Pigūs žaislai vaikams iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Pigūs žaislai vaikams iš Aliexpress

2021-03-23

Jei ieškote idėjų, kaip išlaikyti savo vaikus užimtus ir laimingus namuose, pažiūrėkite į šiuos 25 naujausius žaislus ir žaidimus, kurie pralinksmins jūsų vaikus ir visą šeimą!

Pasidaryk pats rinkiniai, aukštųjų technologijų žaislai, šeimos žaidimai, šios smagios pramogos ne tik suteiks jums idealų būdą užimti jaunus protus, bet ir padės visiems, gyvenantiems po tuo pačiu stogu, užmegzti glaudesnius ryšius šiais išbandymų laikais.

1. Spalvinami maišeliai

Jei jūsų vaikams pabodo įprastos spalvinimo knygutės, išbandykite spalvinimo maišelius. Tai puikus būdas užimti vaikus ir skatinti jų kūrybiškumą. Maišeliai taip pat labai praktiški, į juos vaikai galės susidėti savo daiktus. Jie yra daugkartiniai, tad išplovus dažus, vėl bus galima spalvinti.

Kaina € 0,75

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Mini dronas

Šis mini dronas suteikia vaikams galimybę turėti tikrą skraidantį droną už itin mažą kainą. Tai prieinama kaina, puikiai tinka pradedantiesiems ir yra pilna gudrybių – spalvingi LED žibintai naktiniams skrydžiams, „apsivertimo“ funkcija, kad būtų galima atlikti triukus, ir vienas mygtukas, kuris sugrąžins droną namo. Dronas taip pat turi 30 metrų skrydžio apribojimą, todėl jums nereikės jaudintis dėl to, kad jūsų vaikai jį išskraidins į nebūtį.

 Kaina € 16,30

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Fotoaparatas vaikams

Mes visi ten buvome – atsidarę nuotraukų galeriją telefone pamatome, kad mūsų pašėlęs mini-aš nufotografavo daugiau nei 3000 nuotraukų. Jei norite puoselėti šį kūrybiškumą (taupydami šiek tiek vietos telefone), kodėl gi nepabandžius šio skaitmeninio fotoaparato vaikams? Ši patvari, smūgiams atspari kamera puikiai tinka bet kokio amžiaus vaikams. Su juo vienu metu galima nufotografuoti iki 2000 nuotraukų, jis turi USB kištuką, kad būtų lengva perkelti nuotraukas ir įkrauti, ir netgi gali filmuoti.

Kaina € 30,63

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Šviečiantis rutulys

Nuneškite naktinio dangaus grožį tiesiai į vaikų kambarį, kuriame šimtai žvaigždžių gali juos užmigdyti. Jie galės smagiai rinktis iš daugybės šviesos derinių variantų, pakeisdami visą atmosferą tik keliais mygtukų valdikliais. Tėvai taip pat gali pasirinkti ryškesnį įvairiaspalvį režimą prieš pat miegą ir pereiti prie švelnesnį, blankesnį režimą, kai vaikams metas persikelti į svajonių šalį.

Kaina € 8,99

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Vabzdys konstruktorius

Visada yra puikus jausmas matyti, ką gali sukurti savo dviem rankomis. Ir jūs galite įkvėpti šį pasiekimo jausmą savo vaikui naudodami statybinių blokų rinkinius, tokius kaip šis bičių modelis! Iš viso yra 236 vnt. detalių, todėl jis labiausiai tinka vyresniems vaikams, mėgstantiems dėliones. Šis modelis taip pat yra su stovu, todėl jūsų vaikas gali išdidžiai parodyti jau surinktą modelį kaip trofėjų. 

Galėsite rinktis iš bitės, drugelio arba laumžirgio.

Kaina € 8,32

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Kristalinė guma

Išbandykite visiškai naują savo mėgstamiausio „pasidaryk pats“ projekto versiją naudodamiesi šia super šaunia, tamsoje švytinčia puria guma! Tai puikus netoksiškas žaislas vaikams, kurie patinka žaisti su tystančia guma. Vaikai taip pat gali pagaminti dekoratyvinius savo kambario elementus, pridėdami smagių karoliukų ar kitų niekučių ir leisdami gumai sukietėti. Galėsite rinktis iš įvairių spalvų.

