias atrinkome iš Aliexpress. Štai kelios iš geriausių kaukių, kurios padės jums kovoje su koronavirusu. 

Daugkartinio naudojimo veido kaukė 

Plaunama ir daugkartinio naudojimo kaukė yra reguliuojamo dydžio, medžiagos porų diametras yra mažesnis už bakterijas ir virusus, todėl būsite apsaugoti. Galėsite rinktis iš vienuolikos skirtingų spalvų. Galite reguliuoti nosies dalį, kad pritaikytumėte kaukę pagal savo dydį. Tai padeda geriau užsandarinti kaukę ir užkirsti kelią mikrobams.

Filtro vožtuvo konstrukcija padeda sumažinti šilumos ir drėgmės kaupimąsi, todėl nejausite diskomforto. 

best face mask aliexpress

Kaukėje yra penkių sluoksnių PM 2,5 filtras. Filtro negalima plauti, tačiau jį galima pakeisti. Filtrą rekomenduojama keisti kas 7–10 dienų, kad kaukės efektyvumas išliktų nepakitęs.

Kaukę rekomenduojama plauti rankomis. Plaudami kaukę, nuimkite filtrą ir įdėkite kaukę į skalbiklį, praskiestą vandeniu. Tačiau ilgai nelaikykite jos išmirkusios. Kaukę išdžiovinkite oru. Kaukę turite plauti kiekvieną savaitę.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Medvilninė veido kaukė

Kvėpuojanti kaukė pagaminta iš poliuretano medžiagos, pasižyminčios savybėmis, kurios gali išfiltruoti mažas ore esančias daleles ir apsaugoti jus nuo mikroorganizmų.

cheap mask for covid19

Kaukę sudaro trys sluoksniai. Didelio tankio barjeras efektyviai ir efektyviai apsaugo jus nuo mikrobų. Kaukės dizainas yra toks, kad ji patogiai priglunda prie jūsų veido. Minkšta elastinga medžiaga yra patogi.

Kaukė yra daugkartinio naudojimo, o tai reiškia, kad galite ją plauti ir naudoti dar kartą. Kad veikimas būtų geresnis, kaukę rekomenduojama plauti bent kartą per savaitę.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Reguliuojamo dydžio neperšlampama veido kaukė su vožtuvu

Neperšlampamas kaukės audinys efektyviai sulaiko mikrobus. Kaukę galima sureguliuoti taip, kad ji idealiai atitiktų jūsų veidą. Nosies kaištį galima sureguliuoti, kad kaukė visiškai priglustų.

Keičiamas filtras, kurį rekomenduojama keisti kas 7–10 dienų. Dėl neperšlampančios medžiagos kaukę lengva nuvalyti. Galite valyti kiekvieną savaitę, kad užtikrintumėte, jog jūsų kaukė išliks veiksminga.

anti viral mask aliexpress

Skirtingai nuo kitų kaukių, ši kaukė nėra su ausų raiščiais. Vietoj to, kaukę galima užfiksuoti jūsų kaklo nugarinėje pusėje. Tai leidžia lengvai nuimti kaukę, neliečiant priekinės veido dalies. Kaukę galėsite rinktis iš trijų spalvų. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vienkartinių kaukių rinkinys

Jei nesate tas, kuris nori pakartotinai naudoti kaukę ją plaunant, šios vienkartinės kaukės yra skirtos jums. Tačiau po vienkartinio naudojimo kaukę turite išmesti. Jokiu būdu negalima naudoti kaukės daugiau nei vieną kartą.

surgical mask aliexpress

Visos medvilnės kaukės yra atskirai supakuotos. Kaukę galite lengvai nešiotis su savimi, nesijaudindami, kad ji susiteps. Kaukės yra patogios ir padeda išvengti daugumos didesnių dalelių. 

Elastingos gumos yra geros kokybės. Galėsite rinktis iš trijų spalvų, taip pat skirtingo kaukių kiekio pakuotėje – nuo 5 iki 100 vnt. Siuntimas užtruks mažiau nei mėnesį. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Daugkartinė medvilninė kaukė su KN95 filtru

Kaukė yra padaryta iš polipropileno, kurio pluošto skersmuo gali siekti iki penkių mikronų. Šie itin ploni pluoštai turi unikalią kapiliarinę struktūrą, kuri padidina pluošto paviršiaus plotą. Toks audinys labai efektyvus, apsaugant jus nuo mikroorganizmų. 

Keturių sluoksnių apsauga efektyviai blokuoja bet kokius kenksmingus virusus. Išlydytas audinys elektrostatiškai sugeria suodžius ir neleidžia jų įkvėpti, todėl kartu būsite apsaugoti nuo oro teršalų.

kn95 mask

Po vieno naudojimo kaukės nereikia išmesti. Ją galima išplauti ir pakartotinai naudoti. Taip pat gera mintis kiekvieną savaitę purkšti kaukę dezinfekuojančiu alkoholiu.

