Pigūs muilo gamybos reikmenys iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Pigūs muilo gamybos reikmenys iš Aliexpress

2021-01-21

Muilo gamyba yra labai atpalaiduojantis hobis. Jei seniai norėjote tuo užsiimti, bet nežinojote nuo ko pradėti, mes esame tam, kad jums padėtume. Yra daugybė muilo gamybos technikų, tad turite nuspręsti, kokią techniką naudosite. Galite patys pasigaminti muilo bazę paprastu principu – šarmas + riebalai, arba galite naudoti jau paruoštą bazę. Toks būdas yra daug paprastesnis, naudodami jau paruoštą bazę išvengsite galimų klaidų ir rizikos dirbant su šarmu, kadangi jis yra gana pavojinga medžiaga. Spręsti jums, o mes paruošėme reikmenis, kurių jums gali prireikti gaminant muilą.

1. Muilo bazė

 Kaip jau minėjome, muilo bazės principas yra riebalai + šarmas. Riebalus galite pasirinkti kuo įvairiausius, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į skystų ir kietos būsenos riebalų santykį. Šarmas kitiems muilams yra natrio hidroksidas, o skystiems – kalio hidroksidas. Internete rasite daug receptų, kaip pagaminti norimos konsistencijos bazę. Vis dėlto mes norime, kad būtumėte saugūs, tad siūlome naudoti jau pagamintą bazę. Jos privalumai: galėsite naudotis muilu iškart, kai jis sustings; išvengsite kenksmingų šarmo garų ir galimo šarmo patekimo ant jūsų odos; reikės mažiau laiko ir reikmenų gaminant muilą. 

Muilo bazė iš augalinių aliejų

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Muilo bazė su kokosų aliejumi

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Skaidri muilo bazė su kokosų aliejumi

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Eteriniai aliejai

Kvapieji aliejai yra būtini muilo gamyboje. Kvapą reikėtų rinktis natūralų, kadangi sintetiniai kvapai prastai išlaiko aromatą, kuris dažnu atveju būna nemalonus ar net erzinantis. Ypač gerus atsiliepimus ir turintis natūralių kvapiųjų aliejų rinkinys, kurį sudaro net 10 eterinių aliejų. Natūralių aliejų užteks ilgam laikui, nes gaminant muilą užtenka vos kelių lašų norint suteikti aromatą. Aliejai taip pat gali būti naudojami aromaterapijoje. Įlašinkite kelis lašus į oro drėkintuvą ir pripildykite savo namus nuostabiu kvapu. Dėl stilingo pakuotės dizaino puikiai tinka ir kaip dovana. 

 • 10ml kokosų ir vanilės aromato aliejus
 • 10ml persikų aromato aliejus
 • 10ml ananasų aromato aliejus
 • 10ml apelsinų aromato aliejus
 • 10ml kokosų aromato aliejus
 • 10ml greipfrutų aromato aliejus
 • 10 ml vynuogių aromato aliejaus
 • 10ml mango aromato aliejus
 • 10ml braškių aromato aliejus
 • 10ml obuolių aromato aliejus
 • Dovanų dėžutė

Kiekvienas aliejus yra nepralaidžiame šviesai stikliniame buteliuke. Taip aliejai apsaugomi nuo UV spindulių sukeliamos degradacijos. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Jei norite natūralių augalų aromatų, rekomenduojame rinktis šį rinkinį. Gausite net 15 buteliukų skirtingų kvapų eterinių aliejų.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Formos muilo gamybai

Būkite kūrybingi ir išgaukite įvairiausias muilo formas. Aliexpress galima rasti milžinišką formų pasirinkimą. Štai, ką geriausio radome jums. 

Muilo pjaustymo rinkinys

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninė muilo forma

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninė deimanto pavidalo muilo forma

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninė rožės pavidalo muilo forma

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninė burbulinio muilo forma

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Medaus muilo forma

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninė forma muilui

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Dažai muilo gamybai

Derinant muilo dažus su eterinių aliejų kvapais, gausite dar geresnį įspūdį. Dažus reikėtų rinktis natūralius, specialiai skirtus muilo gamybai. Skystais dažais išgausite švelnius atspalvius, jais nereikia piktnaudžiauti, kadangi tai skystis, kuris gali praskiesti muilo masę, tad ji gali ir nesustingti. Milteliniai dažai padės jums išgauti ryškesnes spalvas. Jais galėsite sukurti perlamutrinį efektą.

Birūs dažai muilui

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Blizgūs dažai muilui

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Skystų muilo dažų rinkinys

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. Dekoratyviniai priedai muilo gamybai

Kad muilad būtų dar gražesnis, pasirinkite derančius priedus. Ekperimentuokite ir sukurkite išskirtinį muilą.

Auksinė folija

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Džiovintos gėlės ir žolelės

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Presuotos džiovintos gėlės

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kempinės muilo gamybai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Įrankiai muilo gamybai

Muilo gamyba reikalauja specialių įrankių. Kad nereikėtų gadinti įvairių virtuvėje rastų indų, įsigykite specialius ir pritaikytus muilo gamybai įrankius.

