Naujosios Xiaomi Mi Band 5 apžvalga - Aligeriausi.lt

Naujosios Xiaomi Mi Band 5 apžvalga

2021-01-06

„Mi Band“ yra vienas perkamiausių „Xiaomi“ produktų visame pasaulyje. Kaip ir kiekvienais metais, tūkstančiai vartotojų nori įsigyti naująją versiją norėdami išnaudoti naujas funkcijas.

Šios apyrankės sėkmė suprantama, nes jos kaina nesiekia nei 30 eur. Be to, kiekvienais metais prekės ženklas įdiegia naujas funkcijas, kurios daro šį produktą patrauklesnį. Palyginti su išmaniaisiais laikrodžiais, ši apyrankė gali šiek tiek atsilikti nuo daugelio kitų šių įrenginių funkcijų, tačiau žema jos kaina kviečia vartotoją ją atnaujinti metai iš metų.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šioje apžvalgoje pamatysime naujas „Mi Band 5“ versijos funkcijas ir tai, kur ją įsigyti su tarptautine operacine sistema už geriausią kainą.

Xiaomi Mi Band 5 naujos funkcijos

Pirmas dalykas, apie kurį galime pagalvoti pamatę „Mi Band 5“, yra tai, kad jis mažai pasikeitė, palyginti su „Mi Band 4“. Tai suprantama klaida, nes jo išorinė išvaizda seka ištisinę liniją, tačiau jos funkcijos pagerėjo atsižvelgus į vartotojų prašymus.

Apyrankės matmenys yra 46,95 milimetrai ilgio, 18,15 milimetro pločio, storis 12,45 milimetrai. Tai neskaičiuojant reguliuojamo silikono dirželio, kuris skirtas riešams, kurių skersmuo yra nuo 15,5 iki 21,9 centimetro.

Pagaminta iš plastiko, jos svoris yra 11,9 gramo, neskaičiuojant apyrankės. Dėl šio kompaktiško dizaino jo atsparumas vandeniui yra 5 atmosferos ir prilygsta gebėjimui atlaikyti iki 50 metrų gylį.

Jo 1,1 colio spalvoto „AMOLED“ ekrano skiriamoji geba yra 126 x 294 pikseliai, o didžiausias ryškumas – 450 nitų, kurie leis mums puikiai matyti ekraną net ir dienos šviesoje. Ir palyginus su „Mi Band 4“, čia mes turime šiek tiek didesnį ekraną, kuris veikia su tomis pačiomis spalvomis, bet turi geresnį apšvietimą.

Naujas Xiaomi Mi Band 5 įkrovimo būdas

Pirmoji labiausiai pastebima „Mi Band 5“ naujovė yra jos įkrovimo būdas – šone esanti jungtis pakeista magnetine įkrovimo sistema, esančia gale šalia jutiklių. Tikriausiai tai švęs visi vartotojai, nes dabar nebereikia nuimti silikono dirželio, kad būtų galima įkrauti įrenginį, o tai daro jį daug patogesnį.

Kitas šio metodo privalumas yra tai, kad diržo kaskart nereikia nuimti, prailgina  jo tarnavimo laiką, nes išvengiama priešlaikinio lūžimo.

Kalbant apie įkrovimą, ši apyrankė ir toliau palaiko puikų naudojimą, nes su 125 mAh baterija mes galime ją naudoti vidutiniškai 14 dienų ir visiškai įkrauti per mažiau nei 2 valandas. Beveik joks kitas to paties stiliaus įrenginys negali su tuo konkuruoti.

Daugiau jutiklių, kad gautumėte daugiau duomenų

Naudodami naujus jutiklius, kuriuos įtraukia „Mi Band 5“, dabar galime stebėti daug daugiau sportinių užsiėmimų nei anksčiau. Jei treniruojamės sporto salėje, galime įrašyti irklavimo, elipsės, bėgimo takelio ar laisvo svorio treniruotes. Jei mums labiau patinka lauko sportas, važinėti dviračiu, bėgti, plaukioti ar vaikščioti. Taip pat galime registruoti ir jogos užsiėmimus.

Šių praktikų metu išmanusis jutiklis tirs širdies susitraukimų dažnį ir palygins jį su kasdieniu naudojimu, kad suprastų, ar mes turime kokių nors nukrypimų. Tai informuos mus apie didžiausias našumo smailes, poilsio vidurkius ir dienos vidurkius. 

Kitas jutiklis tirs mūsų elgesį ir miego įpročius. Nustatyti atsitiktinius miegus, REM poilsio tipą ir laiką, kurio metu ilsimės giliau.

Kitas jutiklis stebi mūsų būseną kiekvieną dienos valandą, žiūrėdamas į spaudimą ir stresą, primindamas, kad mes turime laikas nuo laiko atsipalaiduoti ir kvėpuoti. Šie parametrai yra pagrįsti amžiumi ir širdies skenavimo matavimais.

Paskutinis jutiklis yra skirtas moterims, kad padėtų joms ovuliacijos laikotarpiu ir tokiu būdu, kad jos galėtų geriau ir konkrečiau stebėti savo ciklus.

Xiaomi Mi Band 5 NFC funkcijos, fotoaparato valdymas ir kiti nustatymai

NFC funkcijos yra tikra šios apyrankės naujovė, galimybė atlikti mokėjimus iš apyrankės yra labai įdomi funkcija. Tačiau būkite atsargūs, nes tai nėra visuose „Mi Band 5“ (jei pasirinksime CN versijas, pastebėsime, kad jos neveiks už Kinijos ribų). Svarbu, kad pasirinktumėte visuotinę versiją ir anksčiau paklaustumėte pardavėjo, ar NFC funkcija yra aktyvi su visuotine versija. Būtent tokios versijos nuorodą rasite straipsnio pabaigoje.

Kita „Mi Band 5“ funkcija taip pat yra galimybė iš tolo įjungti mūsų mobiliojo telefono fotoaparato užraktą. Mes nematysime, ką mato fotoaparatas, bet galime jį suaktyvinti.

Be šių įdomių funkcijų, ji vis dar išlaiko galimybę skaityti pranešimus ant apyrankės, o dabar mes taip pat galime sukonfigūruoti pagrindinį ekraną su daugiau nei 100 skirtingų programėlių. Tokiu būdu, be mėgstamos dirželio spalvos pasirinkimo, galime įdėti fono paveikslėlius ar programas, kurias naudojame dažniausiai.

Kur nusipirkti Xiaomi „Mi Band 5“

Prieš įsigydami laikrodį, įsitikinkite, kad perkate versiją, pritaikytą ne tik Kinijos, bet ir viso pasaulio rinkai. Šiu šia nuoroda rasite apyrankę, turinčią NFC funkciją, skirtą visam pasauliui, todėl belaidžiai mokėjimai veiks ir Lietuvoje.

APŽIŪRĖTI PREKĘ