Kaukė taip pat yra reguliuojamo dydžio, tai leidžia ją pritaikyti pagal jūsų veidą, kad būtų patogiau dėvėti. Naudokite nosies spaustuką, kad efektyviai užsandarintumėte kaukę ir išvengtumėte kenksmingų mikroorganizmų patekimo.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vaikiška veido kaukė

Kai visuotinis viruso protrūkis didėja, būtina apsaugoti ir savo vaikus. Vertikali sulankstoma kaukė PM 2,5 apsaugos jūsų vaikus šiais sunkiais laikais. Kaukė pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės, kuri yra ir minkšta, ir kvėpuojanti. Kaukė yra patogi ir netrukdys jūsų vaiko kvėpavimui. Į jos vidų galima dėti filtrą ir taip užtikrinti optimalią apsaugą.

Ji tinka vaikams nuo 3 iki 12 metų.

Kaukės nėra vienkartinės, išplovus jas galite naudoti dar kartą. Tačiau kaukės filtro negalima plauti. Kai plaunate kaukę, būtinai išimkite filtrą, kitaip kaukė praras savo efektyvumą.

Įdomių spalvų ir raštų kaukės, kurios patiks jūsų vaikams.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kas yra Covid-19 ir kodėl reikia nuo jo saugotis?

Covid-19 – tai liga, su kuria dar nebuvo tekę susidurti žmonėms. Kaip ir visos kitos koronaviruso ligos, Covid-19 taip pat yra kilusi iš gyvūnų. Liga pirmą kartą prasidėjo Wuhane, Kinijoje. Pirmieji žmonės, apie kuriuos pranešta, kad „Covid-19“ turėjo tie, kurie dirbo arba dažnai apsipirkinėjo Huanano jūros gėrybių turguje miesto centre.

Tačiau liga plačiai plinta ir kitose šalyse. Nors visuotinė panika didėja, turime išlikti ramūs ir imtis priemonių, kad apsaugotume save ir artimuosius nuo šio grėsmingo viruso.

Kokie yra Covid-19 simptomai?

Covid-19 turi į gripą panašių simptomų. Tie, kurių imuninė sistema silpna, serga sunkiau. Sunkiais atvejais virusas gali sukelti organų nepakankamumą. Antibiotikai nuo to nepadės, nes tai yra virusinė pneumonija. Pasveikimas priklauso nuo to, kokia stipri yra jūsų imuninė sistema. Daugelio mirusių dėl koronaviruso sveikatos būklė jau buvo bloga.

Kaip apsisaugoti nuo Covid-19?

Yra keli būdai apsisaugoti nuo viruso. Štai ką galite padaryti:

  • Dažnai plaukite rankas – kad ir kaip elementariai tai skambėtų, tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių, kurį galite atlikti, kad apsisaugotumėte nuo viruso. Kruopščiai nusiplaukite rankas, trindami jas mažiausiai 20 sekundžių.
  • Jei jūs negalite nusiplauti rankų kiekvieną kartą, tokiais atvejais jums padės dezinfekavimo priemonės. Įsitikinkite, kad visada turite su savimi dezinfekcinio skysčio. Tačiau įsitikinkite, kad dezinfekavimo priemonėje yra daugiau kaip 60 procentų alkoholio, kitu atveju jis bus neefektyvus. Taip pat negalima naudoti daugiau nei 80 % alkoholio sudėtyje turinčio dezinfekcinio skysčio. Toks skystis ne tik labai sausins jūsų odą ir gadins paviršius, tačiau ir bus ne iki galo efektyvus, kadangi dėl didelės alkoholio koncentracijos iš viruso ar bakterijų ląstelių labai greitai iš ištraukiama drėgmė ir jie tarsi mumifikuosis. Yra tikimybė, kad gavus drėgmės, jų ląstelės vėl atsigaus ir bus gyvybingos.
  • Laikykitės etiketo kai kostite ar čiaudite – nedarykite to tiesiai į rankas. Uždenkite servetėle, tada nedelsdami meskite ją į šiukšlių dėžę ir nusiplaukite rankas. Jei neturite audinių, kosite ar čiaudėkite į sulenktą alkūnę, o ne ant rankų.
  • Dėvėkite kaukę – kaukės apsaugonuo smulkių lašelių, su kuriais virusai sklando ore. Dėvėdami kaukes, jus apsaugote aplinkinius. Kaukės su filtrais taip pat apsaugo ir jus, kadangi kokybiškų filtrų poros yra mažesnės už viruso ląstelę. 

Su šiomis kaukėmis kovokite su koronavirusu Covid-19!