Vaikų ir kūdikių prekės iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Vaikų ir kūdikių prekės iš Aliexpress

2020-12-02

Kūdikio gimimas yra viena geriausių patirčių. Gyvenimas visiškai pasikeičia, kai tik šis mažylis atvyksta. Kartu su juo atvyksta ir daug papildomų išlaidų įvairiems jo poreikiams tenkinti. Šie poreikiai augant vaikui tik didėja, todėl išlaidų taip pat daugėja.

Kūdikio poreikių tenkinimas kartais gali būti didžiulis uždavinys, ypač naujiems tėvams. Būti tėvais yra sunkiausias darbas. Nuovargį galima jausti kiekvieną dieną. bus dienų kai galbūt neturėsite laiko sau, o visa jūsų energija ir laikas bus skiriami jūsų kūdikiui. Tačiau šiais laikai sukurta daugybė kūdikių produktų, kurie gali padėti jums, tėvams, efektyviai prižiūrėti savo kūdikį.

Baldų kampų apsaugos juostelės

Ar jūsų mažylis dabar praktikuojasi ropoti ar vaikščioti? Tada jūs turite nedelsdami pradėti apsaugoti vaikus nuo galimų pavojų jūsų namuose. Šias apsaugines juostas galima lengvai pritvirtinti prie bet kurio kampo, kur vaikas gali atsitrenkti. Juostos lengvai prisiklijuoja ir tvirtai laikosi, todėl jūsų vaikas negalės jų taip paprastai atplėšti. Juosta yra atspari vandeniui ir aliejui, kad būtų lengviau ją valyti. Nereikia jaudintis dėl to, kad kūdikis graužia šiuos apsauginius kampus, nes jie pagaminti nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų, todėl yra nežalingi jūsų vaikui.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kūdikių seilinukai 

best baby bibs products

Vaikų seilės gali kelti rūpestį tėvams, tačiau tai yra visiškai normalu. Kūdikių burnos raumenys yra nepakankamai išvystyti ir pradeda vystytis tik maždaug nuo 18 iki 24 mėnesių. Tai reiškia, kad iki tol mes turime susitvarkyti su visais nepatogumais. Puiku tai, kad turime šiuos kūdikių trikampius seilinukus, kuriuos kūdikis gali patogiai nešioti.

Visi jie yra pagaminti iš trijų sluoksnių: pirmasis pagamintas iš 100% medvilnės, kitas sluoksnis pagamintas iš termoplastinio poliuretano (TPU), kuris yra vandeniui atspari medžiaga, o paskutinis – iš medvilnės ir poliesterio, kurie yra labai veiksmingi seilių absorbcijoje. Be to, galite rinktis iš skirtingų dizainų! Šie seilinukai daro kūdikius stilingus ir mielus, net kai jie seilėjasi.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Skaitmeninis termometras

baby digital thermometer

Gripas ir karščiavimas yra neišvengiami, ypač nepakankamai išsivysčiusiai mūsų kūdikių imuninei sistemai. Sakitmeninį termometrą labai patogu naudoti, nes tam nereikia jokio kūno kontakto su kūdikiu, išvengiant bet kokio nerimo, kurį sukelia įprasti termometrai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nukreipti termometrą 3 cm atstumu nuo kūdikio kaktos ir turite tiksliai išmatuotą kūno temperatūrą.

Jis taip pat turi skirtingas apšvietimo spalvas: žalia, oranžinė ir raudona. Spalvos priklauso nuo to, kokia yra kūno temperatūra – esant aukštai kūno temperatūrai, termometras tai praneša garsiniu signalu. Dar viena nuostabi šio termometro ypatybė yra ta, kad jis taip pat gali išmatuoti jūsų kūdikio pieno, maisto ir net kambario temperatūrą.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kelioninis vaikų maisto šildytuvas

baby bottle heater aliexpress

Šaltas vaikų mišinukas keliaujant gali būti didžiulė tėvų problema, tačiau tam yra puikus sprendimas! Šį USB kūdikių buteliukų šildytuvą galima prijungti prie maitinimo banko ir per 5 minutes jūsų kūdikis galės mėgautis šiltu pienu. Juo labai lengva naudotis, tiesiog apsukite audinį aplink pieno butelį, įjunkite jį į maitinimo banką ir viskas bus paruošta. Juo taip pat galite pašildyti bet kokią vaikų maisto talpą – tiesiog padėkite indą ant šildytuvo ir per kelias minutes maistas bus paruoštas.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kūdikių čiulptukas su žaisliuku

Čiulptukai yra vienas iš būtiniausių daiktų prižiūrint kūdikį. Tai ne tik nuramina nervingą kūdikį, bet ir yra įrodyta, kad jie sumažina staigios kūdikio mirties sindromo (SIDS) riziką. Čiulptukai taip pat teikia jiems džiaugsmą dėl čiulpimo reflekso. Taigi mes galime vienu metu linksminti ir nuraminti savo kūdikius.

