Geriausios prekės šunims iš AliExpress [atnaujinta] - Aligeriausi.lt

Geriausios prekės šunims iš AliExpress [atnaujinta]

2021-04-02

Jei planuojate turėti šunį, tikriausiai jau žinote, kad tai reikalauja pasiruošimo. Prieš jam atkeliaujant į jūsų namus, turite jau būti pasiruošę visas būtiniausias prekes. Tačiau jų yra tiek daug ir tokių įvairių, kad greičiausiai tuoj pasimesite ir nebežinosite, ką vertėtų įsigyti. Dažna klaida, kai būsimieji šeimininkai įsigyja per daug žaislų ir įvairių ne pirmo būtinumo prekių, kurios vėliau tik užima vietą namuose. Norėdami jums padėti nepasimesti ir, žinoma, sutaupyti, paruošėme būtiniausių prekių atmintinę. O jau turite augintinį, neabejotinai atrasite naujų prekių, į kurias tikrai vertėtų atkreipti dėmesį.

1. Šunų guoliai

Pirmas dalykas, kuriuo turite pasirūpinti, yra šuns guolis. Tai turi būti jo saugi vieta, kurioje jis galės ilsėtis po ilgo pasivaikščiojimo lauke ar treneruotės. Renkantis guolį patartina atkreipti dėmesį į jūsų namų interjerą. Guolis neturėtų išsiskirti savo ryškia spalva, jei jūsų namų detalės yra pastelinių spalvų. Taip pat venkite šviesių guolių – nors baltas patalas ir atrodo be galo žavingai, toks jis išlieka neilgai. 

Štai keletas labai gražių ir kokybiškų guolių, kurie taps jūsų augintinio mėgstamiausia namų vieta.

Čiužinys šuniui

Kaina nuo € 7,65

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šuns guolis su kaulo formos pagalvėle

Kaina nuo € 7,36

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Guolis-sofa

Kaina nuo €27.14

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Neperšlampamas guolis

Kaina nuo €2.29

APŽIŪRĖTI PREKĘ

2. Šunų maisto dubenėliai

Geriausia rinktis metalinius dubenėlius, nors AliExpress apstu kitokių. Metaliniai dubenėliai nedūžta, skirtingai nei keramikiniai, juos lengva plauti, jie lengvi, tad galėsite juos vežtis kartu, kad ir kur keliautumėte su savo augintiniu. Taip pat rekomenduojame įsigyti dubenėlius su specialiais silikoniniais stovais – taip išvengsite netvarkos ant savo grindų. 

Dubenėliai šunims su silikoniniu dėklu

Kaina nuo € 9,11

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Dubenėliai šunims su neslidžiu dugnu

Kaina nuo € 2,43

APŽIŪRĖTI PREKĘ

3. Šunų pavadėliai, antkakliai ir petnešos

Ką vertėtų rinktis – petnešas ar antkaklį? Pirmiausia turite atsižvelgti į savo augintinį. Jei jis ramus, vedžiojant netempia pavadėlio, tada geriausia rinktis antkaklį. Jį uždėti ir nuimti labai paprasta. Taip pat tai geras pasirinkimas mažų ir vidutinių šunų savininkams. Jei turite jauną ar neramų augintinį, tada petnešos bus tikras jūsų išsigelbėjimas. Petnešos duoda daugiau kontrolės jums, kartu neturėsite jaudintis, kad sužeisite savo augintinį, jei patempsite stipriau už pavadėlio. 

Mažiems šunims

Kaina nuo €3.49

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Didesniems šunims

Kaina nuo €8.21

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Tamsoje šviečiantis antkaklis

Kaina € 7,70

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Personalizuotas antkaklis

Kaina nuo € 2,81

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pavadėlius taip pat rinkitės pagal savo augintinį. Jei tai mažas šuniukas, geriausia rinktis ritės tipo pavadėlius. Jie suteikia didelę laisvę augintiniui, yra lengvi, bet kartu tvirti. Be vargo galėsite reguliuoti laisvo pavadžio ilgį vienu mygtuko paspaudimu. Jei turite didesnį augintinį, dažnai jį paleidžiate palaktyti, geriausia rinktis sintetinio pluošto plokščius pavadėlius. Jie yra tvirti ir kartu labai lengvi, tarnaus jums ne vienerius metus. 

Pavadėlio sagtis taip pat yra svarbus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį. Nesirinkite plastikinių sagčių – jos greitai lūžta ir gali sukelti pavojų jūsų augintiniui. Jei jūsų šuo yra linkęs tempti pavadėlį, geriausia rinktis sagtį, kurį yra užsukama. Taip būsite tikri, kad sagtis visada tvirtai laikysis ant pavadėlio.