Kaina € 1,41

APŽIŪRĖTI PREKĘ

7. Telefonu valdomas sraigtasparnis

Turite namuose pradedantį robotikos meistrą? Tada šis nuostabus išmanusis robotas bus kitas mėgstamiausias jo žaislas! Rekomenduojamas vyresniems nei 8 metų vaikams. Jis tiekiamas kaip savarankiškas rinkinys, kuris jūsų mažylį užims kelias dienas! Surinktas robotas gali būti užprogramuotas ir valdomas jo mobiliojoje programoje.

Kaina € 50,63

APŽIŪRĖTI PREKĘ

8. Lėlių namelis

Šie subtiliai suprojektuoti ir tikroviški lėlių nameliai yra puikus būdas išlaikyti jūsų vaiką žaismingąir linksmą. Kiekviename lėlių namelyje yra surinkimo komplektas ir instrukcijos, todėl jūsų vaikas turės viską susidėlioti pats ir pakeliui pridėti savo bruožų. Galutinis rezultatas turėtų būti hiperrealistinis lėlių namelis, kuriame jie galėtų žaisti ir rengti pasirodymus.

Kaina € 30,89

APŽIŪRĖTI PREKĘ

9. Braižymo knygutė

Kai esate mažas vaikas, turintis didelę fantaziją, vienintelis dalykas, kuris yra geriau nei gauti meno medžiagos, yra jų pasirinkimas visomis vaivorykštės spalvomis. Ši juodos spalvos matinių puslapių ir daugiaspalvio pagrindo knygutė yra tam, kad kiekvienas šedevras būtų ryškus ir žaismingas. 

Kaina € 1,06

APŽIŪRĖTI PREKĘ

10. Išmanusis šuo

Norite išmokyti savo vaiką apie atsakomybę, tačiau nenorite tikro augintinio? Nustebinkite savo vaiką šiais metais geriausiu dalyku – elektroniniu naminiu šunimi! Su savo neįtikėtinai mielu dizainu ir daugiafunkcine nuotolinio valdymo sistema šis žavingas, interaktyvus robotas šuniukas suteiks jūsų vaikams galimybę išmokti augintinio atsakomybės pagrindų, tuo pačiu suteikiant jiems daug linksmybių.

Kaina € 28,55

APŽIŪRĖTI PREKĘ

11. Galvosūkis vaikams

Šis žaislas bus įdomus iššūkis, todėl tai puikus užsiėmimas vaikams ir suaugusiems! Naudokitės juo, kad skatintumėte savo mažuosius mokytis kantrybės, dėmesio ir problemų sprendimo įgūdžių, ir stebėkite, kaip jie sprendžia galvosūkį ir kaskart labiau pasitiki savimi! Jūs netgi galite jį naudoti kaip žaismingą kavos staliuko priedą, kad net ir jūsų svečiai galėtų priimti šį iššūkį!

Kaina € 6,78

APŽIŪRĖTI PREKĘ

12. Dinozaurų kaulų ieškojimo rinkinys

Visi mėgsta dinozaurus! Padėkite savo vaikui atrasti ką nors įspūdingo naudodami šį dinozaurų kasimo rinkinį. Jūsų vaikas galės iškasti nedidelį netoksiškos dervos indą, kad surastų išsamų dinozauro kaulų rinkinį! Šie netikri kaulai yra patvarūs irįdomūs! Šis žaislas, skirtas vaikams nuo 8 metų, gali rinktis iš kelių skirtingų dinozaurų kaulų rinkinių (t-rex kaulai, stegozauro kaulai), todėl siūlome pasirūpinti tikro archeologo apranga ir pasinerti į fosilijų paieškas .

Kaina € 25,66

APŽIŪRĖTI PREKĘ

13. Kamuoliukų žaidimas vaikams

Jei norite išties aktyvio veiklos, ši dovana įtraukia visą šeimą. Žaisk su vos 2 žmonėmis arba net su 6 žmonėmis, stebėk, kaip tavo vaikas tobulėja šiame žaidime. Tai puikus žaidimas, praversiantis kieme, paplūdimyje ar kad ir kur būtumėte. Jis kompaktiškas, tad lengvai tilps į jūsų kelioninį krepšį.

