11.11 AliExpress išpardavimas - Aligeriausi.lt

11.11 AliExpress išpardavimas

2023-11-09

11.11 yra pasaulinė apsipirkimo šventė, dar žinoma kaip Vienišių diena. Šią dieną galima vadinti mažmeninės prekybos internetu viršūne. Tai diena, kai virtuali AliExpress parduotuvė tampa perpildyta pasiūlymais, kurie atrodo beveik per geri, kad būtų tikri. Tačiau kaip šioje didžiulėje nuolaidų jūroje rasti brangakmenių? Pasinaudokite šia nuoroda ir gaukite geriausias nuolaidas.

Kada vyksta 11.11 išpardavimas AliExpress?

AliExpress 11.11 išpardavimas tradiciškai prasideda lapkričio 11 d. vidurnaktį (Kinijos standartiniu laiku) ir trunka 48 valandas. Tačiau išankstinė prekyba gali prasidėti iki dviejų savaičių anksčiau. Pasižymėkite kalendoriuose ir nusistatykite žadintuvus. Jei norite daugiau sužinoti apie tai, kaip pirkti iš AliExpress, skaitykite mūsų paruoštą gidą.

Pasiruošimas išankstiniam pardavimui: išmintingas norų sąrašas

 1. Atlikite namų darbus
  Prieš renginį svarbiausia atlikti tyrimus. Žinokite, ko norite, ko jums reikia ir kas jums patinka. Iš anksto palyginkite kainas, kad įsitikintumėte, jog 11.11 pasiūlymas iš tiesų yra vertas.
 2. Sudarykite norų sąrašą kaip profesionalas
  Pasinaudokite AliExpress esančia norų sąrašo funkcija. Tai galite padaryti paspaudę širdelę prie prekės. Į sąrašą įtraukite jus dominančias prekes, ir jums bus pranešta apie kainų pokyčius arba specialius kuponus, taikomus toms prekėms.

Kuponų medžioklė AliExpress

 1. Kaupkite kuponus
  AliExpress garsėja kuponais. Prieš išpardavimą susirinkite parduotuvės kuponus, kad maksimaliai sutaupytumėte. Atkreipkite dėmesį į žaidimus ir interaktyvias veiklas, už kurias atsilyginama nuolaidomis.
 2. Sekite savo mėgstamas parduotuves
  Parduotuvės dažnai apdovanoja sekėjus specialiomis nuolaidomis. Sekite mėgstamas parduotuves prieš 11.11 ir pasinaudokite visais išskirtiniais jų išleistais kuponais ar pasiūlymais.

Naršymas per 11.11 išpardavimą: dienos strategijos

 1. Būkite ankstyvas
  Būkite ten, kai prasideda išpardavimas. Kai kurių geriausių pasiūlymų kiekis yra ribotas ir jie gali dingti greičiau, nei spėsite spustelėti “į krepšelį”.
 2. Filtruokite
  Naudodami filtrus rūšiuokite prekes pagal nuolaidas, užsakymų skaičių ir atsiliepimus. Tai gali padėti greitai rasti populiariausius ir vertingiausius pasiūlymus.
 3. Skaitykite atsiliepimus
  Nepasikliaukite vien žvaigždučių skaičiumi. Skaitykite atsiliepimus, ypač tuos, kuriuose yra nuotraukų, kad įsitikintumėte gaminio kokybe.
 4. Saugokitės kainų infliacijos
  Kai kurie pardavėjai prieš pat išpardavimą gali išpūsti kainas, kad pasiūlymai atrodytų geresni, nei yra iš tikrųjų. Jei kas nors atrodo ne taip, pasinaudokite internete esančiomis kainų istorijos priemonėmis.
 5. Patikrinkite pristatymo taisykles
  Kartais sandoris nėra sandoris, kai pristatymas kainuoja daugiau nei pati prekė. Įsitikinkite, kad pasiūlymas tikrai vertas jūsų pinigų.
 6. Išskirtinės mobiliosios programėlės
  AliExpress programėlėje gali būti išskirtinių pasiūlymų, kurių nėra svetainėje. Įsitikinkite, kad ją atsisiuntėte.
 1. Dukart patikrinkite užsakymus
  Skubant lengva suklysti. Peržiūrėkite savo užsakymus ir įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą dydį, spalvą ir kiekį.
 2. Pirkėjų apsauga
  Žinokite apie AliExpress pirkėjų apsaugos programą ir supraskite savo prekių grąžinimo politiką. Tai gali praversti, jei iškiltų problemų dėl jūsų pirkinio.

Galutinės mintys

11.11 išpardavimas AliExpress – tai adrenalino kupinas apsipirkimas, reikalaujantis greitų refleksų ir protingo planavimo. Pasinaudokite šiais patarimais, kad galėtumėte naršyti išpardavimus kaip patyręs profesionalas. Sėkmingo apsipirkimo ir tegul nuolaidos būna jums palankios!