Geriausi rankiniai dulkių siurbliai - Aligeriausi.lt

Geriausi rankiniai dulkių siurbliai

2023-03-26

Ieškote geriausio kiniško rankinio dulkių siurblio? Parengėme jums detalų vadovą apie geriausius 2023 metų dulkių siurblius iš Aliexpress.

Dulkių siurbliai yra vieni iš tų buitinių prietaisų, kurie tapo būtinybe. Ypač jei turite vaikų ar gyvūnų. Tačiau tie, kurie šiuo metu dominuoja rinkoje, yra itin brangūs, pavyzdžiui Dyson, kainuojantis daugiau nei 700 eurų. Laimei, yra pigesnių alternatyvų. Peržiūrėkite mūsų geriausių kiniškų rankinių dulkių siurblių sąrašą ir sužinokite visą išsamią informaciją.

Kiniški dulkių siurbliai nuėjo ilgą kelią. Kinijai tobulinant savo technologijas, net tokie buitiniai prietaisai kaip dulkių siurbliai tampa vis patogesni – jutikliniai ekranai ir galingi varikliai ir dar daugiau išmaniųjų įrenginių.

Taigi, kuris rankinis dulkių siurblys yra geriausias? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Peržiūrėję 100 rankinių dulkių siurblių, remdamiesi įvairiais veiksniais, tokiais kaip dizainas, našumas, funkcijos, kaina ir klientų atsiliepimai, atrinkome 5, kurie iš tiesų išsiskyrė. Čia pateikiami tik rankiniai siubliai, jei ieškote siurblio-roboto, skaitykite mūsų gidą apie juos.

Roidmi X30 dulkių siurblys

roidmi dulkių siurblys

Geriausias kiniškas rankinis dulkių siurblys yra “Roidmi X30”. Šis naujausias “Xiaomi” prekės ženklo dukterinės kompanijos dulkių siurblys yra ne tik ergonomiškas, bet ir pasižymi nuostabia 60 minučių baterijos veikimo trukme ir galingu 150 W siurbimu. Svarbiausia, kad jis yra itin patvarus. Be to, jam suteikiama 2 metų garantija.

ROIDMI neabejotinai pagerino savo dulkių siurblių seriją. Remiami “Xiaomi, jie gamina aukštos kokybės dulkių siurblius už itin prieinamą kainą. Tai vienas geriausių kiniškų rankinių dulkių siurblių, šiuo metu esančių rinkoje. 

“Roidmi X30” dulkių siurblys pasižymi estetišku dizainu. Be to, jis yra itin ergonomiškas, su patogia rankena.

Jis taip pat yra labai tvirtas, jo korpusas pagamintas iš tvirto metalo ir plastiko. Galite keisti antgalius, skirtus įvairiems paviršiams. 

Svarbiausia, kad jis turi tam tikrų nuostabių funkcijų, kurios jį išskiria iš kitų kiniškų dulkių siurblių. Pavyzdžiui, jis turi magnetinę šluostės dėžutę, kuria galima šluostyti grindis siurbimo metu. Taigi, vienu metu galite šluoti ir valyti dulkes.

Jis taip pat turi magnetinį sieninį įkrovimo laikiklį ir vienu įkrovimu gali veikti 1 valandą. Vienintelė problema yra ta, kad jis yra palyginti triukšmingas. 

Nemokamas siuntimas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Xiaomi Dreame V15 belaidis dulkių siurblys

Xiaomi Dreame sub-ženklas buvo sukurtas siekiant fokusuotis tik į dulkių siurblių gamybą. Taigi, visa jų gaminių linija sukurta taip, kad būtų geriausia savo konkrečioje kainų kategorijoje. Nesvarbu, ar tai būtų našumas, funkcijos, ar kaina, “Dreame” dulkių siurbliai yra geriausi iš geriausių kiniškų rankinių dulkių siurblių.

Savo galia ir našumu jis prilygsta Dyson, pasiekdamas 125 000 aps/min. Be to, jis sukalibruotas pagal aviacijos standartus.

Be abejo, jis turi visus reikiamus funkcionalumus: 10 valymo režimų ir 2 kūginių savaiminio valymo volų technologija. Svarbiausia, jis taip pat turi 5 pakopų giluminio filtravimo sistemą, kuri išleidžia tik švarų orą ir sunaikina visas dulkių erkutes. Ji filtruoja net 0,3 mikrono dydžio daleles (bakterijų ilgis paprastai varijuoja tarp 5 ir 10 mikronų, todėl siurblys veikia antibakteriškai). 

Net baterijos veikimo laikas yra aukščiausio lygio – 90 min. veikimo trukmė vienu įkrovimu, todėl jis puikiai tinka bet kokiems namams. Tai vienas iš nedaugelio dulkių siurblių, kuris yra universalus visais atžvilgiais. 

Nemokamas siuntimas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Redkey W12 siurblys grindų siurbimui ir plovimui

plaunantis dulkių siurblys

Redkey W12 dulkių siurblys yra galingas valymo įrenginys, skirtas lengvam ir efektyviam valymui. Su juo ne tik galima siurbti, tačiau ir plauti grindis, susiurbti išsipylusius skysčius, ar net išvalyti kilimus.

