Valentinos dienos dovanos jai iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Valentinos dienos dovanos jai iš Aliexpress

2021-01-10

Valentino diena jau ne už kalnų, tad metas pasirūpinti dovanomis savo mylimiems žmonėms. Įsigiję dovanas dabar, spėsite jas gauti iki įsimylėjėlių dienos. Kad dovanų ieškojimas netaptų galvos skausmu, paruošėme sąrašą dovanų, kurios nustebins jūsų mylimąsias ir nepaliks jų abejingų. Visas jas galite rasti Aliexpress už itin patrauklias kainas.

Dovanų rinkinys Valentino dienos proga

Itin gražiai supakuota dovanų dėžutė, kurios turinį galėsite pasirinkti iš daugybės variantų. Neabejotinai, tai yra puiki dovana, kuri sušildys ir parodys, kaip jūs rūpinatės savo mylimąja.

  • šalikas + termo puodelis + ausinės + išmaniosios pirštinės + dovanų dėžutė + dovanų krepšys
  • šalikas + kepurė + pirštinės + muilo gėlės + dėžutė + krepšys 
  • šalikas + didelis termo puodelis + dėžutė + krepšys
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Planavimo užrašinė

Jei jūsų mylimoji yra tikra planavimo maniakė, o galbūt jau kuris laikas vis kalba apie tai, kad norėtų geriau planuoti savo laiką – ši knygutė jos tikrai nenuvils. Ji turi viską – knygutė yra suskirstyta savaitės dienos, o prie jų yra atskiras lapas kitiems užrašams ir mintims. Kartu gaunate tušinuką ir lipdukus, kurie planuoklį padaro dar organizuotesnį. Viskas supakuota itin stilingai. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šlepetės

Tokias šlepetes šiuo metu turi kiekviena fashionista. Jei jūsų antroji pusė tokių dar neturi – pats metas ją nustebinti ir padovanoti porą. Minkštos, šiltos, su kietu neslidžiu padu. Stulbinančiai geri pirkėjų atsiliepimai ir tūkstančiai užsakymų kalba patys už save.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Veido kaukių rinkinys

Palepinkite savo mylimąją ir padovanokite jai veido kaukių rinkinį. Veido kaukės yra produktas, kurį mėgsta visos moterys – tai padeda joms pasilepinti ir atsipalaiduoti po ilgos dienos. Tokia dovana parodysite, kaip jūs rūpinatės ja. Galėsite rinktis iš skirtingų rinkinių. Mūsų rekomendacija yra šios aukso folijos kaukės, su kuriomis jūsų moteris galės jaustis kaip tikra dievaitė.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Xiaomi Mi Band 5 apyrankė

Padėkite savo mylimajai sekti savo kasdienį fizinį aktyvumą, miegą ir daugelį kitų parametrų. Jei jos naujųjų metų pažaduose buvo tikslas pradėti sportuoti – ši payrankė kaip tik jai. Itin išsamią šios apyrankės apžvalgą galite rasti čia.  

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Miego rūbai ir chalatas

Šie miego rūbai ir netik patogūs, bet ir labai gražūs. Pagaminti iš slidžios, odai malonios medžiagos, puikiai priglunda ir atrodo itin žaviai. Pagal pirkėjų rekomendacijas patariame rinktis vienu dydžiu didesnius rūbus, nei įprastai nešioja jūsų antra pusė. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Magnetinis kaklo masažuoklis

Jei jūsų antroji pusė nuolat patiria įtampą, šis magnetinis kaklo masažuoklis gali būti puiki dovana, padedanti jai sumažinti įtampą ir atsipalaiduoti. Nors jo kaina vos 12.51 eur, pirkėjų atsiliepimuose jis liaupsinamas kaip vienas geriausių jų bandytų masažuoklių. Masažuolis šildo ir siunčia magnetines vibracijos į kaklo sritį. Vos 2 kartai per dieną po 5-10 minučių, kurių pakanka, kad būtų pašalintas stresas nuo kaklo. Laiminga jūsų mylimoji – laimingas ir jūs. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Papuošalai iš Aliexpress

Deimantai – geriausi moterų draugai. Aliexpress jų apstu. Jūs neturite jaudintis dėl jų kokybės – Aliexpress yra labai griežtas pardavėjų atžvilgiu ir reaguoja į pirkėjų skundus. Šie papuošalai turi aukščiausius pirkėjų įvertinimus ir dešimtis teigiamų atsiliepimų. Visiškai klasikiniai, minimalaus dizaino papuošalai patiks visoms moterims. 

Sidabriniai auskarai su moisanitu

Moisanitas yra savo savybėmis į deimantą panašus akmuo. Žmogaus akiai jis atrodo visiškai identiškai. Galėsite rinktis skirtingą brangakmenio dydį.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Sidabrinė Grandinėlė su moisanitu

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Makiažo veidrodis su apšvietimu

Puiki dovana kiekvienai moteriai – delikatus veidrodėlis su apšvietimu ir vieta makiažui. Medinis dizainas tinka prie visokio interjero ir atrodo prabangiau už plastikinį.  

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vonios druskų rinkinys

Palepinkite savo moterį ir padovanokite jai aromaterapinių vonios druskų rinkinį. Net 28  vonios bombų rinkinys ir 2 rožių žiedlapių maišeliai vos už 22,50 eur. Tokia dovana yra puiki idėja Valentino dienos šventės pradžiai.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Eterinių aliejų garintuvas

Oro drėgmė yra būtina norint išlaikyti jaunatvišką odą. Šildymo sezonu oras namuose itin išsausėja, kad atkurtume drėgmę, galime pasinaudoti oro drėkintuvu. Į jį taip pat galima įlašinti natūralių eterinių aliejų. Taip sukursime jaukią ir malonią atmosferą namuose. 

Šio oro drėkintuvas turi aukščiausius įvertinimus iš pirkėjų. Jo talpa yra net 1L, o nesustodamas gali veikti net iki 8 valandų. Pirkdami pasirinkite trumpesnį siuntimą.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kartu padovanokite natūralių eterinių aliejų rinkinį. Galėsite rinktis iš vaisių arba augalų aromatų. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Tikimės, kad palengvinome jums dovanų ieškojimą. Pasirinkite vieną jų ir jūsų antroji pusė liks nustebinta per šią Valentino dieną.