Populiariausių Aliexpress masažuoklių apžvalga - Aligeriausi.lt

Populiariausių Aliexpress masažuoklių apžvalga

2020-11-15

Jei jums dažnai sustingsta raumenys ir skauda kaklą, nes didžiąją dalį dienos praleidžiate sėdėdami, masažuoklis gali išspręsti šias jūsų problemas. Masažinis pistoletas siunčia impulsus, kurie gali pasiekti giliuosius raumenis ir juos atpalaiduoti. Tai paprasta naudoti priemonė, veikianti praktiškai bet kurį kūno raumenį.

Kodėl jums reikalingas masažinis pistoletas?

Naudodami šią priemonę galite gydyti raumenų skausmus ir. Tai taip pat padeda pagreitinti raumenų atsistatymo procesą ir sumažinti traumų riziką fizinio krūvio metu. Tai yra nešiojamas rankinis prietaisas, todėl bus patogu neštis net ir į savo darbo vietą.

best cheap massage guns aliexpress

Xiaomi Yunmai masažinis pistoletas

Šį produktą gamina su Xiaomi bendradarbiaujantis prekės ženklas – „Yunmai“. Tai „Xiaomi“ ekologiškų prekių grandinės ženklo pristatymas be „Xiaomi“ logotipo.

 • Veikimo laikas 20 valandų
 • kasdienio masažo atsipalaidavimo vidurkis 10 minučių
 • žemas 45 dB triukšmas
 • sveria tik 1 kg
xiaomi massage guns

Šie masažuokliai yra patikimi ir tylūs. Puikus dizainas, kokybė, gražus aksominis apvalkalas,pagaminta iš kokybiško plastiko. Kartu gausite antgalius skirtingiems kūno raumenims masažuoti ir instrukcijas, kaip reikia atlikti masažą.

meavon massage gun
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Phoenix raumenų stimuliatorius

Šis raumenų stimuliatorius palengvina raumenų skausmą ir suteikia jums labai reikalingą palengvėjimą. Priežastis, kodėl masažo pistoletas yra populiaresnis nei tradiciniai rankiniai masažuokliai, yra ta, kad jis pasiekia giluminius raumenis, kad efektyviai atpalaiduotų. 

Masažuoklis yra su keturiomis masažo galvutėmis skirtingoms kūno dalims. Stuburo pjūviui galite naudoti šakotą masažo galvutę. Spiralinis antgalis veikia jūsų sąnarius, o rutulinis –  didžiuosius raumenis. Plokščiąja masažo galvute galite masažuoti visą kūną. Tai suteikia aukšto dažnio vibraciją, kuri stimuliuoja sąnarius ir raumenis, veiksmingai malšindama skausmą.

 • „Phoenix“ raumenų stimuliatorius veikia dvi valandas. 
 • suteikia aukšto dažnio vibraciją, kuri padeda sumažinti skausmą
 • mažas triukšmas
 • sveria 1571g
 • Nemokamas siuntimas iš Lenkijos užtruks iki 20 dienų
cheap and good massage guns
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Deep Tissue Percussion masažuoklis

Percussion Massager review

Giliųjų audinių masažuokliai yra naudojami ilgą laiką. Sporto profesionalai naudoja šį masažuoklį norėdami išvengti traumų ir skausmo. Šis masažuoklis dirba greitai ir giliau nei kiti. 

Masažuoklis turi šešias skirtingas masažo galvutes, kad dar geriau išmasažuotų tikslines vietas. Skirtingos masažo galvutės užtikrina, kad kiekviena dalis susilauks jūsų dėmesio. 

Masažo pistoleto greitį galite lengvai pakeisti pagal savo poreikius. 

 • 1 lygyje masažo galvutė sukasi 1800 kartų per minutę. 
 • 2 lygio sukimasis padidėja iki 2400. 
 • 3 lygyje yra daugiausiai pasukimų – 3200 apsisukimų per minutę.
massage guns aliexpress
 • Masažuoklis turi aukštos kokybės variklį su ypač stipriu šilumos išsklaidymu. 
 • 2400 mAh ličio baterija yra aukštos kokybės ir veikia apie 4–6 valandas. 
 • Masažuoklis yra labai lengvas ir turi puikų sukibimą. 
 • siuntimas per mažiau nei mėnesį kainuos € 3,01
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Booster masažuoklis