Kaina € 33,55

APŽIŪRĖTI PREKĘ

14. Mintimis valdomas robotas

Geriausios dovanos yra linksmos ir edukacinės. Naudodamas „Mind Link“ galvos juostą, jūsų vaikas galės priversti robotą vorą judėti paprasčiausiai tam sutelkdamas dėmesį. Jei jie išsiblaško, voras sustoja. Tai puikus žaislas, padedantis vaikams susikaupti ir likti užduotyje – tuo pačiu metu smagiai praleidžiant laiką. Jis tinka įvairaus amžiaus vaikams, tačiau neabejotinai sudomins visą šeimą.

Kaina € 49,08

APŽIŪRĖTI PREKĘ

15. Magnetinė pasta

Tai skirta vaikui, kuris mėgsta tystančios gumos žaidimus, bet galbūt ieško kažko šiek tiek įdomesnio. Šis magnetinis žaidimas supažindins jūsų vaikus su magnetinio mokslo stebuklais. Guma yra su labai stipriomis magnetinėmis dalelėmis, kuris leidžia jūsų vaikui judinti ją beveik kaip veikiant magija! Jei jūsų vaikas vis dar ieško linksmų pramogų, nesijaudinkite! Ši guma turi daugybę įdomių spalvų ir dekoracijų, kurias jūsų mažylis gali naudoti savo gaminiams.

Kaina € 2,53

APŽIŪRĖTI PREKĘ

16.  3D rašiklis

Šis rašiklis perkelia meną į 3D lygį. Jūsų vaikas gali stebėti, kaip jų idėjos virsta daiktais. Kiekviename rinkinyje yra viskas, ko jiems reikės: 3D meno švirkštimo priemonės, ABS kaitinamojo siūlo, kopijavimo lentos ir net kelių lengvų 3D meno raštų, kad būtų lengviau pradėti. Ši dovana juos sužavės, kartu padės lavinti motoriką, suvokti erdvę ir kūrybiškumą.

Kaina € 16,68

APŽIŪRĖTI PREKĘ

17. Ukulėlė

Jei jūsų vaikas domisi muzika, pats metas jį supažindinti su instrumentais. Jei nesinori didelės gitaros, ukulėlė yra puikus sprendimas. Galėsite rinktis iš įvairių spalvų, o kartu gausite ir atsarginę stygą. Tai puiki dovana vaikui, kuris pradeda domėtis muzikos menais.

Kaina € 16,88

APŽIŪRĖTI PREKĘ

18. Šokantis robotas

Jei jūsų vaikas domisi kompiuteriu, šis žaislas yra puikus būdas žaismingai išmokyti jį programavimo pagrindų. Tokie robotų pasidaryk pats rinkiniai, kaip šis, vaikščioja per roboto surinkimo ir judėjimo užprogramavimo veiksmus. Jis skirtas visiškai pradedantiesiems, todėl nesijaudinkite, jį valdyti tikrai nebus sunku.

Kaina € 42,47

APŽIŪRĖTI PREKĘ

19. Rūbų dažymo rinkinys

Drabužių dažymas yra įdomus ir praktiškas užsiėmimas, tai skatina jūsų vaikų fantaziją, o galutinis rezultatas dar ir praktiškas, nes sukurtus drabužius jie galės nešioti kasdien. Kiekviename rinkinyje yra viskas, ko jums reikia, su netoksiškais dažais, guminėmis juostomis, pirštinėmis, instrukcijomis ir net staltiese. Šis rinkinys, puikiai tinkantis vakarėliams ar smagiam savaitgaliui su šeima, leis vaikams linksmintis ir šypsotis, kai jie eksperimentuoja su skirtingais dažų modeliais ir metodais.

