Prekės gyvūnams iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Prekės gyvūnams iš Aliexpress

2020-12-20

Tie, kurie tūri augintinių, puikiai žino, kiek džiaugsmo gyvūnui atneša naujas žaislas, ar guolis. Deja, specializuotose parduotuvėse tokių daiktų kainos neretai “kandžiojasi” ir kaskart nustebinti savo augintinį nauju daiktu tampa tikra prabanga. Čia į pagalbą jums skuba Aliexpress, kur galite rasti būtiniausių gyvūnų prekių ženkliai pigiau. Apžvelgėme geriausius radinius ir tikimės, kad jie pagelbės jums ir pradžiugins jūsų augintinius.

Gyvūnų guoliai

Kas gali būti geriau už minkštą, šiltą guolį jūsų augintiniui? Dydžiai varijuoja nuo 40 cm iki 100 cm, todėl puikiai tiks tiek šunims, tiek katėms. Sukurkite malonią niegojimo aplinką savo augintiniui su šiais minkštais guoliais. Galėsite rinktis net iš 11 skirtingų spalvų, todėl nesunkiai priderinsite prie savo namų interjero.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Nešiojama šunų gertuvė

Gertuvė, kurią galima nešiotis su savimi, yra tiesiog būtina kiekvienam šunų augintojui. Jei su savo gyvūnu mėgstate leistis į ilgesnius žygius, nešiojamos gertuvės turėjimas yra tikras išsigelbėjimas. Ši gertuvė yra itin aukštos kokybės, be BPA, patvari ir ilgaamžė. Pagaminta iš patvaraus plastiko, todėl nesuduš, jei netyčia numesite. Gertuve labai paprasta naudotis – vienu paspaudimu atidarę gertuvę, atlenkite vandens talpyklą ir pripildykite ją. Getuvės talpa – 300 ml. Joje yra aktyvuotos anglies filtras, kuris apsaugo nuo bakterijų dauginimosi vandenyje, todėl visada turėsite švaraus vandens savo augintiniui.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Automatinis gyvūnų maisto ir vandens aparatas

Ši inovatyvi gynūnų maisto ir vandens talpykla ne tik labai gražaus dizaino, bet kartu ir labai funkcionali. Joje galite saugiai laikyti vandenį ir maistą ir nesijaudinti, kad maistas sudrėks, ar vanduo užsiterš. Augintinis pats galės valdyti maisto dozavimą, arba galėsite pasirinkti automatinį papildymą – kai maisto sumažės, jis automatiškai bus papildytas. Puikus sprendimas, kai norite išvykti ir palikti maisto savo augintiniui. Svarbiausia – šis prietaisas nėra elektroninis, jam nereikia elektros energijos – tai užtikrina visišką saugumą. Galėsite rinktis iš skirtingų dizainų, pritaikytų skirtingiems gyvūnams.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kelioninis gyvūnų krepšys

Saugiai gabenkite savo augintinį automobilyje su šiuo kelioniniu krepšiu. Jis tinka katėms ir mažesniems šunims. 

 • Sėdynės rėmas turi dvi metalines lazdeles iš abiejų pusių, kurios padeda įtvirtinti krepšį. 
 • Pagaminta iš patvarios medžiagos ir kvėpuojančio tinklinio audinio, kad jūsų augintinis būtų sausas ir jaustųsi patogiai.  
 • Reguliuojamas sagties dizainas, greitai ir lengvai pritaikomas ir montuojamas skirtingiems automobiliams.
 • Prailginimo diržą galima užlenkti ant antkaklio, neleisti augintiniui bėgioti.
 • Atsparus drėgmei.
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Maišeliai išmatoms

Turbūt kiekvienas šuns savininkas yra susidūręs su problema, kai su savo augintiniu ruošiesi išėjimui į lauką, tačiau namuose nebelikę nei vieno maišelio. Aliexpress siūlo išeitį – tūkstantis maišelių už vos keliolika eurų. Apsirūpinkite ilgam ir kartu gaukite funkcionalų maišelių laikiklį. Maišeliai yra graugiški aplinkai – pagaminti iš perdirbto plastiko.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Vandens fontanas katėms

Suteikite nesibaigiantį džiaugsmą savo katėms su šiuo vandens fontanu. Galėsite įstatyti skirtingus antgalius ir sukurti vis kitokią vandens tėkmę. Talpykloje įmontuoti aktyvuotos anglies ir jonų mainų filtrai, kurie apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir pagerina vandens kokybę. Medvilnės fintras apsaugo nuo nešvarumų patekimo į mechanizmą. 

 • Dydis: 188 * 188 * 149 mm
 • Svoris: 0,6-0,9 kg
 • Talpa: 2,4 l 
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Gyvūnų kirpimo reikmenys

Tapkite savo gyvūnų kirpėjais ir užtikrinkite nepriekaištingą jų išvaizdą. Gyvūnų kirpimas salonuose yra brangus malonumas, tačiau viso to nesunku išmokti namuose. Youtube ir kituose kanaluose rasite video, kaip kirpti ir šukuoti skirtingas gyvūnų rūšis. Visas reikalingas priemones rasite Aliexpress už vos keliolika eurų. Jų kokybė taip pat puiki, šie įrankiai turi vienus aukščiausių pirkėjų įvertinimų savo kategorijoje. 

Rinkinyje rasite:

 • Kirpimo mašinėlę su skirtingais antgaliais, kuriuos galėsite pritaikyti prie skirtingo kailio ilgio ir tankio. 
 • Nagų kirpimo reples.
 • Dildę
 • Šukas
 • Žirkles kailio kirpimui
APŽIŪRĖTI PREKĘ

Gyvūnų baseinas 

Turėkite paplūdimį savo kieme. Suteikite nesibaigiančias pramogas ne savo augintiniams, bet ir vaikams. Galėsite rinktis iš trijų skirtingų dizainų. Tai sulankstomas ir daug vietos neužimsiantis baseinas, kuris padės jūsų augintiniams atvėsti kartą dieną. Jį lengva ištuštinti ir užpildyti. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