Kaina nuo € 7,69

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Elastinis pavadėlis mašinai

Kaina € 9,59

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pavadėlis su paminkštinta rankena

Kaina nuo €2.70

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Pavadėlis-ritė

Kaina nuo €7.23

APŽIŪRĖTI PREKĘ

4. Žaislai šunims

Žaislai skatina šunų žaismingumą, gali užimti juos net kelioms valandoms, ar padėti jums smagiai praleisti laiką kartu. Žaislų yra pačių įvairiausių, tačiau čia svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurių jie pagaminti. Nesirinkite plastikinių žaislų, jie greitai lūžta ir gali sužeisti jūsų šuns burną. Tiek skraidančias lėkštes, tiek kamuoliukus geriausia rinktis guminius – jie atsilaikys prieš jūsų augintinio dantis ir suteiks jam daug džiaugsmo. 

Jei turite jauną šunį, nepamirškite įsigyti kamuoliukų ar kitų kramtomų žaislų su spygliukais. Jie masažuos šuns dantenas augant dantims ir apsaugos jūsų sofą nuo mažojo naikintojo.

Pliušiniai žaislai taip pat yra labai mėgiami šunų. Deja, dažnai šunys su jais žaidžia kiek grubiau nei vaikai, tad nenustebkite, kad jau po kelių žaidimų pamatysite skyles jūsų pirktame meškutyje. 

Skraidanti guminė lėkštė

Kaina € 6,88

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Skraidantis diskas

Kaina € 2.59

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šviečiantis kramtomas kamuoliukas 

Kaina € 1,57

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kramtomi žaislai

Kaina nuo € 1,05

APŽIŪRĖTI PREKĘ

KONG žaislai šunims

Kaina nuo € 5,23

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Komandų mygtukai

Įrašykite komandas savo balsu ir lengviau komunikuokite su augintiniu.

Kaina €9.59

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kamuoliukų sviedimo mašina

Kaina €48.78

APŽIŪRĖTI PREKĘ

5. GPS sekikliai šunims

Net jei ir turite patį paklusniausią šunį, niekada nesate užtikrinti, ar pasimaišius kokiam laukiniam gyvūnui, jūsų augintinis nenuseks paskui. Tam, kad apsaugotumėte savo gyvūną, GPS sekiklis yra būtinas. AliExpress yra daugybė GPS sekiklių, tačiau rekomenduojame rinktis tokius, kurie veikia GSM diapazone, t.y. turi SIM korteles. Tai užtikrina, kad savo augintinio buvimo vietą telefone matysite net jam nuklydus už šimtų kilometrų. 

GPS sekiklis šuniui

Kaina € 21,31

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Mini GPS sekiklis šuniui

Kaina € 18,99

APŽIŪRĖTI PREKĘ

6. Kelioniniai daiktai šunims

Šuo bus jūsų gyvenimo dalis, tad su juo daug keliausite. Nesvarbu, ar tai tik dienos išvyka, vandens ir maisto indeliai yra būtini. Geriausia rinktis tokius, kurie neužima daug vietos jūsų kelioniniame krepšyje.

Nešiojamas vandens butelis su filtru

Kaina € 10,27

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vandens ir maisto indas su išskleidžiamais dubenėliais

Kaina € 1,87

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Automobilio sėdynių uždangalas

Kaina € 21,33

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Automobilinė kėdutė šuniui

Kaina € 10,22

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kelioninis krepšys šuniui

Kaina nuo €16.28

APŽIŪRĖTI PREKĘ

7. Šukos ir kirpimo reikmenys šunims

Šukos šuns kailiui yra tiesiog būtina prekė. Jei nenorite, kad jūsų namai pavirstų į plaukų karalystę, kokybiškos šukos yra must. Dažna šunų augintojų klaida – daug ir įvairių šukavimo priemonių, iš kurių nei viena gerai neiššukuoja kailio. Vienas geros kokybės daiktas gali pakeisti juos visus.

Dvipusės šukos šunims 

Kaina € 5,77

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Šepetys šunims 

Kaina € 5,83

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Jei nenorite leisti pinigų šunų kirpyklose, be vargo galite susikurti vieną savo namuose. Rekomenduojame įsigyti visą rinkinį, skirtą skirtingoms kailio sritims. Taip jūsų augintinis visada galės girtis nepriekaištinga išvaizda. 

Šunų kirpimo rinkinys

Kaina nuo €2.66

APŽIŪRĖTI PREKĘ

8. Šunų vedžiojimui būtini daiktai

Letenų valiklis

Kaina nuo € 5,74

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Išmatų maišai

Kaina nuo €23.95 už 42 vnt

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Lietpaltis šuniui (S-5XL dydžių)

Kaina nuo € 5,89

APŽIŪRĖTI PREKĘ