Geriausi siurbliai robotai iš Aliexpress [2024] - Aligeriausi.lt

Geriausi siurbliai robotai iš Aliexpress [2024]

2020-11-04

Siurbliai robotai jau kuris laiko tapo nepamainomais pagalbininkais mūsų namuose. Šiuolaikiniai prietaisai ne tik siurbia, bet dažnai ir plauna namų grindis. Efektyvumu nenusileidžia rankiniams siurbliams, o dažnai išvalo ir sunkiai pasiekiamus kampelius. Jei ir jūs norite kaskart grįžti į švarius namus ir pamiršti apie siurbimą rankomis – laikas išsirinkti savo prietaisą. Visiems atrinktiems siurbliams taikoma garantija, o nemokamas siuntimas iš Europos užtruks mažiau nei savaitę. Be jokių muito mokesčių.

1. Ilife B5 MAX – bazinius poreikius tenkinantis siurblys

iLife B5 Max dulkių siurblys-robotas sukurtas taip, kad namų valymas būtų kuo lengvesnis ir efektyvesnis. Štai keletas pagrindinių prietaiso funkcijų ir privalumų:

 • Galingas siurbimas. Dėl pažangios siurbimo technologijos iLife B5 Max pasižymi įspūdinga siurbimo galia, todėl lengvai surenka dulkes, purvą ir net didesnes šiukšles, užtikrindamas, kad jūsų grindys būtų kruopščiai išvalytos.
 • Išmanioji navigacijos sistema. Įrengti išmanieji navigacijos jutikliai, todėl dulkių siurblys sklandžiai juda po jūsų namus, išvengdamas kliūčių ir užkirsdamas kelią kritimui nuo laiptų.
 • Didelis akumuliatoriaus veikimo laikas. Dėl didelės talpos akumuliatoriaus dulkių siurblys vienu įkrovimu gali išvalyti didesnį plotą, todėl tinka tiek mažiems butams, tiek didesniems namams.
 • Įvairūs valymo režimai. iLife B5 Max turi jūsų poreikius atitinkančius režimus. Jis gali lengvai perjungti skirtingus valymo režimus, kad būtų galima valyti įvairių tipų grindis ir skirtingo lygio nešvarumus.
 • Wi-Fi ryšys. Valdykite dulkių siurblį nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu. Naudodamiesi programėle galite planuoti valymus, nustatyti valymo režimus ir stebėti valymo eigą.
 • Automatinis įkrovimas. Kai akumuliatorius išsikrauna, iLife B5 Max automatiškai grįžta į įkrovimo doką.
 • Didelio efektyvumo filtras. Dulkių siurblyje yra didelio efektyvumo filtras, kuris sulaiko smulkias dulkių daleles ir alergenus, pagerindamas oro kokybę jūsų namuose ir padarydamas juos sveikesnius jums ir jūsų šeimai.
 • Plona konstrukcija. Dėl plonos konstrukcijos dulkių siurbliu galima valyti po baldais ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose, todėl valant nepraleidžiama nė viena vieta.
 • Lengva priežiūra. Sukurtas atsižvelgiant į patogumą. Jo dulkių dėžę lengva išimti ir ištuštinti, o filtrus ir šepetėlius paprasta išvalyti ar pakeisti, todėl minimizuojamas priežiūros laikas.

Robotas dulkių siurblys-robotas iLife B5 Max sujungia galingą valymo našumą su išmaniosiomis technologijomis ir vartotojui patogiomis funkcijomis, todėl jis yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems supaprastinti savo namų valymo rutiną.

Kaina €109.82

Greitas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. LIECTROUX M7SPRO su drėgno valymo funkcija

LIECTROUX M7SPRO dulkių siurblys-robotas ir šlapio šluostymo įrenginys yra modernus valymo sprendimas, sukurtas siekiant užtikrinti didžiausią namų priežiūros patogumą ir efektyvumą. Štai keletas išskirtinių šio naujoviško prietaiso savybių ir privalumų:

