Pokemonų kortos pigiau iš AliExpress - Aligeriausi.lt

Pokemonų kortos pigiau iš AliExpress

2024-03-19

Pokemonų kortos peržengė paprastų vaikų žaidimų ribas ir tapo pasauliniu fenomenu, kuris žavi įvairaus amžiaus kolekcininkus ir žaidėjus. Nesvarbu, ar esate patyręs kolekcininkas, ar naujokas Pokemon TCG (Trading Card Game) pasaulyje, padėsime jums rasti geriausius ir pigiausius pasiūlymus AliExpress.

Šios kortos yra Pokémon Trading Card Game, paremto vaizdo žaidimų serija, dalis. Žaidėjai, kovodami tarpusavyje, naudoja kortų kaladėles su įvairiais personažais. Kiekviena kortelė vaizduoja personažą su jo unikaliais gebėjimais, stipriosiomis ir silpnosiomis savybėmis. Nuo pat žaidimo pradžios kortos gerokai patobulėjo, pasirodė įvairios serijos ir papildymai.

Kortos mažomis kainomis

AliExpress galite rasti begalę įvairių kortų kaladžių ar pavienių kortelių. Štai geriausi ir populiariausi mūsų atrinkti pasiūlymai.

Žiūrėti visas kortas

Kortų kolekcionavimas

Pokemonų kortų kolekcionavimas – tai hobis, teikiantis daugybę malonumų: nuo retų kortelių medžioklės iki kortelių vizualinio vertinimo. Retos kortelės, pavyzdžiui, kultinis Pikachu arba Charizardas, gali būti vertos tūkstančių dolerių, todėl šių lobių medžioklė dar labiau džiugina. Tačiau kolekcionuoti reikia ne tik dėl vertės, bet ir dėl kelionės, bendruomenės ir istorijų, kurias pasakoja kiekviena kortelė.

Be kolekcionavimo, Pokémon TCG yra strateginis ir konkurencingas žaidimas, teikiantis begalę pramogų. Iš pradžių išmokti žaisti gali atrodyti nelengva, tačiau yra oficialios taisyklės ir vadovai, o daugelis bendruomenių siūlo pradedantiesiems pritaikytus renginius. Dalyvaudami vietiniuose turnyruose ir renginiuose taip pat galite geriau suprasti žaidimą ir susipažinti su kitais entuziastais.

Šis žaidimas – tai įtraukianti ir strateginė patirtis. Jei esate žaidimo naujokas arba norite patobulinti savo įgūdžius, šiame vadove sužinosite pagrindinius žaidimo principus, įskaitant kaladės sudarymą, žaidimo eigą ir keletą strateginių patarimų, padėsiančių tapti patyrusiu žaidėju.

Žiūrėti visus dėklus

Kas sudaro kortų kaladę?

Pokémon TCG – tai dviejų žaidėjų žaidimas, kuriame kiekvienas dalyvis naudoja savo kortų kaladę kovai su priešininku. Paprastai kaladę sudaro 60 kortų, kurias sudaro pokemonų, trenerių ir energijos kortos. Čia pateikiama trumpa kiekvieno tipo kortų apžvalga:

  • Pokemonų kortelės: tai pagrindinės kortos, kurias naudosite kovodami su priešininku. Jose vaizduojami pokemonai su specifinėmis atakomis, kurioms atlikti reikia energijos kortelių.
  • Trenerių kortelės: šios kortos padeda žaidimo metu ir leidžia jums atlikti tokius veiksmus kaip pokemonų gydymas, tam tikrų kortų paieška kaladėje arba priešininko strategijos trikdymas.
  • Energijos kortelės: jos reikalingos jūsų pokemonams, kad jie galėtų atlikti atakas. Yra devynių skirtingų tipų kortelės, kurių kiekviena atitinka personažo tipą, ir keletas specialių energijos kortelių su papildomais privalumais.

Kaip žaisti pokemonų kortomis?

Savo kaladės paruošimas

Prieš pradėdami žaisti, turite turėti kaladę. Galite įsigyti iš anksto paruoštą kaladę arba susikurti savo. Pasirūpinkite, kad jūsų kaladė būtų subalansuota ir joje būtų geras pokemonų, trenerių ir energijos kortų derinys.

