Pigūs žvakių gamybos reikmenys iš Aliexpress - Aligeriausi.lt

Pigūs žvakių gamybos reikmenys iš Aliexpress

2020-11-08

Orams atvėsus norite pripildyti savo namus šviesa ir jaukumu? Sukate galvas, ką originalaus padovanoti artimiesiems artėjančių Kalėdų proga? Atsakymas vienas – žvakės. Pasigaminti rankų darbo žvakes namuose yra daug lengviau nei galvojate, o kartu ir daug pigiau. Neretai rankų darbo žvakės gali atsieiti keliasdešimt eurų. Nustebsite, kiek žvakių galėsite pagaminti už vienos rankų darbo žvakės kainą. Nustebinsite visus originaliomis rankų darbo žvakėmis, o galbūt atrasite naują hobį, kuris peraugs į jūsų aistrą ar net darbą. Žvakių liejimas – raminantis ritualas, kuris atitrauks jus nuo kasdieninių rūpesčių.

Paruošėme jums pirkinių sąrašą su patarimais, padėsiančiais išsirinkti geriausiai jums tinkančius produktus. 

Vaškas

Žvakių gamybą reikėtų pradėti nuo vaško pasirinkimo, nuo to priklausys jų forma. Vaškų pasirinkimas išties nemažas, tačiau norint išgauti išties kokybiškas žvakes geriausia rinktis natūralius.

Sojų vaškas

Jei norite žvakių indelyje, geriausia rinktis sojų vašką. Tokį vašką naudoja žymūs žvakių gamintojai visame pasaulyje. Jis pasižymi gražia kremine balta spalva, itin švariu degimu, kuris nepaliks juodų dėmių ant žvakės indo. Sojų vaškas pasižymi ypač gera aromato sklaida tiek žvakei degant, tiek nedegant.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Kaina nuo € 8,96, šiuo metu taikoma 26% nuolaida

Bičių vaškas

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Bičių vaškas idealus pasirinkimas, kai norima žvakėms suteikti natūralią spalvą ir aromatą. Jį taip pat galima panaudoti įvairiuose rankų darbo, kaip lūpų balzamai, kremai, losjonai ir kituose odos priežiūros produktuose. Bičių vaškas yra gana tvirtas, todėl jį galima naudoti ir kietųjų žvakių gamyboje. Tokios žvakės tvirtai išlaiko savo formą net aukštoje aplinkos temperatūroje. Bičių vašką galima maišyti su kitais vaškais ir taip išgauti norimą tvirtumą.

Eteriniai aliejai

Kvapieji aliejai yra būtini norint suteikti žvakei charakterį. Kvapą reikėtų rinktis natūralų, kadangi sintetiniai kvapai prastai išlaiko aromatą, kuris dažnu atveju būna nemalonus ar net erzinantis. Ypač gerus atsiliepimus ir turintis natūralių kvapiųjų aliejų rinkinys, kurį sudaro net 10 eterinių aliejų. Natūralių aliejų užteks ilgam laikui, nes gaminant žvakes užtenka vos kelių lašų norint suteikti aromatą. Aliejai taip pat gali būti naudojami aromaterapijoje. Įlašinkite kelis lašus į oro drėkintuvą ir pripildykite savo namus nuostabiu kvapu. Dėl stilingo pakuotės dizaino puikiai tinka ir kaip dovana. 

 • 10ml kokosų ir vanilės aromato aliejus
 • 10ml persikų aromato aliejus
 • 10ml ananasų aromato aliejus
 • 10ml apelsinų aromato aliejus
 • 10ml kokosų aromato aliejus
 • 10ml greipfrutų aromato aliejus
 • 10 ml vynuogių aromato aliejaus
 • 10ml mango aromato aliejus
 • 10ml braškių aromato aliejus
 • 10ml obuolių aromato aliejus
 • Dovanų dėžutė

Kiekvienas aliejus yra nepralaidžiame šviesai stikliniame buteliuke. Taip aliejai apsaugomi nuo UV spindulių sukeliamos degradacijos. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Jei norite natūralių augalų aromatų, rekomenduojame rinktis šį rinkinį. Gausite net 15 buteliukų skirtingų kvapų eterinių aliejų.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Medinės dagtys žvakėms

Šiuo metu itin populiarios medinės dagtys suteikia žvakėms itin stilingą išvaizdą. Tinkamai parinkus medinę dagtį, žvakes gaminti yra lengviau negu su medvilninėmis dagtimis. Medinėms dagtims nereikia centravimo įrankių, jos nelinksta ir nejuda –  tai palengvins gamybos procesą. Kartu rekomenduojama naudoti dagties laikiklio lipduką. Medines dagtis galima naudoti tiek su sojų, tiek su bičių vašku. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Puikus pasirinkimas yra šios skirtingų dydžių dagtys, kurias galėsite pritaikyti pagal jūsų žvakių formą. Vos už kelis eurus gausite 10 vnt jūsų pasirinkto dydžio dagčių. Rinktis galėsite net iš 13 skirtingų variantų.

