Spalvų derinimo tendencijos 2021-aisiais - Aligeriausi.lt

Spalvų derinimo tendencijos 2021-aisiais

2021-01-06

Ar kada nors jautėte paniką, nes negalėjote apsispręsti, ką dėvėti ir kokius drabužius derinti? Nesvarbu kiek drabužių turime, tačiau, kai iš jų reikia sukurti derinį, patiriame tikrą stresą. Tačiau yra vienas laiko patvirtintas stiliaus sprendimas, kuris gali padėti pašalinti visas jūsų aprangos problemas. Tai spalvų derinimas! Ši gudrybė jums pravers, kai atrodys, kad niekas kita netinka. Šiandien norime parodyti jums populiariausias spalvų derinimo tendencijas, kad galėtumėte pasisemti mados įkvėpimo 2021-aisais.

Rožinės ir žalios spalvos rūbų deriniai

Teisingai dėvimi rožinės ir žalios spalvos deriniai atrodo pasakiškai ir nepaprastai stilingai. Abi spalvos yra ryškios ir puikiai tinka visiems sezonams. Viskas, ką jums liks padaryti, tai pridėti keletą pagrindinių papuošalų, kad užbaigtumėte išvaizdą ir atrodytumėte stilingai.

Galite apsvarstyti šiuos pasirinkimus:

APŽIŪRĖTI PREKĘ
color blocking trend 2021
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šios rožinės viršutinės dalies su persišaukusiu sijonu derinys yra puikus duetas vakariniam ar biuro įvaizdžiui. Abi spalvos gražiai susilieja ir suteikia labai rafinuotą išvaizdą. Padarykite, kad ji atrodytų stilingiau su kūno spalvos aukštakulniais. Nepamirškite užbaigti išvaizdos pridėdami sidabrinius priedus, kad spindėtumėte ryškiai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šios samanų žalios ir rausvų kelnių derinys puikiai tiks kasdieniam jūsų įvaizdžiui. Kartu dėvėkite stambius baltus sportbačius, kad jaustumėtės patogiai ir stilingai.

Žalios ir mėlynos spalvų derinimas

Šis mišinys jums gali pasirodyti šiek tiek keistas, tačiau patikėkite, sy juo galite iškart išsiskirti iš minios. Rami mėlyna ir gaivi žalia sukuria nuostabų derinį. Galite apsvarstyti šias parinktis:

APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Žalsvas megztinis aukštu kaklu suteikia jūsų išvaizdai jaukumo. Derinkite su džinsu, kuris šiuo metu itin madingas. Rinkitės sijoną, arba kelnes. Aptemptus džinsus kol kas palikite spintoje, nes šiuo metu yra platėjančių kelnių era. Jei vis dar manote, kad mom tipo džinsai tinka tik itin lieknoms – klystate. Su jais puikiai užmaskuosite platesnius klubus ar pilvuką. Būkite drąsios ir jauskitės šiltai, o kartu ir labai stilingai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Elegantiškai nuotaikai sukurti, rinkitės melsvas sukneles ir derinkite su žaliais aukštakulniais ar žemakulniais. Atrodysite nuostabiai. Puošniai atrodo nuostabiai. Užbaikite derinį pasirinkdami neutralios spalvos rankinę.

Geltonos ir rožinės spalvos rūbų derinimas

Geltona ir rožinė kartu yra džiaugsmingas ir labai madingas derinys. Geltona yra paskelbta šio sezono madingiausia spalva. Kadangi abi spalvos yra ryškios ir labai gerai išryškėja, svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį pagal jūsų odos atspalvį.

APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pažvelkite į šią midi suknelę iki kelių, kuri yra universalus pasirinkimas visiems. Šią suknelę galite pasirinkti tiek vakarėlio išvaizdai, tiek kasdieniam. Suknelė derinama su šiais rausvais bateliais atrodys puošniai. 

Žalios ir violetinės spalvos derinimas

Turite išbandyti žalios ir violetinės spalvos derinius. Nors atrodo, kad šios dvi spalvos yra paskutinės, apie kurių derinimą pagalvotumėte, patikėkite – sulauksite daug komplimentų. Spalvos kartu leis jums atrodyti stilingai ir gražiai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
APŽIŪRĖTI PREKĘ
best color blocking trends

Ar norite perkelti spalvų derinimą į biurą? Išbandykite šiuos gražius mėtų žalumo marškinius ir stilingas violetines kelnes. Užpildykite išvaizdą su juodais bateliais ir laikrodžiu.

Violetinės ir oranžinės spalvų derinimas

Šios dvi spalvos idealiai tinka kartu. Jos yra visiškai kontrastingos, tačiau kartu atrodo nuostabiai. Yra įvairių violetinės ir oranžinės spalvos atspalvių, o naudodamiesi papildomais priedais galite sukurti prašmatnų vaizdą.

orange suit for color blocking
APŽIŪRĖTI PREKĘ
purple sneakers for color blocking
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šis nenuobodus oranžinis kombinezonas su violetiniais batais suformuoja sportišką laisvalaikio išvaizdą. Kombinezonas yra itin patogus ir madingas, o tokio stiliaus batai šiuo metu yra mados viršūnėse. 

sweater for color blocking
APŽIŪRĖTI PREKĘ
block color outfits
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vakaro planui ši apranga, apjungianti oranžines sportines kelnes ir violetinę džinsinę striukę, atrodys šauniai, patogiai ir stilingai. Derinkite su baltos spalvos palaidine ir paprastais baltais sportbačiais. 

Tikimės, kad radote įkvėpimo įtraukti spalvų derinimo tendencijas į savo išvaizdą su šiomis aprangos idėjomis.