Top 5 transporto priemonių GPS sekikliai iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Top 5 transporto priemonių GPS sekikliai iš Aliexpress

2021-01-20

Jei norite, kad jūsų automobilis būtų saugus, tikslinga savo automobiliui įdiegti GPS sekiklį. Kodėl verta įsidiegti GPS sekiklį? Šių dienų GPS sekimo įrenginiai gali siųsti įspėjimus, kai kas nors bando pavogti automobilį, jis siunčia pranešimus, kai greitis viršija leistiną ribą, ar kai kas nors bando išjungti GPS sekiklį. Jie taip pat informuoja jus, kai kita transporto priemonė kliudo jūsų automobilį. Štai geriausi Aliexpress GPS sekikliai.

1. Sinotrack GPS sekiklis

„Sinotrack“ yra vieni didžiausių GPS sekimo prietaisų pardavėjų visame pasaulyje. Čia yra svarbiausios jo savybės: 

 • sekimas realiuoju laiku, 
 • istorijos atkūrimas, 
 • atsparumas vandeniui, 
 • geografinis apribojimas, 
 • smūgio pavojaus signalas, 
 • miego režimas, 
 • 150 mAh baterija, 
 • greičio viršijimo signalas.

Šis GPS sekiklis veikia su SIM kortele. Jis palaiko 9–80 V įėjimo įtampą. Jis gali būti naudojamas lengviesiems automobiliams, motociklams, taksi ar net sunkvežimiams.

Per „Google Maps“ galite stebėti savo transporto priemonės būseną realiuoju laiku. Prietaisas gali veikti esant atšiaurioms temperatūroms, svyruojančioms nuo – 20 laipsnių iki 55 laipsnių. Jis taip pat gali veikti esant 95% drėgnumui.

Kaina nuo €6.11

2. GT06 GPS sekiklis

Tai specialus mini išmanusis GPS sekimo įrenginys, tinkantis visų tipų motorinėms transporto priemonėms. Jis palaiko platų GSM diapazoną. Jis taip pat turi GPS anteną, leidžiančią tiesiogiai stebėti. Maitinimo mygtuko nėra, kai jį prijungiate prie maitinimo šaltinio, jis automatiškai pradeda veikti.

Yra trys vietos, kuriose galite įdiegti GPS įrenginį: po priekiniu stiklu, po galiniu priekiniu stiklu arba prietaisų skydelyje.

Tai yra tvirtas GPS sekimo įrenginys, kuris veikia su SMS ir GPRS.

Kaina €11.49

3. Mini GPS sekiklis 

Šis GPS sekiklis yra piršto dydžio. Jame yra įmontuotas galingas magnetas, kurį galima uždėti ant bet kokios geležinės įrangos. Pats prietaisas turi SIM kortelę ir naudoja GPRS technologiją jūsų transporto priemonei sekti. 

Baterijos veikimo laikas yra daugiau nei 4–6 dienos. Jo darbo temperatūra svyruoja nuo – 20 laipsnių iki 55 laipsnių šilumos. Jei norite mažos GPS sekimo priemonės, kuri tilptų jūsų kišenėje, įsigykite šį Mini GPS stebėjimo įrankį!

Kaina nuo €3.18

4. Tristar GPS sekiklis

Tristar GPS sekiklis yra vienas geriausių GPS sekiklių, kuriuos galima rasti internete. Tai vidutinės klasės sekiklis, turintis daugybę funkcijų. Pirma, tai gana storas GPS seklys, kurio plotis yra 22 mm. Jis gali būti naudojamas sunkvežimyje, automobilyje, konteineriuose ir kitose transporto priemonėse. 

Jame yra ypač galingas magnetas, kurį galima uždėti ant bet kurio transporto priemonės geležinio elemento. Šio GPS sekiklio darbo laikas yra apie 7–10 dienų, o budėjimo rėžine jis gali išbūti iki 90 dienų. 

Transporto priemonei sekti galite naudoti „Google Maps“. Jo tikslumo lygis siekia nuo 100 iki 1000 metrų. Jei norite patikrinti pasirinktą maršrutą, jis taip pat gali atkurti jūsų judesius iki 6 mėnesių.

Kaina nuo € 31,19

5. LK209C GPS sekiklis

Tai aukščiausios klasės GPS sekiklis, kuris naudojamas profesionalų. Jo specifikacijos tiesiog fantastiškos:

 • 20 000 mAh baterija, kurios būdėjimo laikas siekia 240 dienų.
 • Stiprus magnetas, kad stipriai laikytųsi ant visų metalinių paviršių.
 • Gali dirbti esant atšiaurioms aplinkoms sąlygoms: nuo – 40 iki +85 laispnių temperatūrios diapazonas.
 • Atsparus vandeniui, veikia net esant 95 % aplinkos drėgmei.
 • Smūgių jutimo pranešimai. Gausite pranešimą, jeigu į jūsų transporto priemonę bus laužiamasi arba atsitrekta.
 • Garso aptikimo prenešimai, kas reiškia, kad vagims prakalbus jūsų mašinoje, gausite pranešimus.
 • Galite nustatyti judėjimo ribojimus. Kai transporto priemonė paliks nustatytą teritoriją, sekiklis automatiškai gali pranešti tai žinute.
 • Greičio ribojimas. Kai trasporto priemonė viršys nustatytą maksimalų greitį, gausite pranešimą.

Taigi, jei norite profesionalaus ir užtikrintos kokybės GPS sekiklio, tai turi būti jūsų pirmasis pasirinkimas.

Kaina €72.94