Žaidimo pradžia

Norėdami pradėti žaidimą, abu žaidėjai išmaišo savo kaladėles ir atverčia po septynias kortas. Iš šios rikiuotės žaidėjai į aktyvią poziciją (kovai) padeda pagrindinį pokemoną ir gali padėti iki penkių pokemonų į savo rezervą. Jei visose septyniose atverstose kortose nėra nė vieno pagrindinio pokemono, žaidėjas turi iš naujo permaišyti kaladę ir traukti naują kombinaciją.

Žaidimo eiga

Žaidėjai žaidžia paeiliui. Kiekvieną ėjimą sudaro keli etapai:

  • Traukimo fazė: traukite kortą iš savo kaladės.
  • Stalo fazė: bet kokią pagrindinio pokemono kortą iš savo rankos galite padėti į rezervą.
  • Veiksmų etapas: galite atlikti keletą veiksmų bet kokia tvarka, įskaitant trenerio kortų žaidimą, savo pokemonų evoliuciją, energijos kortelės pridėjimą prie vieno iš savo pokemonų (vieną kartą per ėjimą) ir gebėjimų naudojimą.
  • Puolimo fazė: jei jūsų aktyvusis pokemonas turi pakankamai energijos, jis gali atakuoti priešininko aktyvųjį pokemoną. Po atakos jūsų ėjimas baigiasi.

Žaidimo laimėjimas

Pokémon TCG žaidimą galite laimėti vienu iš trijų būdų:

  1. Jei nokautuojate priešininko aktyvųjį pokemoną, traukite vieną iš savo prizinių kortelių. Jei ištraukiate visas prizo kortas (paprastai šešias), laimite žaidimą.
  2. Deck Out: jei priešininkas savo ėjimo pradžioje negali traukti kortos, nes jo kaladė yra tuščia, laimite jūs.
  3. Bench Clear: jei priešininkas neturi rezerve pokemonų, kuriais galėtų pakeisti iškritusį aktyvųjį pokemoną, laimite jūs.

Patarimai, kaip tapti geresniu žaidėju

Pažinkite savo kortas: susipažinkite su savo kalade ir galimomis kombinacijomis joje.
Subalansuokite savo kaladę: pasirūpinkite, kad būtų geras pokemonų tipų derinys, ir įtraukite pakankamai energijos bei trenerių kortų.
Planuokite strategiją: atidžiai apgalvokite savo ėjimus, numatykite priešininko strategiją ir prisitaikykite prie jos žaidimo eigoje.
Treniruokitės: kuo daugiau žaisite, tuo geriau suprasite žaidimo mechaniką ir geriausiai jums tinkančias strategijas.

Žaidimas Pokémon TCG yra dinamiška ir maloni patirtis, kurioje dera strategija, sėkmė ir pokemonų kovų jaudulys. Nesvarbu, ar žaidžiate su draugais, ar dalyvaujate turnyruose, sėkmės raktas – suprasti žaidimo mechaniką ir nuolat tobulinti savo strategiją.

Pokemonų kortelių ateitis

Pokémon TCG nuolat tobulėja, reguliariai išleidžiami nauji papildymai. Šie papildymai ne tik papildo žaidimą naujomis kortelėmis ir strategijomis, bet ir palaiko bendruomenės aktyvumą bei kolekcionavimo rinkos gyvybingumą. Kadangi skaitmeninės platformos vis labiau integruojamos į tradicinį kortelių kolekcionavimą, Pokemonų kortelių ateitis atrodo daug žadanti ir siūlo naujus žaidimo ir kolekcionavimo būdus.

Pokemonų kortos yra unikalus nostalgijos, strateginio žaidimo ir kolekcionavimo azarto derinys. Nesvarbu, ar atgaivinate vaikystės prisiminimus, ar pirmą kartą atrandate šias kortas, Pokemonų pasaulis yra svetingas visiems. Taigi, kam laukti? Pradėkite nuotykius šiandien ir tapkite nuolat augančios Pokemonų bendruomenės dalimi!