Įrankių rinkinys muilo gamybai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Rinkinį sudaro:

 • Banguotas muilo peilis x 1
 • Tiesus muilo peilis x 1
 • Silikoninė muilo forma x 1
 • Matavimo puodelis 25ml x 1
 • Matavimo puodelis 50ml x 1
 • Matavimo puodelis 250ml x 1
 • Matavimo puodelis 500ml x 1
 • Lašintuvas x 2
 • Stiklo strypas maišymui x 1
 • Termometras x 1
 • Nerūdijančio plieno plakiklis x 1
 • Medinis muilo apipavidalinimo įrankis x 1
 • Muilo bazė 500g x 1
 • Pirštinės x 1
 • pH matavimo popierius x 1
 • Muilo maišeliai x 20
 • Akiniai x 1
 • Muilo tinklas x 5

Indai muilo gamybai

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaip gaminti muilą be šarmo

Kadangi jau susirinkote visą reikiamą pirkinių krepšelį, tereikia sulaukti prekių ir pradėti gaminti. Aprašėme visą procesą, kad jūsų pradžia būtų kuo lengvesnė.

1. Pasirinkite receptą ir kvapą

Išsirinkite, kokį muilą norėsite gaminti, kokius kvapus naudosite. Receptų galite rasti internete arba sukurti savo išskirtinį muilą.

2. Surinkite savo įrankius

Viskas, ko jums tikrai reikia, yra karščiui saugi talpa, kad ištirpintumėte muilo bazę, ir nerūdijančio plieno plaktuvas, su kuriuo įmaišykite savo pasirinktą kvapą, dažus ar kitus priedus. Tik nepamirškite nenaudoti šių įrankių ruošiant maistą, kad būtų išvengta užteršimo.

Vienintelės kitos jums reikalingos priemonės yra silikoninės formos. Paruoškite savo pasirinktas formas prieš pradėdami dirbti, kad jos būtų paruoštos, kai jums jų prireiks.

3. Ištirpinkite muilo pagrindą

Tai galite daryti mikrobangų krosnelėje arba ant viryklės, naudojant šildymo vandens puode techniką. Abi technikos veikia gerai, tačiau šildant ant viryklės galite kontroliuoti ir geriau suprasti, kada pradeda tirpti muilo bazė. Tai taip pat apsaugo nuo perkaitimo, kuris gali atsirasti lydant mikrobangų krosnelėje. 

Jei naudosite viryklę, įdėkite muilo pagrindą į indą, kurį įdėkite į puodą su vandeniu, pastatykite ant vidutinės ugnies, kol vanduo švelniai užvirs ir muilo pagrindas pradės tirpti. 

Jei naudojate mikrobangų krosnelę, įdėkite muilo pagrindą į mikrobangų krosnelėje saugų indą ir kaitinkite jį vieną minutę. Patikrinkite, ar pagrindas visiškai ištirpo. Jei ne, tęskite trumpais 20–30 sekundžių intervalais, kol jis visiškai ištirps. Venkite maišyti pagrindą, kol jis tirpsta, nes tai gali sulaikyti oro burbuliukus. Vietoj to, leiskite gabalėliams savaime ištirpti.

Dirbdami su šiais karštais padargais turėkite karščiui atsparias pirštines.

4. Įmaišykite kvapą ir dažus

Jei nesilaikote tikslaus recepto, gali prireikti šiek tiek bandymų ir klaidų, kad išsiaiškintumėte, kiek kvapų pridėti prie muilo. Bendra taisyklė – į vieną kilogramą muilą reikia įpilti apie 1 arbatinį šaukštelį kvepalų.

Raktas į sėkmę šiame žingsnyje yra pasiekti, kad pagrindas būtų pakankamai išlydytas ir lengvai maišomas, tačiau pakankamai šaltas, kad aromato lakieji junginiai neišgaruotų. Jei pagrindas atvės ir pradės kietėti, keletą sekundžių grąžinkite indą atgal į mikrobangų krosnelę ar viryklę ant labai silpnos ugnies ir lengvai švelniai maišykite, kad vėl ištirptų.

Vieliniu plaktuvu greitai, bet švelniai įmaišykite kvapą. Nepamirškite jo tolygiai paskirstyti, tačiau pabandykite neįmaišyti oro burbuliukų.

5. Užpildykite formą

Atsargiai, bet greitai supilkite išlydytą pagrindą ir kvapų mišinį į savo formą. Užpildykite formas kuo arčiau viršaus. Į formas iš pradžių galite įdėti norimų priedų, tokių kaip žolelės, blizgučiai ar žiedlapiai.

6. Atvėsinkite 

Leiskite muilu užpildytai formai atvėsti kambario temperatūroje ant lygaus paviršiaus. Venkite jį liesti ar trikdyti, kol jis visiškai sustings. Muilui sukietėti prireiks mažiausiai valandos. Didelėms formoms gali prireikti iki 24 valandų, kol muilas visiškai sustings.

7. Mėgaukitės