 • Didelis siurbimo pajėgumas. Lengvai surenka purvą, dulkes, naminių gyvūnų plaukus ir kitas šiukšles nuo įvairių paviršių, kaskart užtikrindamas kruopštų valymą.
 • Išmanioji navigacija ir žemėlapių sudarymas: Naudodamas naujausią išmaniosios navigacijos technologiją, šis dulkių siurblys robotas išmaniai sudaro jūsų namų žemėlapius, kad optimaliai išvalytų kiekvieną centimetrą, išvengdamas kliūčių ir kritimų.
 • Du viename dulkių siurblys ir šluostė. Viename įrenginyje sujungtos dulkių siurbimo ir drėgno šluostymo funkcijos, todėl grindys valomos visapusiškai.
 • Nustatomi valymo režimai. Galimi keli valymo režimai, įskaitant automatinį, planinį, dėmių ir kraštų valymą, todėl valymo procesą galite pritaikyti pagal savo poreikius ir užtikrinti veiksmingą ir tikslingą valymą.
 • Valdymas nuotoliniu būdu ir naudojant programėlę. LIECTROUX M7SPRO galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant išmaniojo telefono programėlę, todėl galite planuoti valymus, nustatyti valymo režimus.
 • Suderinamumas su balso asistentu. Šis dulkių siurblys-robotas suderinamas su balso asistentais, tokiais kaip Amazon Alexa ir Google Assistant, todėl jį galima valdyti laisvomis rankomis ir patogiai naudotis.
 • Didelis vandens rezervuaras. Įrengtas didelis vandens rezervuaras, todėl tolygiai paskirsto vandenį, užtikrindama kruopštų ir efektyvų plovimą.
 • Savaiminis įkrovimas. Išsikrovus akumuliatoriui, robotas automatiškai grįžta į įkrovimo doką.
 • Didelio efektyvumo filtravimo sistema. Jame įrengta didelio efektyvumo filtravimo sistema, kuri sulaiko smulkias dulkių daleles ir alergenus, skatindama sveikesnę gyvenamąją aplinką.
 • Slankus ir elegantiškas dizainas. Dėl plono profilio galima valyti po baldais ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose.

LIECTROUX M7SPRO dulkių siurblys-robotas ir drėgno šluostymo įrenginys yra naujoviškas valymo įtaisas, kuriame suderintas galingas valymo našumas ir išmaniosios technologijos, siūlantis patogų ir veiksmingą būdą palaikyti namuose švarą ir gaivą.

Kaina €139.78

Greitas siuntimas iš Ispanijos arba Prancūzijos.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Imou su automatiškai ištuštinamu šiukšlių rezervuaru ir drėgnu valymu

Mėgaukitės neprilygstama valymo patirtimi su IMOU robotu dulkių siurbliu, su naujovišku automatiniu nešvarumų šalinimo pagrindu. Pagrindinės IMOU roboto dulkių siurblio savybės:

 • Savaiminio ištuštinimo funkcija. 3000 ml dulkių šalinimo maišelis, kurio dėka siurbliu be perstojo galite naudotis iki 30 dienų – nešvarumai surenkami automatiškai.
 • Išplėstinė navigacija. Greitas ir tikslus kartografavimas naudojant daugiakanalį jutiklį su LIDAR navigacija, todėl nepraleidžiama nė viena vieta.
 • Optimalus kelio apskaičiavimas. Naudojant išmaniuosius algoritmus nustatomi efektyviausi valymo maršrutai, įskaitant tvarkingą S formos kelią.
 • Galingos valymo galimybės. Sistema 3-viename, turinti 2700pa siurbimo jėgą ir V formos šepetį, be vargo siurbia ir šluoja, prisitaikydama prie įvairių paviršių su automatine kilimų valymo funkcija.
 • Pritaikytas vandens naudojimas. Elektroniniu būdu valdomas vandens rezervuaras leidžia parinkti optimalų plovimą, reguliuojant vandens kiekį pagal patalpos poreikius.
 • Bekontaktis valdymas. Naudodami IMOU programėlę tvarkykite valymo grafikus, nustatykite neįžengiamas zonas ir stebėkite valymą iš bet kurios vietos.
 • Sklandus valymo tęstinumas. Automatiškai grįžta į įkrovimo bazę, kai išsikrauna baterija, ir tęsia valymą ten, kur baigė.

