AliExpress kuponai - kaip naudoti nuolaidos kodus - Aligeriausi.lt

AliExpress kuponai – kaip naudoti nuolaidos kodus

2024-04-30

AliExpress yra viena iš populiariausių elektroninės prekybos platformų pasaulyje, kurioje galima rasti įvairiausių prekių iš Kinijos ir kitų šalių gamintojų. AliExpress kuponai yra vienas iš būdų sutaupyti perkant, pasinaudojant jų siūlomomis nuolaidomis. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip efektyviai naudoti AliExpress kuponus ir sutaupyti pinigų.

Kas yra AliExpress kuponai?

AliExpress kuponai yra nuolaidų kodai, kuriuos galite taikyti prieš apmokant užsakymą. Yra du pagrindiniai kuponų tipai:

 1. Parduotuvės kuponai – šiuos kuponus teikia pats pardavėjas ir juos galima naudoti tik konkrečioje parduotuvėje. Juos rasite prie kai kurių prekių.
 2. Platformos kuponai – šiuos kuponus suteikia AliExpress ir juos galima naudoti bet kurioje parduotuvėje, jei tik atitinka tam tikras sąlygas, pvz., minimalią išlaidų sumą. Visus šiuo metu siūlomus AliExpress kuponus rasite čia.
aliexpress kuponai

Kaip gauti AliExpress kuponus?

Prekės puslapis

Kuponus prekėms rasite tų produktų vidiniuose puslapiuose. Pasirinkite norimą prekę iš katalogo, paspauskite ant jos. Būsite nukreiptas į prekės vidinį puslapį.

 1. Paspauskite ant rausvo laukelio, kad pamatytumėte nuolaidų kodus. Jei tokio laukelio nėra, ar jį paspaudus nieko nevyksta – nuolaidų kuponų kodų šiai prekei nėra.
 2. Atsidarius kuponų langui, pasirinkite norimą kuponą. Paspauskite Collect.
 3. Kodui kusikopijavus, mygtukas tampa nebeaktyvus.
 4. Įsidėkite prekę į krepšelį ir pereikite prie pirkimo žingsnio. Paspauskite Promo codes. Kartais nuolaidų kodai automatiškai yra pritaikomi pirkimo žingsnyje, tad jums nieko vesti nereikia.
 5. Įveskite nusikopijuotą nuolaidos kodą į laukelį.
 6. Pasitikrinkite, ar kuponas buvo pritaikytas galutinei kainai.

Platformos kuponai

AliExpress kuponai dažniausiai yra teikiami per įvairias akcijas ir specialius renginius, tokius kaip „Išpardavimų festivalis“, „Naujųjų metų išpardavimai“ ar „Vasaros išpardavimai“. Visus dabar aktyvius kuponus rasite čia. Norėdami juos gauti, galite:

 • Sekti platformos akcijas. AliExpress svetainėje ir programėlėje dažnai rodomos skirtingos akcijos, kuriose galima gauti kuponus.
 • Užsiregistruoti naujienlaiškiui. Tai suteiks galimybę gauti pranešimus apie naujausias akcijas ir ekskliuzyvius pasiūlymus.
 • Dalyvauti žaidimuose ir konkursuose. AliExpress dažnai rengia vartotojų įtraukimo žaidimus, kur galima laimėti kuponus.

Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Naudoti AliExpress kuponą yra paprasta:

 1. Suraskite norimą prekę ir, jei yra, nukopijuokite jos nuolaidos kodą paudaudę. Arba nukopijuokite kuponą iš bendrų akcijų.
 2. Pridėkite pageidaujamas prekes į krepšelį.
 3. Eikite į krepšelio puslapį ir spustelėkite „Pirkti“.
 4. Prieš apmokant užsakymą, ieškokite lauko, kuriame galima įvesti kupono kodą.
 5. Įveskite kupono kodą ir patikrinkite, ar sumažėjo bendra užsakymo kaina.

Kaip maksimaliai išnaudoti nuolaidas

 • Derinkite kuponų naudojimą su kitomis nuolaidomis. Kartais AliExpress leidžia naudoti keletą kuponų vienu metu, taip galite dar labiau sumažinti pirkinių kainą.
 • Naudokite programėlę. Kartais AliExpress programėlėje galima rasti papildomų kuponų, kurių nėra svetainėje.
 • Planuokite iš anksto. Žinodami, kada būna didžiausi išpardavimai, galite iš anksto planuoti savo pirkinius ir taip sutaupyti daugiau.

Išvada

Naudodami AliExpress kuponus, galite žymiai sumažinti savo išlaidas už įvairias prekes. Svarbiausia – sekti platformos siūlomas akcijas ir išmokti efektyviai naudoti siūlomas nuolaidas. Pradėkite nuo šių patarimų, ir galbūt netrukus pastebėsite, kad pirkimas internetu tapo dar malonesnis ir naudingesnis!