Populiariausi „Aliexpress“ kalėdiniai žaislai - Aligeriausi.lt

Populiariausi „Aliexpress“ kalėdiniai žaislai

2020-11-09

Kalėdos yra gražiausias metų laikas, kai pagaliau ateina atostogų sezonas, kad šiltai gali susivynioti į savo antklodę. Tai metų laikas, kai mes sėdime aplink savo eglutes atverdami džiaugsmo pluoštus ir skleisdami juoką su savo šeima ir draugais. Kalėdų laikas taip pat reiškia dovanų pirkimą. Tai yra viena iš Kalėdų užduočių, kuri gali būti labai sunki. Mes žinome, kad dovanų pasirinkimas vaikui metai iš metų gali būti šiek tiek varginantis, nes jums vis trūksta idėjų, net jei tiek daug pasirinkimo variantų yra aplink. Bet nesijaudinkite, mes turime sprendimą čia.

„AliExpress“ radome keletą šauniausių žaislų berniukams. Per šias Kalėdas dovanokite savo sūnui, anūkui, sūnėnui ar broliui žaislus, nuo kurių jie niekada nepavargs. Skaitykite toliau ir suraskite keletą šauniausių kalėdinių žaislų, kuriuos paruošėme jūsų berniukams. 

Veiksmo figūros iš jų mėgstamų superherojų ar animacinių filmų

Šios veiksmo filmų herojų figūros sužadina daugybę kūrybiškumo. Šios veiksmo figūros skatina vaizduotę ir padeda jūsų mažiesiems herojams patirti nuostabius nuotykius kaip jų mėgstamiausi personažai.

Mes visi žinome, kad berniukai yra dideli superherojų, animacinių filmų personažų, robotų gerbėjai, veiksmo figūros padės jiems kurti savo istorijas ir be galo smagiai praleisti laiką. 

top christmas toys for boys
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 34,43

best popular toys of all time
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 6,33

Žaislinės transporto priemonės

Gauti žaislinę transporto priemonę kaip kalėdinę dovaną vėlgi yra puiki idėja. Žaislinės transporto priemonės, pradedant mažais buldozeriais ir baigiant traukinių modeliais, yra puikus būdas suteikti kūrybišką ir puikią dovaną berniukams. 

Yra begalė idėjų žaisti su žaislinėmis transporto priemonėmis. Mes esame tikri, kad jūsų berniukams ši dovana labai patiks. Mažiems vaikams galite įsigyti šį didelį žaislų sunkvežimį, o vyresniam berniukui puikiai tik traukinio modelis.

toy cars for boys
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 16,15

Nemokamas siuntimas per mažiau nei mėnesį

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 42,63

Nemokamas siuntimas per mažiau nei mėnesį

Vaizdo žaidimai

Berniukai mėgsta vaizdo žaidimus, nesvarbu, kokio amžiaus jie būtų. Šiam net nereikia daug galvoti; gauti vaizdo žaidimą ir pamatysite, kaip vaikas spinduliuoja iš laimės. Viskas, ką reikia padaryti, yra surasti vaizdo žaidimą, kurio jūsų berniukas nepavargs.

Yra tiek daug įvairių žaidimų, kuriuos galima įsigyti skirtingose ​​srityse. Sporto žaidimai, edukaciniai žaidimai ir veiksmo žaidimai. 

 Daugiau nei 3000 žaidimų, du valdymo pulteliai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 56,74

Žaislų rinkiniai

Žaislų rinkinys yra dar viena puiki dovanų idėja jūsų mažiesiems herojams. Žaislų rinkiniai dažniausiai yra teminiai. Taigi, jei jūsų mažas berniukas nori tapti policininku, galite jam įsigyti policijos žaislų rinkinį su šalmu, ženkliuku, žibintuvėliu ir dar daugiau. Tai tikrai skatins vaizduotę. Taip pat yra ir kitų variantų, kuriais siekiama ugdyti vaiko vaizduotę. Su šiais žaislų rinkiniais jūsų vaikas gali mokytis žaisdamas. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 11,01

Siuntimas per mažiau nei mėnesį kainuos € 6,60 

diy tool toys for boys christmas
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 11,01

Siuntimas per mažiau nei mėnesį kainuos € 3,61 

Nuotolinio valdymo žaislai

Kita puiki kalėdinių dovanų idėja jūsų berniukams yra nuotolinio valdymo žaislas. Nesvarbu, ar tai būtų sraigtasparniai, ar automobiliai, berniukai mėgsta savo nuotolinio valdymo žaislus. Jaunesniems vaikams galite įsigyti jau surinktą žaislą su paprastu valdymu.

Jei turite vyresnių berniukų, ieškokite rinkinių, kurie leistų jiems pasitelkti fantaziją ir susikurti savo žaislus. Tai yra vienas geriausių kalėdinių žaislų, kuris ne tik suteikia jūsų berniukams smagų laiką, bet ir moko surinkti įvairias detales ir reikalingas priemones.

Mini dronas

Galėsite rinktis iš skirtingų variantų

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 21,43

Nemokamas pristatymas per mažiau nei mėnesį

Stalo žaidimai

Dar viena puiki idėja jūsų vaikams yra stalo žaidimai. Šie žaidimai padeda jiems lavinti problemų sprendimo įgūdžius ir mokytis žaidžiant. Šie stalo žaidimai padidina socialinę sąveiką, padeda mankštinti protą ir suteikia valandų valandas pramogų. Rinkoje yra tiek daug stalo žaidimų rūšių, nuo paprastų iki sudėtingų, kad gali būti sunku išsirinkti. Galite rasti puikų stalo žaidimą bet kokio amžiaus berniukams. Mažyliui galite įsigyti paprastą stalo žaidimą. Vyresniems berniukams galite įsigyti sudėtingesnį stalo žaidimą, kuris padės jiems išmokti ir išspręsti sunkius galvosūkius, tuo pačiu praleidžiant be galo smagų laiką.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 6,34

Siuntimas per mažiau nei mėnesį € 0,73 

christmas board games gifts
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina € 4,25

Siuntimas per mažiau nei mėnesį € 3,89 

Fortai ir žaislinės palapinės

Kiekvienam reikia slaptos vietos, kur jis galėtų praleisti laiką skaitydamas knygas, žiūrėdamas mėgstamus animacinius filmus ir paslėpti savo lobius. Dėl šios priežasties fortai ir žaislinės palapinės yra puiki kalėdinė dovana jūsų jauniems berniukams.

Palapinių ir fortų yra įvairių dydžių. Galite įsigyti mažų palapinių, skirtų naudoti patalpose, arba didelių palapinių, kad pastatytumėte ją lauke kaip tikrą namą.

cool toys for kids aliexpress
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina € 12,39

Nemokamas siuntimas

cool christmas gifts for buys
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina € 35,09

Nemokamas siuntimas

Esame tikri, kai jūsų berniukai per šias Kalėdas atras savo dovanas, jie bus be galo laimingi.