Kaina €229.25

Greitas siuntimas iš Ispanijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Liectroux/Lilin XR500 – galingas siurblys su drėgno valymo funkcija

Liectroux/Lilin XR500 dulkių siurblys-robotas yra pažangiausia namų valymo technologija, kurioje galingas siurbimas derinamas su išmaniuoju dizainu ir suteikia neprilygstamą valymo patirtį. Jame įrengta LDS Lidar lazerinė sistema, užtikrinanti tikslią navigaciją, todėl kiekvienas jūsų namų kampelis bus nepriekaištingai išvalytas. Štai išskirtinės XR500 funkcijos ir privalumai:

 • LDS Lidar lazerinė sistema. Naudoja pažangią lazerinę navigaciją, kad tiksliai sudarytų jūsų namų žemėlapį ir užtikrintų efektyvų ir išsamų valymą, apimantį kiekvieną jūsų erdvės centimetrą.
 • Galingas 6500Pa siurbimas. Įspūdinga 6500Pa siurbimo galia, todėl šis dulkių siurblys robotas be vargo susidoroja su purvu, šiukšlėmis ir naminių gyvūnų plaukais.
 • Žemėlapių sudarymo galimybė. XR500 gali saugoti kelių aukštų žemėlapius, todėl puikiai tinka daugiaaukščiams namams, nes sklandžiai persijungia iš vieno aukšto į kitą, kad kruopščiai išvalytų visus namus.
 • Y formos drėgnas valymas. Šis unikalus modelis imituoja šluostymą rankomis.
 • Daugiakalbis palaikymas balsu. Siūlomos balso instrukcijos keliomis kalbomis, todėl pagerėja naudotojo sąveika ir lengviau suprasti bei valdyti prietaisą.
 • Įvairūs valymo režimai. Pasirinkite įvairius valymo režimus, pritaikytus skirtingiems valymo poreikiams, įskaitant automatinį, taškinį ir suplanuotą valymą.
 • Efektyvus kliūčių apvažiavimas. Su pažangiais jutikliais, XR500 naviguoja aplink kliūtis ir išvengia kritimo, užtikrindamas saugų ir nepertraukiamą valymą.
 • Ilgalaikis akumuliatorius. Didelės talpos akumuliatorius užtikrina ilgesnius valymo seansus, vienu įkrovimu aprėpia didesnį plotą, idealiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems namams.

Liectroux/Lilin XR500 dulkių siurblys-robotas yra namų valymo technologijų pažangos įrodymas, siūlantis naudotojams galingą, išmanų ir patogų sprendimą švariai ir sveikai gyvenamajai aplinkai palaikyti.

Kaina €280.97

Greitas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. Midea S8+ – itin galingas siurblys su šiukšlių surinkimo rezervuaru ir efektyviu grindų plovimu

Midea S8+ dulkių siurblys-robotas iš naujo apibrėžia namų valymo standartą dėl savo moderniausių funkcijų. Šis siurblys turi visas funkcijas – savaiminis siušklių ištuštinimas, galingas siurbimas ir itin efektyvus grindų plovimas. Štai išskirtinės Midea S8+ funkcijos ir privalumai:

 • Įspūdingas našumas. Įrengtas 5200 mAh didelės talpos akumuliatorius, nepertraukiamai valo 150-180 min ir aprėpia maždaug 180-200㎡ plotą, todėl idealiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms.
 • 30 dienų be ištuštinimo. 2,5 l talpos dulkių dėžė kartu su siurbimo stotimi leidžia iki 30 dienų rinkti dulkes ir naminių gyvūnų plaukus be ištuštinimo.
 • Automatinis įkrovimas ir atnaujinimas. Kai akumuliatorius išsikrauna, robotas automatiškai grįžta į bazinę stotį, kad būtų įkrautas. Po įkrovimo jis vėl pradeda valyti ten, kur baigė.
 • Vibruojantis drėgnas valymas. Turi vandens rezervuarą, kuris vibruoja 500 kartų per minutę, taip sustiprindamas drėgno valymo galimybes, kad pašalintų ne tik dulkes, bet ir aliejaus, padažo dėmes ir kitus įsisenėjusius ir lipnius likučius.
 • Pažangi LDS lazerinė navigacija. Naudojama itin tiksli LDS lazerinė navigacijos sistema, skirta 3D atpažinimui ir tiksliam kartografavimui realiuoju laiku. Ji išsaugo išsamius daugiaaukščių butų žemėlapius, todėl optimizuoja valymo efektyvumą ir greitį.
 • 4000Pa stiprus siurbimas. Šis dulkių siurblys, varomas Nidec BLDC variklio, pasižymi 4000Pa siurbimo galia, unikalia oro įsiurbimo konstrukcija ir V formos ritininiu šepečiu, kuris prisitaiko prie įvairių paviršių, užtikrindamas kruopštų net labiausiai įsisenėjusių dulkių ir šiukšlių valymą.
 • Suderinamumas su Smart Home. Suderinamas su Alexa ir valdomas per programėlę, todėl patogu planuoti valymus balso komandomis arba nuotoliniu būdu.
 • Išmani paviršiaus technologija. Automatiškai prisitaiko prie skirtingų grindų tipų, užtikrindamas veiksmingą kilimų, kietmedžio, plytelių ir kitų paviršių valymą.
 • Patogi priežiūra: Suprojektuotas taip, kad jį būtų lengva prižiūrėti, Midea S8+ turi lengvai išimamą ir valomą dulkių talpyklą, todėl nereikia rūpintis nuolatine priežiūra.