Medvilninės dagtys žvakėms

Medvilninės dagtys tapo klasika žvakių gamyboje dėl itin lengvos jų priežiūros. Nudegusios medvilninės dagties nereikia kaskart pakirpdinėti, ji tolygiai dega. Tinka su visų tipų vašku.. Dagtys pasižymi tvirtumu, greitai užgęsta, minimaliai rūksta. Puikius pirkėjų atsiliepimus turinčios medvilninės dagtys, jau su pritvirtintu metaliniu pagrindu. Galėsite rinktis net iš 8 skirtingų dydžių. Dagtys jau vaškuotos, tad degs lėčiau ir leis mėgautis žvakių šiluma ir aromatu ilgiau. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Spalvą suteikiantys milteliai žvakių gamybai

Ne mažiau nei aromatas, žvakėms svarbi išvaizda. Įvairūs dažai suteikia žvakėms išskirtinumo, o derinant juos su aromatiniais aliejais, galėsite išgauti įspūdingą efektą. Žvakių gamybai geriausia rinktis birius pigmentuotus dažus, kurie nesuskystins jūsų gaminamų žvakių. Puikių įvertinimų turintys, 4,9 žvaigždutes iš 5 surinkę birūs dažai – puikus pasirinkimas. Net 36 skirtingos spalvos, kurių užteks ne vieneriems metams. Dažų panaudojimo galimybės taip pat neribotos, juos galima naudoti muilo ar dekoratyvinės kosmetikos priemonių gamybai. 

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Įvairūs priedai žvakių gamybai

Gamindami žvakes neapsieisite be papildomų įrankių, tokių kaip termometras. Aliexpress galima rasti įvairių rinkinių, skirtų žvakių gamybai, tačiau šis geriausiai atitinka kainos ir kokybės santykį.

APŽIŪRĖTI PREKĘ
 • Indelis vaškui tirpinti
 • 50 vnt medvilninių dagčių
 • 50 vnt dagčių lipdukų
 • 2 vnt dagčių laikiklių, kurie stingtant vaškui padės išlaikyti dagtį norimoje pozicijoje
 • Termometras
 • 5 medinės maišymo lazdelės

Indai žvakėms

Darydami žvakes galite pasitelkti vaizduotę ir vašką pilti į įvairiausius namuose rastus indus, taip išgausite netikėtą dizainą. Vis dėlto, jei norite žvakes gaminti kaip dovaną, ar parduodamą prekę, gražiausiai jos atrodys supiltos į stilingus indelius. Šie stikliniai indeliai iš Aliexpress puikiai tinka žvakių gamybai. Atsparūs karščiui, su mediniais dangteliais ar be jų. Galėsite rinktis iš juodos, baltos, auksinės ar sidabrinės spalvų, ar tiesiog permatomus stiklaisniukus, kuriems spalvą suteiks jūsų žvakė.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Taip pat galite tinktis spalvotus ir įdomius žvakių indus su dangteliais.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Formos žvakių gamybai

Sukurkite įdomių formų žvakes su šiais silikoniniais indais. Jų sienėlės yra nelipnios, todėl visada išgausite tobulą formą. Gausite dvi skiringas forma. Viena jų išgausite štai tokius stilingus rutuliukus, kita – kūgio formą su mezginio imitacijomis.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Priedai žvakių gamybai

Jei nespėjote vasarą prisidžiovinti įvairių gėlių – ne bėga, Aliexpress jų apstu. Štai vienos iš gražiausių džiovintų gėlių.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Į žvakes taip pat galite dėti auksinės folijos. Taip sukursite prabangos įspūdį. Ši folija yra maistinė, tai reiškia, kad joje nėra toksinų, kurie degant žvakei išsiskirtų į aplinką.

APŽIŪRĖTI PREKĘ

Tikimės, kad palengvinome jūsų naujojo hobio pradžią. Sutaupykite ir pasirinkite Aliexpress.