Pigios stovyklavimo prekės iš AliExpress - Aligeriausi.lt

Pigios stovyklavimo prekės iš AliExpress

2021-04-16

Atėjus pavasariui ir po truputį pradėjus šilti orams, turbūt daugelis jūsų nejučiomis pradėjote planuoti atostogas. Deja, karantinas apribojo mūsų laisvę judėti laisvai po pasaulį, tačiau kartu davė galimybę pažinti savo šalį dar geriau. Jei vis dar dvejojate, kur praleisti savo laisvą laiką šylant orams, atsakymas vienareikšmiškas – gamtoje. Patogų poilsį galite susikurti bet kur, tam tereikia keletos būtiniausių daiktų, kad jūsų stovyklavimas gamtoje būtų komfortabilus. Jei nenorite išleisti daug pirkdami visą įrangą, o ir nežinote, ko tiksliai jums reikės, nesijaudinkite, mes paruošėme sąrašą daiktų, iš kurių be vargo išsirinksite savo favoritus. Visus šiuos stovyklavimo reikmenis rasite AliExpress. Užsisakykite dabar ir pasitikite vasarą su pilna amunicija jūsų kelionėms po Lietuvos gamtą.

Palapinės iš AliExpress

Tikrasis stovyklavimas prasideda nuo kokybiškos palapinės. AliExpress galite rasti išties puikių palapinių variantų, kurie savo kokybe jūsų tikrai nenuvils. Štai kelios mūsų atrinktos palapinės, kurias greitai gausite iš Europos sandėlių be jokių muito mokesčių.

Naturehike palapinės

Lengvos, patvarios, pirkėjų itin gerai vertinamos palapinės, kurias galėsite pasirinkti pagal norimą dydį. 

  • Nemokamas siuntimas iš Lenkijos arba Prancūzijos per mažiau nei savaitę.
  • Nuo € 74,1
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Naturehike palapinės su prieangiu

Jei norite apsaugoti savo daiktus nuo galimo lietaus, erdvus prieangis yra būtinas.

Kaina nuo € 125,89

Nemokamas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kėdės stovyklavimui

Jei norite susikurti išties patogią stovyklavietę, kėdės yra tiesiog būtinos. Dar geriau, jei jos yra itin lengvos ir neužima daug vietos. Siūlome kelis variantus, kurie neapkraus jūsų ir suteiks maksimalų komfortą.

Sulankstoma kėdė

Ši stovyklavimo kėdė nesveria nei 1 kg, o sulanksčius jos dydis panašus kaip vandens buteliuko. 

Kaina € 22,90

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Naturehike sulankstoma kėdė

Jei norite patikrintos kokybės, ši kėdė kaip tiks jums. Tvirtas aliuminio lydinys atlaikys visus jūsų žygius.

Kaina € 53,39

Nemokamas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Miegojimo čiužiniai

Dažna stovyklautojų klaida – netinkamas čiužinys miegojimui. Pasirinkus itin ploną, ar sportui skirtą kilimėlį, rytą pasitiksite sušalę ir visiškai nepailsėję. Investuoti į gerą kilimėlį verta, tačiau nebūtina tam išleisti didelių pinigų. 

Naturehike pripučiamas čiužinys miegojimui

Labai lengvas, dėl savo dizaino itin patogus miegui čiužinys taps jūsų geriausiu daugu stovyklaujant.

Kaina nuo € 27,00

Nemokamas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Miegojimo čiužinys su pagalve

Tai pripučiamas čiužinys, kuris sveria vos pusę kilogramo, apsaugo jus nuo šaltos žemės ir kartu atstoja pagalvę – puikus pasirinkimas tiems, kurie ruošiasi ilgiems žygiams, ar nori patikimo ir mažai sveriančio čiužinio.

Kaina € 20,20

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Miegmaišiai

Miegmaišius svarbu pasirinkti pagal sezoniškumą ir, aišku, jūsų sudėjimą. BSWOLF firmos sukurtą miegmaišį galėsite išsirinkti net iš 24 variantų. Šie miegmaišiais sukurti šildyti jus net ir prie ~20℃.

Kaina nuo € 18,82

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Miegmaišis vasarai

Šis nedidelis Naturehike miegmaišis yra puikus pasirinkimas vasaros ir vėlyvo pavasario naktims. Miegmaišis atsparus vandeniui, tad atlaikys visas galimas vasariškas liūtis.

Kaina € 21,94

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pūkinis miegmaišis

Jei ieškote kokybiško, labai šilto ir itin lengvo miegmaišio – AEGISMAX neabejotinai taps jūsų favoritais. Šie miegmaišiai turi pluksn 7 užpildą, kuris garantuoja lengvumą (miegmaišis sveria vos 400 g) ir šilumą. 

Kaina nuo € 70,80

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Stovyklavimo įranga

Stovyklavimas neįsivaizduojamas be tam tikrų daiktų, kurie palengvina buvimą gamtoje.

Puodų rinkinys

Kaina nuo € 8,60

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Indų rinkinys

Šiame rinkinyje rasite puodų rinkinį, arbatinuką ir indus bei įrankius – viską, ko tik gali prireikti ruošiantis maistą išvykoje. 

Kaina € 21,82

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Lemputė su saulės baterija

Lengvai raskite kelią atgal į palapinę. Ši lemputė yra įkraunama su USB laidu, o kartu turi įmontuotą saulės bateriją. Ji atspari vandeniui ir pilnai įkrauta gali šviesti net iki 20 valandų. Ši lemputė taip pat gali pasitarnauti kaip elektros šaltinis jūsų telefono, ar kito įrenginio baterijos įkrovimui.

Kaina € 15,81

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kelioninė kuprinė

Jei norite itin talpios, su daugybe skyrių, į kuriuos telpa visas jūsų gyvenimas, neabejotinai siūlome šią kuprinę. Beje, galėsite pasirinkti greitą siuntimą iš Lenkijos.

Kaina € 28,28

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Multifunkcinis įrankis

Vienas įrankis visoms jūsų reikmėms – peiliai, replės, pincetas ir net atsuktuvų rinkinys.

Kaina € 9,54

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Neperšlampantis kilimėlis

Toks kilimėlis pravers bet kokiose išvykose. Jis didelis, patogus ir neperšlampantis. Šonuose yra skylutės, kad galėtumėte kuoliukais pritvirtinti kilimėlį prie žemės.

Kaina € 8,52

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pripučiama sofa

Puikus iškylų gamtoje atributas – pripučiama sofa. Tiesiog išskleiskite ją pavėjui, užsiškite ir turėsite puikią sofą-lovą, ant kurios galėsite patogiai pailsėti.

Kaina € 12,12

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Hamakas

Šis hamakas nėra įprastas, nes turi apsauginį tinklelį nuo vabzdžių. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir ramybe gamtoje. 

Kaina € 21,24

APŽIŪRĖTI PREKĘ