Dulkių siurblys-robotas Midea S8+ yra novatoriškas valymo sprendimas, kuriame derinamas galingas veikimas ir išmanus dizainas, todėl siūlomas patogus ir kruopštus valymas, užtikrinantis nepriekaištingą namų būklę su minimaliomis sąnaudomis.

Kaina €412.63 (yra €28.39 vertės nuolaidos kuponas)

Greitas siuntimas iš Lenkijos

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaip išsirinkti robotą siurblį?

Pasirinkę dulkių siurblį robotą galite gerokai palengvinti savo gyvenimą, nes automatizuosite dulkių siurbimo darbus. Tačiau, turint tiek daug galimybių, gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamą, atitinkantį jūsų poreikius. Pateikiame trumpą vadovą, kuris padės išsirinkti geriausią robotą dulkių siurblį.

1. Įvertinkite savo grindų tipą

 • Kietos grindys. Jei daugiausia naudojate kietas grindis, ieškokite roboto dulkių siurblio su gera siurbimo galia ir šluostymo funkcija, kaip LIECTROUX.
 • Kilimai. Jei turite kilimų, ypač su aukštu pluoštu, ieškokite specialiai kilimams valyti skirtų modelių su didele siurbimo galia ir šepetėlių ritinėliais, galinčiais sujaudinti kilimų pluoštus, kaip Imou.

2. Atsižvelkite į savo gyvenamąją erdvę

Roboto dulkių siurblio baterijos veikimo laikas turėtų būti pakankamai ilgas, kad galėtumėte išvalyti visą gyvenamąją erdvę. Didesniuose namuose gali prireikti roboto dulkių siurblio su ilgesne baterijos veikimo trukme arba su galimybe grįžti į įkrovimo stotelę ir tęsti valymą ten, kur buvo nutrauktas. Visi čia pateikti siurbliai tenkina šias sąlygas.

3. Ieškokite esminių funkcijų

 • Siurbimo galia – pagrindinis valymo efektyvumo veiksnys. Didesnė siurbimo galia paprastai reiškia geresnį purvo, dulkių ir šiukšlių pašalinimą.
 • Įsitikinkite, kad dulkių siurblio akumuliatoriaus veikimo laikas yra pakankamas, kad galėtumėte išvalyti plotą, kurį ketinate valyti, ir nereikėtų jo įkrauti.
 • Dulkių dėžės talpa – automatinis šiukšlių dėžės ištuštinimas reikalauja retesnio valymo, todėl jį patogiau naudoti didesniuose namuose.

4. Integracija su išmaniaisiais namais ir naudojimo paprastumas

Daugelį robotų-siurblių galima valdyti naudojant išmaniojo telefono programėlę, o tai gali būti labai patogu. Integracija su išmaniųjų namų sistemomis, tokiomis kaip Amazon Alexa ar Google Assistant, leidžia valdyti balsu.

5. Nustatykite savo biudžetą

Čia pateiktų siurblių kainos labai įvairios – nuo 100 iki 400 eurų. Brangesni modeliai turi pažangesnių funkcijų, pavyzdžiui, geresnę navigaciją, galingesnį siurbimą ir išmaniųjų namų integraciją. Nuspręskite, koks jūsų biudžetas ir kokios funkcijos jums svarbiausios.

Norint pasirinkti geriausią siurblį robotą reikia suprasti savo konkrečius poreikius ir pageidavimus. Atsižvelkite į savo namų išplanavimą ir grindų dangą, pageidaujamas funkcijas ir biudžetą. Atlikę išsamius tyrimus galėsite rasti modelį, kuris atitiks jūsų gyvenimo būdą ir užtikrins švarą namuose su minimaliomis pastangomis.