Šis elektrinis masažo pistoletas gali būti atsakymas atsakymas į jūsų raumenų skausmą. Jame yra keturios keičiamos masažo galvutės, užtikrinančios maksimalų tikslumą. Kiekvienai kūno daliai reikia specialios priežiūros, o skirtingos masažo galvutės būtent tai ir užtikrina. Jis taip pat padeda reguliuoti kraujotaką. Tai taip pat padeda atsikratyti nuovargio ir pagreitima pieno rūgšties metabolizmą.

best aliexpress massage gun

Jame yra 30 greičio lygių, o tai yra viena iš geriausių jo savybių. Galite pasirinkti, koks greitis suteikia maksimalų komfortą ir palengvėjimą. Mažas greičio lygis puikiai tinka po trumpos mankštos ar pasivaikščiojimo. Vidutinio greičio lygis veiksmingai padeda atsikratyti raumenų skausmo po ilgos treniruotės. Aukštesni lygiai prasiskverbia giliau ir padeda atsistatyti raumenų skaidulos.

 • 2500 mAh ličio jonų baterija
 • Masažas truks mažiausiai penkias valandas. 
 • Akumuliatoriaus įkrovimas trunka tris valandas. 
 • Tylus 
 • Trys spalvų pasirinkimai
 • Nemokamas siuntimas iš Lenkijos arba Prancūzijos per mažiau nei savaitę
massage gun review
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Masažinis pistoletas su liečiamu ekranu

small massage gun aliexpress

Jo ergonomiška rankena sumažina išorinę jėgą, tenkančią jūsų delnui. Vibracijos principas – kalimo stilius, stipria jėga masažuoja raumenis.

Speciali variklio technologija suteikia didesnį stabilumą.

Individualiai parinkta masažo galvutė gali suteikti malonią masažo patirtį, tuo pačiu sumažinant raumenų ir sąnarių skausmą.

massage gun aliexpress review
 • Pasirinkite skirtingą greitį, atsižvelgdami į savo raumenų grupę ir savo norus.
 • Iki 6800 perkusijų per minutę
 • 12 mm amplitudės suteikia gilų raumenų atpalaidavimą
 • 4 masažo galvutės
 • 5 greičiai
 • Nemokamas siuntimas
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Masažinio pistoleto nauda

Yra keletas privalumų. Didžiausias darbas, kurį atlieka masažuoklis, yra palengvinti raumenų ir sąnarių skausmą ir sąstingį. Tai taip pat padeda pagreitinti atkūrimo procesą po intensyvios treniruotės. Be to, masažinis pistoletas suaktyvina kraujotaką ir padeda pašalinti pieno rūgštį iš raumenų ir išvalyti toksinus bei medžiagų apykaitos atliekas.

Dėl pagerėjusios kraujotakos maistinės medžiagos ir deguonis pasiekia raumenis greičiau ir intensyviau. 

Galėsite naudoti ir prieš treniruotę, kad atpalaiduotumėte raumenis. Tai padarius, raumenų traumų rizika smarkiai sumažėja.

Masažinis pistoletas yra kompaktiškas ir sveria nedaug, be to yra su nešiojamu dėklu. Jį nešiotis galėsite ir į sporto salę, biurą ar keliaudamas.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant masažinį ginklą

Dizainas

Pirkdami masažinį ginklą, turite atsižvelgti į dizainą. Jis turėtų būti lengvas ir patogus laikyti, gerai sukibti. Čia išvardyti masažiniai ginklai turi puikų sukibimą.

Ilgas baterijos tarnavimo laikas

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra baterijos veikimo laikas. Nenorėtumėte, kad jūsų masažinis ginklas išsikrautų pačiame atpalaiduojančio masažo viduryje. Paminėtų masažo pistoletų baterijos ilgai tarnauja, todėl netrukdomai gali dirbti kelias valandas. 

Greitis ir galia

Greitis ir galia padidina patirtį ir leidžia mėgautis asmeniškai pritaikytu laiku. Nerekomenduojama naudoti tik vieno greičio masažo pistoleto. 

Turite pasirinkti masažo pistoletą, kurio reguliuojamo greičio lygis yra skirtingas. Tai padeda jūsų kūnui aklimatizacijos procese ir galite lengvai keisti greitį pagal savo poreikius.

Triukšmo lygis

Ne visiems patinka masažuoklis, kuris trikdo ramią ir atpalaiduojančią atmosferą masažo metu. Paminėti masažuokliai yra tylūs ir palaiko atmosferą tylią ir ramią.

Naudodami čia išvardintus masažinius pistoletus, galite nukreipti tiksliai į tą raumenį ar sąnarį, kuris sukelia jums daugiausia problemų. Keičiamų masažo galvučių tikslumas nustato skausmo vietą ir veikia ją.