Su pritvirtintais žaisliukais galite pagerinti vaikų griebimo įgūdžius. Galima pasirinkti iš daugybės skirtingų gyvūnų: tigro, beždžionės, varlės, dramblio, elnio, šuns, vikšro. ir kitų.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kūdikių vonios padėklas

Maudyti kūdikius gali būti sunku, ypač kai jie pradeda labiau kontroliuoti savo judesius. Maudymosi metu jie linkę dažniau judėti, ir tai gali būti pavojinga dėl nepageidaujamų nelaimingų atsitikimų. Šį reguliuojamą gyvūnų formos padėklą galite lengvai įdėti į savo kriauklę ir suteikti kūdikiui minkštą, patogią pagalvę. Padėklą taip pat patogu nešiotis keliaujant, todėl nereikia didelių kūdikių vonių!

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kūdikių vystymo užklotas

Kūdikio įvyniojimas į užklotą padeda geriau išsimiegoti ir sumažinti nervingumą. Naujagimiai sunkiai prisitaiko pasaulyje už gimdos ribų, o ši antklodė mėgdžioja šiltą ir užtikrintą jausmą motinos įsčiose.

Šis produktas yra su pledine antklode ir kepure, kuri gali būti puiki priėmimo antklodė, kai pagimdysite kūdikį. Be to, galite pasirinkti iš 20 dizainų!

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Daugkartinio naudojimo vaikų sauskelnės

reusable baby diapers

Atsisakykite vienkartinių sauskelnių ir sumažinkite atliekų kiekį, pasirinkdami daugkartines medžiagines sauskelnes. Audinių sauskelnės suteikia didesnį kvėpavimą odai, todėl tai gali sumažinti vystyklų bėrimų ir odos dirginimo tikimybę. Medžiaginių sauskelnių naudojimas gali būti varginantis dėl dažno skalbimo, tačiau naudojant šį gaminį galima sutaupyti milžinišką pinigų sumą. 

Naudodamiesi medžiaginėmis sauskelnėmis jūs taip pat galite pradėti atpratinti savo mažylį nuo vystyklų, nes jie pajus drėgną pojūtį, skirtingai nei su vienkartinėmis sauskelnės, kurios slepia drėgmės pojūtį. Šios audinio sauskelnės yra pagamintos iš 100% medvilnės, kad jūsų kūdikis jaustųsi patogiai. Jame yra 12 mikropluošto įdėklų, skirtų efektyviam absorbavimui, todėl nesirūpinkite, kad drėgmė persigers į kitus drabužius.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Naujagimio lovos įdėklas

newborn baby portable nest

Naujagimiai negali lengvai atskirti nakties ir dienos, todėl jie lengvai atsibunda bet kuriuo paros metu. Jie pasiilgsta savo mamytės įsčių šilumos ir saugumo, nes dabar pradeda jausti, koks didelis yra pasaulis. Suteikite naujagimiui gimdos jausmą per šį lovos įdeklą.

Tai gali būti labai naudinga miegant kartu. Dėl perkeliamumo ir paprasto laikymo jį taip pat galima naudoti keliaujant.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Maisto čiulptukai vaikams

best baby pacifiers aliexpress

Papildomas kūdikių maitinimas nuo 6 mėnesių yra labai jaudinantis etapas. Priverskite mažylį mėgautis pirmu maistu per maisto čiulptuką. Į čiulptuką galite tiesiog įdėti mažus vaisių ar daržovių gabalėlius ir leisti kūdikiui jį graužti.

Tai leidžia jam geriau lavinti burnos raumenis ir rankas. Šis produktas yra be BPA ir labai lengvai valomas. Tai produktas, kurį jūsų kūdikis tikrai pamils, nes dėl to maitinimas bus lyg žaidimas!

Šis maitinimo įrankis gali būti geriausias būdas supažindinti savo kūdikius su kietu maistu.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kūdikių raminamasis rankšluostis

baby product towel aliexpress

Jei jums sunku nuraminti savo kūdikį, galbūt norėsite išbandyti šį pliušinį raminantį rankšluostį. Savo neįtikėtinu švelnumu ir miela išvaizda jis gali pagerinti jūsų kūdikio nuotaiką. Mielas gyvūnų dizainas ir minkšta medžiaga gali suteikti saugumo jausmą ir padėti jiems greičiau užmigti. Galima įsigyti šunų, triušių ir dramblių formos rankšluosčių.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vaikų galvos uždangalas voniai

Paverskite vonios laiką smagia ir malonia patirtimi naudodami šį reguliuojamą vonios skydelį, kuris gali padėti užkirsti kelią vandens patekimui per jūsų kūdikio akis, nosį, ausis ir burną.

Jame yra reguliuojamos tvirtinimo detalės, kad jūsų vaikas galėtų patogiau naudotis. Jis lengvai prisitaikys prie jūsų augančio vaiko galvos dydžio.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Silikoninis kramtukas kūdikiams

Pagamintas iš aukščiausios kokybės maistinio silikono, kuris yra 100% saugus ir netoksiškas, be BPA, ftalato, kadmio ir švino. Šis minkštas ir žaviai mielas kramtukas tikrai pritrauks jūsų vaiko dėmesį ir padės nuraminti sudirgintas dantenas. Jį galite plauti indaplovėje ir laikyti šaldiklyje.

APŽIŪRĖTI PREKĘ