Kaina € 18,60

APŽIŪRĖTI PREKĘ

20. Magnetiniai statymo blokai

Šis įdomus statybinių blokų rinkinys turi magnetines statybines dalis, kelias spalvų atmainas ir daugiau nei 8 rūšių formas, kad jūsų vaikas galėtų mėgautis unikalia 3D statybų patirtimi. Šis žaislas skirtas 3 metų ir vyresniems vaikams, todėl jaunesni vaikai gali kurti paprastus kūrinius, o vyresni vaikai gali naudoti šias kūrybines magnetines statybines plyteles kurdami ištisas skulptūras! Jei norite įkvėpimo, šio elemento pagrindinis puslapis yra užpildytas idėjomis, kaip paskatinti jūsų vaiką sukurti 3D modelį!

Kaina € 16,46

APŽIŪRĖTI PREKĘ

21. Skraidantis kamuolys

Žaisliniai sraigtasparniai ir lėktuvai jau tapo gana įprasti, bet galbūt jūs ieškote kažko šiek tiek šaunesnio. Jūs galėsite apšviesti visą dangų šiuo futuristiniu skraidančiu kamuoliu. Šis lengvas ir patvarus nuotolinio valdymo LED sraigtinis kamuolys yra puiki dovana vyresniam vaikui sužavėti savo draugus. Ar tai NSO? Kosminis laivas? Kodėl ne abu? Jūsų vaikas smagiai praleis valandas naudodamas šį judesiui jautrų skraidantį žaislą, leidžiantį laisvai judėti fantazijai.

Kaina € 7,31

APŽIŪRĖTI PREKĘ

22. Šviečianti piešimo lentelė su rašikliais

Apšvieskite savo vaiko gyvenimą naudodami šią šviečiančią piešimo lentele. Naudokite šviečiantį rašiklį, kad sukurtumėte švytėjimą tamsoje. Piešiniai geriausiai atrodo tamsoje ir dingsta maždaug po 20 minučių, todėl šį žaislą geriausia naudoti kaip smagų vakarinį užsiėmimą. Žibintuvėlio žymeklis kitoje pusėje turi slaptą nematomą rašalo žymeklį! Naudokite jį ant bet kurio popieriaus lapo, tada naudokite žymeklio žibintuvėlio pusę, kad atskleistumėte pranešimą. Jūsų vaikas jausis kaip super šnipas!

Kaina € 14,58

APŽIŪRĖTI PREKĘ

23. Tamsoje šviečianti lenktynių trasa

Šis „pasidaryk pats“ fizikos žaislas sieja mokslą ir linksmybes kaip greitą, kintančią lenktynių trasą. Šis žaislas turi nemažai detalių, todėl tinkamiausias vyresnio amžiaus vaikams. Jis tiekiamas su 2 metaliniais kamuoliukais ir daugybe detalių, kad sukurtumėte savo asmeninį hipodromą ar kalnelius. Beje, ši trasa šviečia tamsoje!

Kaina € 19,73

APŽIŪRĖTI PREKĘ

24. Skraidanti ateivių lėkštė

Tai pusiau dronas, pusiau frisbis, bet geriausias pavadinimas jam – skraidanti ateivių lėkštė, kurios tikrai nerasite jokioje parduotuvėje. Dėl sumontuotų jutiklių ir lanksčios tinklelio išorės ji skris aukštai ir išvengs galimų kliūčių. Tai paprasčiausiai sukurta ir lengva naudoti bet kokio amžiaus vaikams; tiesiog meskite orą, kad „suaktyvintumėte“ lėkštę, ir rankomis valdykite, kur ji juda! 

Kaina € 8,07

APŽIŪRĖTI PREKĘ

25. Lipdymo molis

Šis molio rinkinys, kurį galima susirinkti iš 36 spalvų, puikiai tinka mažiesiems kūrėjams. Molis yra netoksiškas ir nelipnus prie rankų, tačiau geriausia, kad jį galima kepti, kad kūriniai išliktų amžinai. Vaikai gali pagaminti nesudėtingas molio skulptūras ar kitus molio meno projektus – dekoratyvinius papuošalus, gyvūnų skulptūras ir panašiai.

Kaina € 7,54

APŽIŪRĖTI PREKĘ