Šis dulkių siurblys turi 1200 vatų variklį, kuris lengvai pašalina nešvarumus ir dulkes iš jūsų grindų ir kilimų. Siurblys turi didelio tūrio dulkių talpyklą, todėl ją reikia šalinti rečiau. Redkey W12 siurblys turi keičiamus antgalius,  kurie padaro valymą skirtinguose paviršiuose lengvu.

Dulkių siurblys turi plaunamą HEPA filtrą, kuris sugeria net mažiausius daleles, užtikrinant švarų orą, todėl jis yra puikus pasirinkimas alergijų ar kvėpavimo problemų turintiems žmonėms. Bendrai vertinant, Redkey W12 dulkių siurblys yra labai  patikimas ir praktiškas, jam suteikiama dviejų metų garantija. 

Nemokamas siuntimas iš Ispanijos be muito mokesčių

APŽIŪRĖTI PREKĘ

INSE I5 laidinis siurblys

pigus dulkių siurblys

INSE I5 18 Kpa dulkių siurblys yra vienas pigiausių savo kategorijoje. Tačiau neapsigaukite dėl kainos, jis yra tikrai galingas ir efektyvus valymo įrenginys. Šis siurblys turi 600 vatų variklį ir 18 Kpa galingą siurbimą, todėl jis lengvai pašalina nešvarumus ir dulkes iš jūsų grindų, kilimų ir tapetų. Jis taip pat turi 1 litro dulkių talpyklą, todėl jums nereikės dažnai jos valyti siurbimo metu, o beveik 7 metrų ilgio laidas suteikia puikų mobilumą valant. Siurblys turi plaunamą filtrą.

Vienas iš pagrindinių INSE I5 18 Kpa dulkių siurblio privalumų yra jo galingas variklis, kuris yra skirtas efektyviam kilimų, ir kitų namų apyvokos daiktų valymui. Jis ypač naudingas norint pašalinti gyvūnų plaukus, sudžiuvusį purvą ir kitus sunkiai pašalinamus nešvarumus. Be to, INSE siurblys pagamintas iš aukštos kokybės ABS medžiagos, užtikrinančios atsparumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Siurblys yra lengvas ir lengvai valdomas, todėl jis yra idealus valant didelius plotus, laiptus ir net sunkiai pasiekiamas vietas.

Bendrai vertinant, INSE I5 18 Kpa dulkių siurblys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško pigaus, patikimo ir efektyvaus siurblio. 

Nemokamas siuntimas iš Vokietijos be muito mokesčių

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Ekonomiškas INSE R3S laidinis siurblys

laidinis dulkių siurblys

INSE R3S siurblys yra pigiausias savo kategorijoje. Tai laidinis siurblys, kurio galia siekia 1600pa. Jis yra sukurtas taip, kad būtų lengvai nešiojamas ir patogus naudoti. Siurblio korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS medžiagos, todėl jis yra patvarus ir turi ilgą tarnavimo laiką. Siurblys turi HEPA filtrą, kuris gali būti plaunamas.

Siurblio talpa yra maždaug 3 litrai. Jis yra skirtas naudoti sausam valymui ir turi specialius antgalius, tarp kurių yra daugiafunkcinė kombinuota šepetėlių galvutė.

Siurblys tinka valyti grindis, kilimus, sofas, automobilius ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas. Jis turi unikalų dizainą su patogia ištraukiama rankena, kuri gali būti nuimama.

Nemokamas ir greitas siuntimas iš Vokietijos be muito mokesčių

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Ar kiniški dulkių siurbliai yra geri?

Taip, kiniški dulkių siurbliai yra tikrai geri. Kadaise su kiniškais buitiniais prietaisais buvo problemų dėl jų ilgaamžiškumo. Tačiau šiais laikais kinų rankiniai dulkių siurbliai yra tokie pat geri kaip ir didžiųjų prekės ženklų, pavyzdžiui, “Dyson”, dulkių siurbliai.

Tiesą sakant, “Xiaomi” ir jos subbrandai, tokie kaip Dreame ir Roidmi, yra absoliučiai geriausi, kalbant apie našumą ir baterijos veikimo laiką.

Kaip išsirinkti tinkamą rankinį dulkių siurblį?

Išsirinkti tinkamą kinišką rankinį dulkių siurblį iš tikrųjų gana paprasta. Viskas, į ką jums iš tikrųjų reikia atsižvelgti, yra veikimo laikas ir siurbimo galia, taip pat ir jūsų biudžetas. Įmantrios funkcijos, nors ir naudingos, nėra visiškai būtinos.

Kita vertus, veikimo laikas gali nulemti jūsų valymo trukmę. Jei dulkių siurblys veikia tik mažiau nei valandą, o jūsų namai didžiuliai, tuomet tikriausiai teks jį įkrauti įpusėjus darbui.

Žinoma, galite rinktis laidinį siurblį, taip nereikės rūpintis jo įkrovimu. Taigi dulkių siurblį pirkite atsižvelgdami į veikimo laiką ir savo namų dydį.

Visa kita yra papildoma nauda. Pavyzdžiui, priedai. Tinkamas priedų rinkinys gali labai palengvinti jūsų gyvenimą. Taigi ieškokite “Roidmi” arba “Xiaomi” dulkių siurblių, nes jie turi daugybę priedų.